• Obniżka

ORAC DECOR C305 Listwa sufitowa

271,51 zł 252,50 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Efektowna listwa Orac Decor C305 nada wnętrzu niezwykłego wykończenia. Jej nowoczesna forma w połączeniu z klasycznym wzornictwem, sprawiają że jest to produkt niezwykle uniwersalny. Listwa stworzona jest z trwałego i lekkiego poliuretanu, a także została przygotowana do malowania. Ponadto listwa sufitowa Orac C305 odznacza, się wysoką odpornością na wilgoć i łatwością montażu, dzięki czemu w szybki sposób odmieni każde wnętrze.

Opis

 • Szerokość (cm)
  15.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  4.7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C305 listwa sufitowa

W poszukiwaniu interesującego rozwiązania do wykończenia pomieszczenia, warto wziąć pod uwagę użycie ekskluzywnych ozdób sztukateryjnych, które nadadzą wyjątkowości każdemu pomieszczeniu. Na przykład listwy sufitowe będą nie tylko elegancką ozdobą, ale również umożliwią zamaskować widoczne mankamenty na styku ścian ze sufitem. Ponadto listwy sufitowe Orac Decor, między innymi model C305, nadzwyczajnie łatwo połączą stylizacje w różnych pomieszczeniach w całość.

Nadzwyczajna listwa C305 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C305 to doskonała propozycja na wykończenie niejednego wnętrza, niezależnie od jego charakter. Produkt wyróżnia się linią , a także jakością wykonania na tle pozostałych produktów Orac Decor.

Listwa sufitowa C305 Orac i jej wykonanie

Model, jakim jest listwa sufitowa Orac Decor C305, to połączenie rewelacyjnego wykonania, efektownego zdobnictwa nawiązującego do tradycji sztukaterii, oraz szerokich możliwości aranżacyjnych, za sprawą wytrzymałych tworzyw w czasie produkcji. Także jest to listwa wykończeniowa, która stworzy spójną całość, łącząc znajdujące się elementy stylizacji pomieszczenia, jak i również sama w sobie sprawi, że wnętrze będzie bardziej ekskluzywne.

Nie licząc niebywale atrakcyjnego designu, listwa sufitowa Orac Decor C305 pozwoli za sprawą swoich proporcji rewelacyjnie wykończyć styk sufitu i ścian, pokrywając wszystkie widoczne tam ubytki, takie jak nierówności w malowaniu czy też zakończenia tapet. Funkcjonalność tego detalu sztukateryjnego, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C305 powoduje, że wydaje się być ona majestatycznym akcentem wykończeniowym do każdego wnętrza, bez względu na zastosowanych materiałów i rozwiązań aranżacyjnych.

Orac Decor C305 i jej gotowość do malowania

Koncentrując się na zaletach produktu, jakim jest wykończeniowa listwa sufitowa Orac Decor C305 trzeba także napomnieć o możliwości rewelacyjnego dopasowania detalu sztukateryjnego do niejednego koloru ściany i sufitu. Listwa sufitowa Orac C305 to element dekoracyjny gotowy do malowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. Podczas malowania listwy sufitowej Orac Decor C305 można wykorzystać jak na przykład farby silikonowe, akrylowe i lateksowe.

Montaż listwy sufitowej C305 Orac Decor

Biorąc pod uwagę montaż detalu wykończeniowego w formie listew sufitowych Orac Decor C305, warto nadmienić o jego prostocie i szybkości, szczególnie w przypadku używania odpowiednich akcesoriów marki Orac. Aby we właściwy sposób przymocować produkt do sufitu, należy wykorzystać klej montażowy FDP500 i FX200 Orac Decor do łączeń listew. Na skutek lekkości produktu, niezawodności klejów oraz dodatkowo dobremu wyszykowaniu podłoża, na którym zostaną naklejone listwy sufitowe Orac Decor C305, można być pewnym wysokiej jakości połączenia. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zamontowania listwy sufitowej Orac Decor C305, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania?

Nasza bardzo wysokiej jakości obsługa zapewnia Państwu każdą pomoc w odszukaniu spełniającego wymagania elementu sztukateryjnego. Zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez email i telefon. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące sztukaterii Orac Decor C305 i pozostałych produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wieloletniej współpracy z docenianymi architektami i projektantami stylizacji wnętrz będziemy w stanie zaoferować listwy sufitowe, jak i również inne wyjątkowe elementy sztukateryjne spełniające wszystkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.