• Obniżka

Orac Decor C250 Listwa sufitowa poliuretan

82,73 zł 76,94 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 76.94 zł

Opis produktu

Sufitowa wąska listwa Orac Decor C250 o uniwersalnej i ponadczasowej formie

Sztukateria Orac Decor C250 to idealne, eleganckie rozwiązanie dla Twojego wnętrza, zakryje usterki na ścianie przy suficie. Wąska Orac Decor C250 listwa sufitowa, która spowoduje, że każde pomieszczenie zyska wyjątkowego wykończenia, jest to model inspirowany minimalizmem. Listwa doskonale sprawdzi się zarówno w małych pomieszczeniach, jak i bogatych aranżacjach, dzięki uniwersalnemu designowi listwa sufitowa Orac C250 będzie świetnym elementem wykończeniowym odpornym na wilgoć i wgniecenia. Wykończeniowa wąska listwa sufitowa Orac C250 jest lekka, trwała i łatwa w montażu, produkt jest gotowy do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  1.6
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C250 Orac Decor listwa sufitowa

Wąska listwa sufitowa C250 to oryginalny element wykończenia wnętrz, który sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach klasycznych. Idealnie komponuje się z meblami nawiązującymi do ubiegłych epok, podkreśla wyjątkowy wystrój takich wnętrz, podnosi ich atrakcyjność. Jednak dzięki swojej uniwersalności, może stanowić interesujący dodatek do każdego pomieszczenia. Dowolność zestawiania jest dużą zaletą listwy sufitowej Orac Decor C250. Produkt pomaga też w tworzeniu eklektycznych, oryginalnych wnętrz. Sztukateria Orac Decor C250 to idealne, eleganckie rozwiązanie dla Twojego wnętrza, zakryje usterki na ścianie przy suficie, to propozycja dla osób chcących stworzyć designerskie wnętrze - proste, ale jednocześnie posiadające swój niepowtarzalny styl. Wykonana jest z dbałością o detale, przeznaczona do wnętrz z charakterem, przygotowana do pomalowania, nie wymaga dodatkowych żadnych prac, to ozdoba, która poprawi wygląd każdego wnętrza, nada szyku i elegancji.

Listwa sufitowa C250 Orac Decor - elegancja w najlepszym wydaniu.

Orac Decor C250 to propozycja idealna do klasycznych wnętrz, montowana między sufitem a ścianą stanowi nobliwą ozdobę, która posiada wiele zalet. Listwa Orac Decor C250 wykonana jest z poliuretanu, który został pokryty farbą gruntującą w białym kolorze, nie wymaga skomplikowanych prac i w szybki sposób może całkowicie odmienić wnętrze, malując go dowolnie. Sztukateria C250 nawiązuje do dawnych czasów, ale również ma w sobie element świeżości, doskonale komponuje się z panelami naściennymi czy tapetami. Tworzy przytulną atmosferę i przeistacza pomieszczenia w dopracowane projekty: odświeżenie wnętrza, designerski wygląd, a może chęć wprowadzenia zmian do pomieszczeń? Wąska listwa sufitowa C250 daje wszystkie te możliwości, pozwala na nieskończoną liczbę zestawień, które zależą jedynie od wyobraźni, to produkt stworzony z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują niesztampowych rozwiązań.

Listwy sufitowe Orac Decor C250 nadają niepowtarzalnego wyglądu, wpływają na ogólny odbiór wnętrza, jest to produkt najwyższej klasy, przeznaczony dla osób, które dbają o detale i dążą do stworzenia wnętrza przytulnego i stylowego. Listwa C250 to także praktyczne rozwiązanie do pomieszczeń, które posiadają wady konstrukcyjne, np. krzywizny czy wymagają ukrycia nieestetycznych szczegółów, np. zakończeń tapet, pomaga w ukryciu wszelkich niedoskonałości. Wykończeniowa listwa C250  wyraźny sposób podwyższają więc estetykę pomieszczenia i mają swoje walory estetyczne.

C250 to najlepszy wybór!

Listwa C250 doskonale sprawdzi się zarówno w małych pomieszczeniach, jak i bogatych aranżacjach, dzięki uniwersalnemu designowi będzie świetnym elementem wykończeniowym, odpornym na wilgoć i wgniecenia. Orac Decor C250 listwa sufitowa spowoduje, że każde pomieszczenie zyska wyjątkowego wykończenia, jest to model inspirowany minimalizmem. Sztukateria C250 to jeden z wielu produktów marki Orac Decor, który słynie ze swojej wytrzymałości, odporności na wilgoć i uderzenia. Producent proponuje liczne ornamenty i dekoracje ścienne, które pozwalają uzyskać oryginalne, designerskie wnętrze. Orac Decor to najwyższa jakość, perfekcyjne wykonanie i gwarancja zadowolenia. Poza walorami estetycznymi listwa wykończeniowa stanowi również praktyczny dodatek, który pozwala na ukrycie mankamentów wnętrz.

Łatwość montażu i doskonała jakość - Orac Decor C250.

Wykończeniowa wąska listwa sufitowa Orac C250 jest lekka, trwała i łatwa w montażu, produkt jest gotowy do pomalowania. Listwa C250 zrobiona z odpornego na wilgoć materiału, który jest trwały i łatwy do czyszczenia. Zastosowany tu poliuretan pozwala na uzyskanie perfekcyjnych detali aranżacji, co jest niezwykle ważne w przypadku tego typu elementów dekoracyjnych. Listwa Orac Decor C250 jest przygotowana tak, aby łatwo było ją samodzielnie zamontować - pozwala na to jej nieduża waga i elastyczność ułatwiająca dopasowanie produktu do przestrzeni, w którą ma być wkomponowany. Do montażu stosuje się kleje montażowe - Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX400 do łączeń, listwa daje duże możliwości aranżacyjne, a wszystko to niewielkim kosztem i przy niedużym nakładzie pracy.

Listwa sufitowa C250 jest już pokryta białą substancją gruntującą, dzięki temu nadaje się do bezpośredniego pomalowania na dowolny kolor. Listwa Orac Decor C250 jest więc gotowa do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników. Możliwe do zastosowania farby to: akrylowa, lateksowa i silikonowa. Ze względu na łatwość pokrycia listwy kolorem, spełni oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

Odpowiadamy na wszystkie pytania, listwa sufitowa Orac Decor C250

Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości ozdobnej listwy Orac Decor C250 daje Państwu wyjątkowy element dekoracyjny, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne, jeżeli nasuną się jednak jakieś pytania, czy wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. Wybór i zakup odpowiedniej listwy ozdobnej, oraz jej montaż, może wiązać się z pytaniami. Nasi pracownicy dzięki znajomości produktów dostępnych  w naszym sklepie, bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej. Dzięki naszemu doświadczeniu ze sztukaterią, a także obszernej wiedzy, udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor