• Obniżka

ORAC DECOR C321 Listwa sufitowa

166,84 zł 155,16 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Orac Decor C321 to listwa sufitowa, która dopełni zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza. Dzięki doskonałym proporcjom listwa efektownie zdobi styk ścian i sufitu wykańczając każdą aranżację. Dekoracja w postaci listwy sufitowej Orac C321 może być zamontowany w każdym pomieszczeniu, dzięki wysokiej jakości materiałów, z których została stworzona, ich odporności oraz przygotowaniu listwy do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.9
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C321 listwa sufitowa

Szukając ciekawego rozwiązania do wykończenia aranżacji wnętrza, warto rozważyć zastosowanie eleganckich akcentów sztukatorskich, które nadadzą wyjątkowego wymiaru w każdym pomieszczeniu. Przykładowo listwy sufitowe będą nie tylko elegancką dekoracją, ale także umożliwią przysłonić widoczne wady na styku ścian ze sufitem. Dodatkowo listwy sufitowe Orac Decor, w tym model C321, doskonale połączą stylizacje w różnych wnętrzach w spójną całość.

Doskonałość w każdym calu - C321 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C321 to świetna propozycja na wykończenie niejednego pomieszczenia, bez względu na jego aranżację. Model wyróżnia się swoimi proporcjami oraz zdobnictwem na tle pozostałych produktów Orac Decor.

Listwa sufitowa C321 Orac i kilka słów o jej zastosowaniu

Produkt, jakim jest listwa sufitowa Orac Decor C321, to połączenie wysokiej klasy wykonania, niezwykle efektownego zdobnictwa nawiązującego do tradycji sztukaterii, jak i również bogatych możliwości wykorzystania, za sprawą trwałych tworzyw w czasie produkcji. Jest to zatem sztukateria ozdobna, która stworzy spójną całość, łącząc poszczególne elementy aranżacji, ale również sama w sobie przyczyni się do tego, że wnętrze będzie atrakcyjniejsze.

Prócz niezwykle atrakcyjnego wyglądu, listwa sufitowa Orac Decor C321 pozwoli za sprawą swoich proporcji doskonale wykończyć styk ścian oraz sufitu, ukrywając wszelkie widoczne dla oka tam ubytki, przykładowo nierówności w malowaniu, jak i również zakończenia tapet. Wykorzystanie tego detalu sztukateryjnego, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C321 przyczynia się do tego, że będzie ona efektownym akcentem wykończeniowym do każdego wnętrza, nie biorąc pod uwagę zastosowanych materiałów oraz rozwiązań projektowych.

Orac Decor C321 oraz jej gotowość do malowania

Koncentrując się na walorach modelu, którym jest efektowna listwa sufitowa Orac Decor C321 należy także napomnieć o możliwości perfekcyjnego dopasowania produktu do wybranego koloru ściany lub sufitu. Listwa sufitowa Orac C321 to element sztukateryjny gotowy do pomalowania farbami, niezawierającymi w swoim składzie rozpuszczalników. Do malowania listwy sufitowej Orac Decor C321 możesz użyć przykładowo farby akrylowe, silikonowe i lateksowe.

Łatwość instalacji listwy sufitowej C321 Orac Decor

Jeśli chodzi o montaż sztukaterii w formie listew sufitowych Orac Decor C321, powinno się wspomnieć o jego łatwości i sprawności, w szczególności w przypadku używania właściwych akcesoriów marki Orac. Aby we właściwy sposób przytwierdzić detal sztukateryjny do powierzchni, należy wykorzystać klej montażowy FDP500 oraz dodatkowo FX200 Orac Decor do łączeń listew. Na skutek lekkości detalu sztukateryjnego, wysokiej jakości klejów a także właściwemu wyszykowaniu powierzchni, na której będą zamocowane listwy sufitowe Orac Decor C321, można mieć pewność wysokiej jakości połączenia. Jeśli mają Państwo problemy dotyczące przymocowania listwy sufitowej Orac Decor C321, to skłaniamy do kontaktu.

Jesteśmy skorzy do pomocy!

Nasza wysokiej jakości obsługa zapewnia każdą pomoc w odnalezieniu spełniającego oczekiwania elementu sztukateryjnego. Zatem zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące listwy sufitowej Orac Decor C321 a także wszelkich produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu czy też udanej współpracy z docenianymi projektantami i architektami aranżacji wnętrz będziemy w stanie zaoferować listwy sufitowe i inne wyjątkowe elementy sztukatorskie spełniające stawiane przed naszym sklepem oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.