• Obniżka

Orac Decor C230 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

150,52 zł 139,98 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139.98 zł

Opis produktu

C230 FLEX marki Orac Decor w niskiej cenie, wyprodukowana z poliuretanu listwa sufitowa jest giętka, wytrzymała i odporna na wilgoć. Elastyczna listwa Orac Decor C230 Flex będzie stanowić elegancki akcent w klasycznych aranżacjach. Listwa jest z poliuretanu o wysokiej giętkości, co pozwala na montaż przy krzywiznach ścian np. kolumnach, półkolumnach czy łukach ściennych. Dzięki gotowości do malowania model łatwo wtopi się w kolorystykę wnętrza. Gięta listwa sufitowa Orac Decor C230 Flex nada wnętrzu wyrafinowanego wykończenia na styku ścian i sufitu, dzięki swojej lekkości i łatwości montażu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.9
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  2.9
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

C230 FLEX Orac Decor listwa sufitowa

Listwa wykańczająca C230 FLEX marki Orac Decor to sztukateria, spełniająca oczekiwana wizualne wszystkich zwolenników kompozycji naściennych, listwa jest z poliuretanu o wysokiej giętkości, co pozwala na montaż przy krzywiznach ścian np. kolumnach, półkolumnach czy łukach ściennych. Listwa sufitowa C230 FLEX Orac Decor to uniwersalny produkt znanej firmy, który dzięki swoim właściwościom pozwoli bardzo łatwo uzyskać niezwykły efekt, może być z wielkim powodzeniem stosowana nie tylko przy prostych ścianach, ale również przy wszelkiego rodzaju krzywiznach, a nawet łukach. Przy tworzeniu C230 FLEX wykorzystano trwałe tworzywa oraz zadbano o najdrobniejsze detale, jest to rewelacyjny wybór na podkreślenie dowolnej architektury, fenomenalnie ozdobi i zakryje łączenie ściany oraz sufitu.

C230 FLEX Orac Decor – unikalny desing małym kosztem

Listwa sufitowa C230 FLEX Orac Decor, o nad wyraz przemyślanej formie powoduje, że oszałamia swą efektywnością, jest to ozdoba, którą każdy zapamięta na długo. Wnętrze bardzo niewiele potrzebuje, aby nadać mu eleganckiego wyrazu, zwykle zastosowanie zbyt dużej liczby dekoracji daje niekorzystny efekt przeładowania. W pomieszczeniach stosuje się  różnego rodzaju sztukaterie jak listwy, rozety i wiele innych, jednym z produktów, który stanowi genialne rozwiązanie jest listwa sufitowa C230 FLEX Orac Decor. Gięta listwa sufitowa Orac Decor C230 Flex nada wnętrzu wyrafinowanego wykończenia na styku ścian i sufitu, dzięki swojej lekkości i łatwości montażu, dzięki jej przestrzeń zyska na elegancji, a wykonanie nie będzie stanowiło problemu. Doświadczenie osób, które kupiły i wykorzystały naszą listwę sufitową C230 FLEX, udowadnia, że jest to rozwiązanie, dzięki któremu można łatwo uzyskać zaskakujące efekty, elastyczna listwa sufitowa C230 FLEX Orac Decor to produkt, dzięki któremu każdy może wykonać tego rodzaju dekorację na poziomie w pełni profesjonalnym.

Elastyczna listwa do krzywizn ścian i jej niezwykła wytrzymałość.

C230 FLEX marki Orac Decor, wyprodukowana z poliuretanu listwa sufitowa jest elastyczna, wytrzymała i odporna na wilgoć, to dekoracyjna sztukateria, wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością na różnego rodzaju zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Listwa sufitowa C230 FLEX Orac Decor charakteryzuje się jedną, najważniejszą cechą, dzięki czemu może być łatwo dostosowana do wszelkich krzywizn, w miejscach takich jak, kolumny, półkolumny, łuki i wiele innych. Warto zaznaczyć, że listwa sufitowa C230 FLEX Orac Decor jest elastyczna, ale po usytuowaniu jej we właściwym miejscu bardzo dobrze zachowuje odpowiedni kształt, dzięki czemu w ten sposób stworzone dekoracje są trwałe, ma to znaczenie, zwłaszcza w nowoczesnej architekturze, w której często odchodzi się od tradycyjnych rozwiązań przestrzennych. Detal sztukateryjny w postaci elastycznej C230 FLEX, wyprodukowany został, tak by w prosty sposób zamaskować znajdujący się wzdłuż łączenia ściany i sufitu, nierówności malowania, zakończenia tapety, gwarantując nieskazitelne wykończenie w każdym wystroju.

Samodzielna personalizacja, oraz wysoka jakość giętej listwy C230 FLEX.

Orac Decor C230 FLEX to gięta wykończeniowa listwa sufitowa, fabrycznie przygotowana do pomalowania, umożliwia to wtopienie jej do każdej stylizacji kolorystycznej, można to zrobić farbą niezawierającej rozpuszczalników. Nasza listwa sufitowa C230 FLEX Orac Decor to produkt, który dzięki swym właściwością ma ogromny wachlarz zastosowań. Może być używana na całkowicie prostych odcinkach ściany, jak również w miejscach, w których występują krzywizny, a dzięki swojej elastyczności i trwałości, również w miejscach najtrudniejszych, jak na przykład łuki.

Dzięki zastosowanemu materiałowi listwa C230 FLEX charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą giętkością, jednak oprócz elastyczności charakteryzują się te bardzo dużą wytrzymałością, również na zróżnicowane warunki, zachowuje swoje właściwości i kształt nawet w warunkach zmieniających się często temperatur. Surowiec poliuretan, z jakiego wykonana jest listwa sufitowa C230 FLEX Orac Decor, jest całkowicie odporny na wilgoć, dzięki temu produkt może być z powodzeniem stosowany w każdym pomieszczeniu w łazienkach, czy kuchniach. Odporność, jaką ta giętka listwa sufitowa wykazuje na wilgoć i uderzenia sprawia, że w razie potrzeby bardzo łatwo czyści się z zabrudzeń oraz kurzu, dzięki czemu będą służyć jako dekoracja wnętrza i ujmować swym wyglądem przez długie lata.

Łatwość montażu giętej listwy C230 FLEX

Gięta C230 FLEX jest sztukaterią dekoracyjną nieskomplikowaną w samodzielnym montażu, używa się do tego celu kleju do listew Orac Decor FDP500, listwy przykleja się na porowatych i odpowiednio oczyszczonych powierzchniach, mocowanie jest trwałe. Dwie końcówki listew łączy się przy pomocy specjalnego kleju Decorfix Orac Decor FX400. z naszymi klejami samodzielny remont charakteryzuje się bardzo wysoką łatwością montażu'

Listwa sufitowa C230 FLEX Orac Decor jest wstępnie pokryta podkładem w kolorze białym, po zakończeniu montażu i wyschnięciu kleju, klej jest całkowicie bezbarwny i po zastygnięciu może być malowany. Pomalować gotowe dekoracje można dowolną farbą do wnętrz niezawierające rozpuszczalników, dzięki temu można dopasować finalny wygląd gotowych dekoracji do własnych, zindywidualizowanych potrzeb.

Doradztwo przy doborze C230 FLEX Orac.

Elastyczna listwa Orac Decor C230 Flex będzie stanowić elegancki akcent w każdej aranżacji, dzięki gotowości do malowania model łatwo wtopi się w kolorystykę wnętrza. Jeżeli wystąpią wątpliwości dotyczące wyboru czy montażu listwy, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zdobyte latami doświadczenie i wiedza pozwala nam poprowadzić Państwa przez całą drogę samodzielnego remontu od zakupu, montaż, malowanie do finalnej kompozycji pomieszczenia. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor