• Obniżka

Orac Decor C215FLEX poliuretan Listwa sufitowa

160,05 zł 148,85 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Elastyczna listwa Orac Decor C215 Flex do montażu przy krzywiznach ścian jak kolumny, półkolumny i łuki. Model będzie idealnym uzupełnieniem eleganckich i klasycznych aranżacji. Elastyczna listwa sufitowa Orac C215F jest stworzona jest z wysokiej jakości poliuretanu, a dzięki pokryciu powłoką gruntującą jest gotowa do pomalowania. Produkt odznacza się lekkością i łatwością montażu z użyciem klejów Orac Decor.

Opis

 • Szerokość (cm)
  4.7
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  4.7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex

Listwy sufitowe typu flex, lub też niekiedy lepiej znane jako listwy gzymsowe typu flex, są sztukaterią, która najlepsze zastosowanie odnajdzie w nieco bardziej skomplikowanym sposobie wykończenia. Elastyczne listwy sufitowe typu flex sprawdzają się doskonale tam, gdzie tradycyjna listwa nie jest w stanie dotrzeć. W szczególności są to zaokrąglone powierzchnie. Chcąc zastosować dekoracyjną listwę sufitową przy kolumnach, łukach lub półkolumnach, należy zadbać o to, by była ona elastyczna.

Poza funkcjonalnością dobrą listwę gzymsową powinna cechować niebagatelna estetyka. Przykładem doskonałej, a zarazem uniwersalnej listwy sufitowej jest listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex. Produkt ten idealnie wkomponuje się w każdą aranżację, nie naruszając jej harmonii.

Orac Decor C215 Flex – delikatność i precyzja

Listwę sufitową Orac Decor C215 Flex charakteryzuje subtelne, a zarazem niebywale dokładne wykonanie. Precyzyjnie skonstruowany model pozwoli Państwu na samodzielne zamontowanie go przy nawet najbardziej wymagających elementach wystroju takich, jak łuki, kolumny czy półkolumny. Dzięki delikatnemu wzornictwu, listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex jest listwą wyjątkowo uniwersalną – doskonale wkomponuje się zarówno w bogatą, jak i tradycyjną aranżację. Orac Decor C215 Flex wizualnie przywodzi na myśl klasyczne listwy naścienne, jednak o właśnie ten minimalizm nadaje mu niebywałego charakteru.

Decydując się na model Orac Decor C215 Flex, możecie Państwo zmienić swoje mieszkanie nie do poznania. Listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex doda klasy i elegancji tradycyjnemu wnętrzu i zneutralizuje dekoracyjny natłok w bogatych i odważnych aranżacjach.

Wytrzymałość listwy gzymsowej Orac Decor C215 Flex

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex została stworzona z wysokiej jakości materiału, jakim jest poliuretan. Dzięki temu właśnie Orac Decor C215 Flex jest produktem wyjątkowo solidnym i trwałym. Dzięki pokryciu tego modelu specjalnym podkładem, jest on odporny na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne takie, jak wgniecenia, uderzenia czy też zadrapania.

Opisywany model Orac Decor C215 należy do listew sufitowych typu Flex, co oznacza, że charakteryzuje go niebywała giętkość. Produkt ten możemy wykorzystać zarówno przy prostych powierzchniach, jak i tych zaokrąglonych, które mogą stanowić dość duże utrudnienie dla klasycznych, mniej giętkich listew. Orac Decor C215 Flex dostosuje się perfekcyjnie do każdej nierówności, nie zakłócając harmonii aranżacji całego pomieszczenia.

Listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex i jej funkcjonalność

Poza oczywistą funkcją estetyczną, którą pełni listwa gzymsowa Orac Decor C215 Flex, dekoracja ta posiada również inne zastosowania – bardziej praktyczne.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, Orac Decor C215 Flex jest listwą elastyczną, co oznacza, że bez problemu zakryje ona wszelkie niedociągnięcia na styku ścian i sufitu, również w okolicach łuków, kolumn i półkolumn. Dodatkowo model Orac Decor C215 Flex pomoże Państwu skutecznie ukryć wystające kable oraz przewody, które naruszają estetykę remontowanego wnętrza. Dlatego, chcąc zachować elegancję i porządek w naszym mieszkaniu, śmiało możemy zdecydować się na zamontowanie listwy sufitowej Orac Decor C215 Flex.

Instalacja listwy sufitowej Orac Decor C215 Flex

Dzięki odpowiednio dobranemu budulcowi listwa gzymsowa Orac Decor C215 Flex jest produktem lekkim, elastycznym i wygodnym w montażu. Nasza firma sztukateryjna codziennie dba o to, by produkty Orac Decor nie stanowiły żadnego problemu przy ich samodzielnej instalacji. Możecie zatem Państwo śmiało sięgnąć po niezbędne artykuły i przystąpić do montażu!

Do tego szczególnie polecamy klej montażowy FDP500, który z pewnością znacznie ułatwi Państwu pracę oraz przyspieszy czas całej instalacji elastycznych listew sufitowych Orac Decor. Dzięki optymalnym rozmiarom, bez problemu dopasujecie Państwo kształt listwy do wykańczanej powierzchni:

 • wysokość: 4,7 cm
 • szerokość: 4,7 cm
 • długość: 200 cm

Pokrytą podkładem gruntującym listwę można dostosować kolorystycznie do remontowanego wnętrza, pokrywając ją dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Elastyczną listwę sufitową Orac Decor C215 typu Flex znajdziecie Państwo w kolekcji Orac Decor.

Potrzebna pomoc? Skontaktuj się ze specjalistami Orac Decor!

Nasza firma ma za zadanie usatysfakcjonować każdego Klienta, który decyduje się na skorzystanie z naszych usług. Dlatego też, w razie pojawienia się jakichkolwiek niepewności lub niezdecydowania, gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu z pracownikami Orac Decor. Jesteśmy pewni, że możemy Państwu pomóc nie tylko w montażu listwy sufitowej Orac Decor C215, ale również przy wyborze innych elementów sztukateryjnych, które posiadamy w ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.