• Obniżka

Orac Decor C215FLEX poliuretan Listwa sufitowa

186,54 zł 173,48 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 173.48 zł

Opis produktu

Gięta listwa sufitowa C215 FLEX marki Orac Decor robi wielkie wrażenie w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylistyki i przeznaczenia, w przystępnej cenie. Elastyczna listwa Orac Decor C215 Flex wykończeniowa listwa do montażu przy krzywiznach ścian w tym łukach, będzie idealnym uzupełnieniem eleganckich i klasycznych aranżacji. Elastyczna listwa sufitowa Orac C215F stworzona jest z wysokiej jakości poliuretanu, zyskuje na odporności a dzięki pokryciu powłoką gruntującą, można ją pomalować. Produkt odznacza się lekkością i łatwością montażu na ścianie przy suficie, z użyciem klejów Orac Decor.

Opis

 • Szerokość (cm)
  4.7
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  4.7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex

Gięta listwa sufitowa C215 FLEX marki Orac Decor to sztukateria, która spełni oczekiwania wizualne każdego miłośnika gustownych ozdób na ścianie. Niespotykane wzornictwo Listwy sufitowe typu flex to najlepsze zastosowanie na wykończenie ściany na styku z sufitem, odnajdzie w nieco bardziej skomplikowanym sposobie wykończenia. Elastyczne listwy sufitowe typu flex sprawdzają się doskonale tam, gdzie tradycyjna listwa nie jest w stanie dotrzeć, w szczególności są to zaokrąglone powierzchnie. Chcąc zastosować dekoracyjną listwę sufitową przy łukach lub innych zakrzywieniach ścian, należy zadbać o to, by była ona elastyczna. Przykładem doskonałej, a zarazem uniwersalnej listwy sufitowej jest listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex, produkt ten idealnie wkomponuje się w każdą aranżację, nie naruszając jej harmonii, zamykając subtelnie kompozycję, wzdłuż łączenia ścian i sufitu.

Wspaniały wygląd Orac Decor C215 Flex to delikatność i precyzja.

Listwę sufitową Orac Decor C215 Flex charakteryzuje subtelne, a zarazem niebywale dokładne wykonanie, precyzyjnie skonstruowana listwa pozwoli Państwu na samodzielne zamontowanie jej, przy nawet najbardziej wymagających elementach wystroju takich, jak łuki. Decydując się na model Orac Decor C215 Flex, możecie Państwo zmienić swoje mieszkanie nie do poznania, listwa doda klasy i elegancji tradycyjnemu wnętrzu i zneutralizuje dekoracyjny natłok w bogatych i odważnych aranżacjach. Gięta listwa sufitowa C215 FLEX marki Orac Decor robi wielkie wrażenie w każdym pomieszczeniu, niezależnie od stylistyki i przeznaczenia,  dzięki delikatnemu wzornictwu,  jest wyjątkowo uniwersalną – doskonale wkomponuje się zarówno w bogatą, jak i tradycyjną aranżację. Nasza wykończeniowa listwa C215 Flex wniesie majestatyczne wykończenie do każdego pomieszczenia, dzięki pokryciu powłoką gruntującą, można ją pomalować, a więc samodzielnie uzyskać końcowy efekt.

Wytrzymałość i funkcjonalność listwy Orac Decor C215 Flex.

Opisywany model Orac Decor C215 należy do listew sufitowych typu Flex, charakteryzuje go niebywała formowalność, możemy go wykorzystać zarówno przy prostych powierzchniach, jak i tych zaokrąglonych, które mogą stanowić dość duże utrudnienie dla klasycznych, mniej giętkich listew. Orac Decor C215 Flex dostosuje się perfekcyjnie do każdej nierówności, nie zakłócając harmonii aranżacji całego pomieszczenia, jest tak zaprojektowana, by zasłonić mankamenty malowania, końcówki tapet, nadając niebagatelnej estetyki. Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex została stworzona z wysokiej jakości materiału, poliuretanu, jest to produkt wyjątkowo solidnym i trwałym, odporny na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne takie, jak wgniecenia, uderzenia czy też zadrapania. Elastyczna listwa Orac Decor C215 Flex wykończeniowa to listwa do montażu przy krzywiznach ścian czy łukach, będzie idealnym uzupełnieniem eleganckich i klasycznych aranżacji, to rewelacyjny pomysł na wykończenie dowolnego wnętrza. Zaprojektowana z bardzo wysokiej jakości materiałów przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, C215 Flex nabywa bardzo przydatnych cech, zatem fenomenalnie udekoruje styk ścian i sufitu.

Samodzielna instalacja listwy wykończenioej Orac Decor C215 Flex.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, Orac Decor C215 Flex jest listwą elastyczną, co oznacza, że bez problemu zakryje ona wszelkie niedociągnięcia na styku ścian i sufitu, również w okolicach łuków, kolumn i półkolumn, dzięki odpowiednio dobranemu budulcowi jest produktem lekkim, elastycznym i wygodnym w montażu.  Nasza firma sztukateryjna Orac Decor dba o to, by nasze produkty nie stanowiły żadnego problemu przy ich samodzielnej instalacji, możecie zatem Państwo śmiało sięgnąć po niezbędne artykuły i przystąpić do montażu!

Klej montażowy FDP500 z pewnością znacznie ułatwi Państwu pracę oraz przyspieszy czas całej instalacji elastycznych listew sufitowych Orac Decor, a klej Decorfix Orac Decor FX400 stosujemy do łączenia listew. Orac Decor C215 Flex pomoże Państwu skutecznie ukryć wystające kable oraz przewody, które naruszają estetykę remontowanego wnętrza, chcąc zachować elegancję i porządek w naszym mieszkaniu, śmiało możemy zdecydować się na samodzielne zamontowanie listwy wykończeniowej.

Potrzebna pomoc, skontaktuj się ze specjalistami Orac Decor!

Nasi pracownicy chcą usatysfakcjonować każdego Klienta, który decyduje się na skorzystanie z naszych usług, w razie pojawienia się jakichkolwiek niepewności lub niezdecydowania, gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu z nami Orac Decor. Jesteśmy pewni, że możemy Państwu pomóc nie tylko w montażu listwy sufitowej Orac Decor C215, ale również przy wyborze innych elementów sztukateryjnych, które posiadamy w ofercie. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.