• Obniżka

ORAC DECOR C327 Listwa sufitowa

284,06 zł 264,18 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 264.18 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Orac Decor C327 to rewelacyjny pomysł na wykończenie styku sufitu i ścian. Dzięki swoim proporcjom produkt doskonale ukrywa znajdujące się tam niedoskonałości, czy zakończenia tapet. Ważnym aspektem jest także prostota montażu oraz gotowość do pomalowania listwy sufitowej C327 Orac Decor. Produkt jest również odporny na wilgoć i uderzenia.

Opis

 • Szerokość (cm)
  15.9
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  14.3
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor

Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor to znakomite rozwiązanie dla osób, które poszukują sztukaterii o nieprzeciętnych walorach dekoracyjnych. Jest to model, który odmieni charakter każdego wnętrza. Możliwość montażu taśmy ledowej to tylko jedna z wielu zalet. Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor cieszy się ogromną popularnością - jest ona wybierana zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji, a więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Nie bez znaczenia jest również niewygórowana cena zakupu. Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor jest tania, jednak przetrwa w perfekcyjnym stanie długie lata. Z pewnością zadowoli to tych, którzy rozsądnie inwestują swoją gotówkę. Przedstawiana oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor może zostać zamontowana również w biurze, hotelu, restauracji, czy też innym miejscu użyteczności publicznej.

Uniwersalna listwa sufitowa C327 Orac Decor

Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor jest wyjątkowo uniwersalna, dzięki czemu pasuje do różnorodnych aranżacji. Jej wkomponowanie w dane otoczenie nie stanowi żadnego wyzwania. Na początku warto jest ustalić, czy sztukateria ma stapiać się z kolorem ścian, czy kontrastować. Przedstawiana oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor w każdym wydaniu wygląda zjawiskowo. Jest to model niezwykle elegancki, a zarazem luksusowy. Szczególnie ciekawie prezentuje się po zapaleniu światła. Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor to genialna propozycja do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, a nawet przedpokoju. Trzeba podkreślić, że bez zarzutu znosi ona warunki otoczenia. Nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, zarysowania, czy też zawilgocenia. Atutem jest również fakt, że oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor nie wspomaga rozwoju pleśni, czy też grzybów.

Szybkie zamocowanie listwy C327 Orac Decor

Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor może zostać zamocowana w niemal każdym wnętrzu. Ważne jest to, aby obie powierzchnie zostały dokładnie oczyszczone. Ściana nie może więc posiadać odpadającego tynku, czy też farby, gdyż w tym przypadku nie osiągniemy optymalnej przyczepności. Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor może zostać przymocowana do powierzchni posiadające drobne niedoskonałości np. szczelinę dylatacyjną. Atutem jest fakt, że skutecznie ukryje ona wszelkie mankamenty. Producent rekomenduje nam klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX400.

Wybór farby do pomalowania listwy C327 Orac Decor

Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor dostępna jest w kolorze białym. Jest to kolor ponadczasowy, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przemalować omawianą sztukaterię na dowolnie wybrany kolor. Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor jest wrażliwa na rozpuszczalniki. Właśnie dlatego należy wybrać farbę, która nie posiada w swoim składzie wspomnianych związków. W innym przypadku moglibyśmy doprowadzić do nieumyślnego uszkodzenia tworzywa. Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor jest w pełni przygotowana do malowania, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Oświetleniowa listwa sufitowa do nowoczesnych wnętrz

Przedstawiana oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor znakomicie sprawdzi się w niemal każdym wielkomiejskim wnętrzu. Jest to model wykonany z troską o najmniejsze detale. Estetyczne wykończenie sprawia, że pomieszczenie zyska klasy i stylu. Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor to wyśmienita propozycja dla osób, które oczekują nastrojowego światła. Dobór oświetlenia LED to kwestia bardzo indywidualna, a wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor