• Obniżka

ORAC DECOR C326 Listwa sufitowa

204,56 zł 190,24 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 190.24 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Orac Decor C326 to fenomenalny sposób na wykończenie styku sufitu oraz ścian. Dzięki swoim proporcjom produkt rewelacyjnie ukrywa zakończenia tapet, czy znajdujące się tam niedoskonałości. Ważnym aspektem jest również prostota montażu, jak i również gotowość do pomalowania listwy sufitowej C326 Orac Decor farbami bez rozpuszczalników. Produkt jest też odporny na wilgoć i uderzenia.

Opis

 • Szerokość (cm)
  10.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor

Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy poszukują sztukaterii efektownej, a jednocześnie mocnej. Jest to produkt wykonany z solidnego tworzywa, które spełnia rygorystyczne normy oraz standardy. Przekłada się to na nieprzeciętną trwałość. Prezentowana oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor przez długie lata będzie prezentować się nienagannie. Trzeba zaznaczyć, że jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, czy też wilgoć. Może zostać umieszczona w niemal dowolnym pomieszczeniu, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor wybierana jest szczególnie chętnie przez tych, którzy niskim kosztem chcą diametralnie odmienić charakter mieszkania. Jest to inwestycja, która się opłaca.

Oświetleniowa listwa sufitowa tania w zakupie

Przedstawiana oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor jest niedroga w zakupie, co przypadnie do gustu tym, którzy posiadają ograniczony budżet. Jest to produkt, który spełnia szereg rygorystycznych norm. Nie trzeba więc obawiać się, że w jego składzie znajdują się substancje, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie, czy też samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu. Opisywana oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor może zostać zamocowana nie tylko w mieszkaniu. To świetny wybór do wnętrz użyteczności publicznej np. restauracji, hotelu, biura. Jedno jest pewne - prezentowany model w każdym otoczeniu będzie prezentować się stylowo. Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor zachwyca uniwersalnym wzornictwem. Jej wkomponowanie w dany wystrój nie jest żadnym wyzwaniem.

C326 Orac Decor: montaż oświetlenia LED

Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor posiada konstrukcję przystosowaną do montażu taśmy LED. Jest to zadanie niezwykle proste, które nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy jedynie postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Na uwagę zasługuje fakt, że oświetlenie ledowe nie emituje wysokiej temperatury, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa eksploatacji. Duże znaczenia ma również jego żywotność, która znacząco przewyższa tradycyjne oświetlenie. Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor stworzy w wnętrzu magiczny klimat. Będzie do świetne dopełnienie niemal każdego pomieszczenia - salonu, jadalni, kuchni, sypialni, gabinetu, czy też przedpokoju.

Oświetleniowa listwa sufitowa: jak mocować?

Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor jest niezwykle prosta, a zarazem szybka w montażu. Bezinwazyjne mocowanie sprawia, że nie musimy martwić się o uszkodzenie powierzchni. Nie ka konieczności stosowania wiertarki, czy też innych narzędzi. Trzeba wspomnieć, że oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor cechuje się niską wagą, co jest dodatkowym udogodnieniem. Bez większych trudności można nadać jej pożądane położenie. Wystarczy jedynie zakupić klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń FX400. Są to produkty rekomendowane przed producenta sztukaterii, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie maksymalnej przyczepności. Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor nie jest podatna na odpadanie, czy też przesuwanie się.

C326 Orac Decor w dowolnym kolorze

Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor produkowana jest w kolorze białym. Można jednak pomalować ją na dowolny kolor za pomocą farby, która nie posiada rozpuszczalników. Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor to nie tylko dekoracja. Za jej pomocą można zatuszować np. szczelinę dylatacyjną, czy też inne niedoskonałości powierzchni.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor