• Obniżka

ORAC DECOR C373 FLEX Listwa sufitowa

597,78 zł 555,94 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 555.94 zł

Opis produktu

Listwa oświetleniowa Orac Decor C373F to model, który za sprawą swojej elastyczności doskonale dopasuje się do kolumn, łuków oraz półkolumn, przepięknie zdobiąc wnętrze. Model pasuje do nowoczesnych i oryginalnych aranżacji, szczególnie wieczorową porą, dzięki montażowi wraz z taśmą LED. Orac Decor C373 Flex to gięta listwa oświetleniowa, która oprócz znakomitej współpracy ze światłem jest odporna na wilgoć, wytrzymała i gotowa do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  5
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  8
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

C373 Flex Orac Decor gięta listwa oświetleniowa

Elastyczna listwa sufitowa C373 Flex Orac Decor to jedna z propozycji dla osób, które szukają niebanalnych sposobów na wykończenie wnętrza. Owa listwa sufitowa, jak sama nazwa wskazuje, służy do montażu na styku sufitu i ścian, w tych pomieszczeniach, w których znajdują się różnego rodzaju krzywizny i łuki. Listwa C373 Flex Orac Decor jest elastyczna, dlatego z łatwością można dopasować ją do powierzchni, wyginając w potrzebny sposób. To produkt gotowy do użycia, dzięki któremu każde wnętrze może zyskać elegancki i wyszukany klimat.

Czym jest elastyczna listwa sufitowa C373 Flex Orac Decor?

Giętka listwa oświetleniowa C373 Flex Orac Decor to produkt wyjątkowy. Ta listwa została stworzona z myślą o możliwości podkreślenia krzywizn i łuków, tak, by w ten sposób ozdobić wnętrze, a jednocześnie zastosować oświetlenie ledowe. Właśnie do tego służy listwa C373 Flex Orac Decor - montuje się na niej światła LED, dzięki czemu sufit jest pięknie rozświetlony, a wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru. Taką ozdobę można zastosować na przykład we własnym domu, mieszkaniu, ale też w holu, korytarzu, klubie nocnym czy sali przyjęć. To w tych miejscach bardzo często wybierane są listwy elastyczne C373 Flex Orac Decor, aby nadać przestrzeni elegancki klimat.

Czym charakteryzuje się giętka listwa oświetleniowa C373 Flex Orac Decor?

Jakie cechy ma elastyczna listwa C373 Flex Orac Decor? To gotowy do zastosowania produkt, niezwykle trwały i odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz te wynikające z działania wilgoci. Jest to zatem rzecz na lata, która po zamontowaniu bez wątpienia będzie prezentować się nienagannie, wprowadzając wyjątkowy styl w przestrzeni. Listwa C373 Flex Orac Decor została stworzona również po to, aby móc ją personalizować, czyli nadawać jej własny styl i charakter. Wystarczy pomalować ją na wybrany przez siebie kolor.

Personalizacja listwy oświetleniowej C373 Flex Orac Decor

W jaki sposób można spersonalizować listwę C373 Flex Orac Decor? Wystarczy pomalować ją farbą, która nie zawiera rozpuszczalnika. Doskonale nada się do tego farba lateksowa lub akrylowa. Można listwę zostawić w kolorze białym, można też zastosować jakiś inny ciekawy odcień. Wtedy listwa wizualnie stopi się ze ścianą lub też będzie z nią kontrastować. Efekt końcowy zależny jest od wyobraźni i tego, co chce uzyskać inwestor. Bez wątpienia listwa C373 Flex Orac Decor daje wiele możliwości personalizowania.

Jak montuje się listwę C373 Flex Orac Decor?

Giętka listwa oświetleniowa C373 Flex Orac Decor jest stosunkowo łatwa w montażu. Zatem każdy może zrobić to samodzielnie i nie musi wynajmować do tego celu specjalisty. Wystarczy dokupić odpowiednie kleje, które służą do mocowania listwy do ściany. To stworzone z myślą o niej produkty. Klej Orac Decor FDP500 służy do przyklejenia dłuższej części listwy. Drugi specyfik to klej Orac Decor FX400, który służy do łączenia ze sobą dwóch listew. To właśnie dzięki tym produktom elastyczna listwa sufitowa C373 Flex Orac Decor zawsze pozostaje na swoim miejscu nienaruszona, doskonale pełniąc swoją dekoracyjną funkcję. To doskonałej jakości produkt, który warto wziąć pod uwagę podczas planowania aranżacji wnętrz.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor