• Obniżka

ORAC DECOR C362 Listwa sufitowa

195,39 zł 181,71 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 181.71 zł

Opis produktu

Modernistyczna listwa oświetleniowa C362 Orac Decor o subtelnym zaokrągleniu za dnia doskonale dekoruje styk ścian i sufitu, natomiast nocą tworzy aranżację wyjątkowo klimatyczną. Dzięki prostemu wzornictwu świetnie prezentuje się w modernistycznych wnętrzach. Model, jakim jest Orac Decor C362 odznacza się trwałością, a także odpornością na wilgoć. Produkt jest prosty w montażu i przygotowany do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C362

Listwa sufitowa Orac Decor C362 to element dekoracyjny, który w szybki i łatwy sposób doda oryginalnego wykończenia każdemu pomieszczeniu. Doskonale uzupełniają zaprojektowane wnętrze i jednocześnie zakrywają nieestetyczne elementy na przecięciu ścian z sufitem. Listwa sufitowa Orac Decor C362 to ponadczasowy i bardzo uniwersalny produkt, który idealnie wpasuje się w każde wnętrze, niezależnie od klimatu czy stylu w jakim została urządzona, a dzięki możliwości montażu z oświetleniem LED stworzy niepowtarzalny efekt w każdym miejscu, nawet wieczorem.

Orac Decor C362 to wysoka wytrzymałość i możliwość personalizacji

Listwa sufitowa Orac Decor C362 wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego z zachowaniem najwyższej precyzji wykonania. Dzięki zastosowanym technologiom i materiałom użytym do produkcji listwa sufitowa jest odporna na wiele czynników. Listwa sufitowa Orac Decor C362 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu spełni zarówno oczekiwania wizualne, jak i jakościowe. Dzięki zastosowanym technologiom i odpowiedniemu zabezpieczeniu powłoką, ten rodzaj sztukaterii dekoracyjnej jest odporny na wilgoć, co pozwala na montaż w takich środowiskach jak łazienka czy kuchnia, a także jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, które zwiększa funkcjonalność i trwałość.

Prostota montażu listwy oświetleniowej Orac Decor C362

Listwa sufitowa Orac Decor C362 to przede wszystkim łatwy w montażu produkt. Ze względu na niewielką wagę listwy można ją łatwo zamontować samodzielnie. Dodatkowo, dzięki mocnym klejom montażowym Orac Decor FDP500 i klejom do łączenia listew Orac Decor FX400, możesz szybko i łatwo przymocować listwę świetlną do połączenia ściana-sufit.

Pomożemy z wyborem listew oświetleniowych Orac Decor

Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego sufitu, listwy oświetleniowej lub innego produktu dostępnego w naszej ofercie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące modelu Orac Decor C362 związane z jego parametrami, szczegółową specyfikacją lub montażem, nasi specjaliści odpowiedzą. Nasze doświadczenie ze sztukaterią zaowocowało dużą wiedzą na temat wykańczania różnego rodzaju pomieszczeń tymi detalami dekoracyjnymi, dlatego profesjonalnie pomożemy w doborze odpowiedniego produktu lub zestawieniu innych modeli w celu stworzenia niepowtarzalnych kompozycji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor