• Obniżka

ORAC DECOR C902 FLEX Listwa sufitowa

626,44 zł 582,59 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 582.59 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa oświetleniowa C902 Flex Orac Decor doskonale zharmonizuje się zarówno z eleganckimi, jak i nowoczesnymi wnętrzami niezależnie od rozmaitych krzywizn ścian jak kolumny, czy łuki. Jest to listwa sufitowa o niezwykłej jakości, która została zaprojektowana tak, aby podkreślać klimat aranżacji oświetleniem w postaci taśmy LED. Gięta listwa oświetleniowa, jaką jest Orac Decor C902F jest lekka, łatwa w montażu i odporna na wilgoć. Produkt gotowy do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  10.3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10.3
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

C902 Flex Orac Decor gięta listwa oświetleniowa

Wyjątkowe wnętrza wymagają wyjątkowej oprawy. Warto o tym pamiętać i sięgać po elementy nietuzinkowe, dzięki którym w swojej przestrzeni mieszkalnej lub użytkowej stworzy się pewien charakterystyczny klimat. Elastyczna listwa sufitowa C902 Flex Orac Decor to produkt dla osób, które chciałyby podkreślić sufit, stosując na przykład światła ledowe. Po co? Aby rozświetlić wnętrze, nadać mu wyjątkowy charakter.

Czym jest elastyczna giętka listwa oświetleniowa C902 Flex Orac Decor?

Elastyczna listwa sufitowa C902 Flex Orac Decor to gotowa do użytku listwa, którą montuje się u sufitu, jednak generalnie wszędzie tam, gdzie w pomieszczeniu znajdują się zakrzywienia i łuki. Jak sama nazwa wskazuje, listwa jest niezwykle elastyczna. Oznacza to, że można z łatwością dopasować ją do wszystkich krzywizn, tworząc w ten sposób wyjątkową aranżację i podkreślając wnętrze. Listwę C902 Flex Orac Decor stosuje się po to, aby wraz z nią zastosować w pomieszczeniu oświetlenie ledowe. Dlatego też listwa będzie świecić pięknym, subtelnym światłem, wprowadzając dyskretną tajemniczą atmosferę. Będzie też doskonałym sposobem na zastosowanie oświetlenia w takich wnętrzach, jak na przykład korytarze i hole, sale przyjęć i sale balowe.

Co charakteryzuje listwę oświetleniową C902 Flex Orac Decor?

Jakie cechy charakterystyczne ma giętka listwa oświetleniowa C902 Flex Orac Decor? Po pierwsze to listwa gotowa do montażu, którą można jednak personalizować, a zatem nadawać jej swój własny styl i charakter. W jaki sposób? Można ją pomalować farbami, które nie zawierają rozpuszczalnika. W praktyce oznacza to na przykład farby akrylowe, lateksowe. Wybierając farbę w dowolnym kolorze, listwę C902 Flex Orac Decor można szybko dopasować do wnętrza, tak by wizualnie stopiła się z kolorem ściany. Można zastosować ją również w klasycznej bieli, a nawet pozostawić niepomalowaną. Wszystko zależy od pomysłu.

Elastyczna listwa sufitowa C902 Flex Orac Decor - jak ją montować?

Czy montaż listwy sufitowej C902 Flex Orac Decor wymaga kontaktu ze specjalistą, czy można przykleić ją samodzielnie? Ta elastyczna listwa sufitowa to produkt, który z łatwością przykleja się samodzielnie, trzeba tylko pamiętać o zastosowaniu odpowiedniego kleju, który został opracowany z myślą właśnie o tym produkcie. To klej Orac Decor FDP500 oraz klej do łączenia Orac Decor FX400. Dzięki tym klejom listwy C902 Flex Orac Decor będą trwale przytwierdzone do ściany, nie przesuną się, nie zmienią swojego położenia.

Trwałość i odporność listwy giętkiej C902 Flex Orac Decor

Skoro sposób montażu jest tak łatwy i praktycznie każdy może zrobić to samodzielnie, czy osoby mające małą wprawę mogą uszkodzić listwę w czasie przyklejania? Z reguły nie dochodzi do takich sytuacji, ponieważ listwa C902 Flex Orac Decor jest wykonana z materiału niezwykle odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też trudno ją zniszczyć. Co więcej, listwa C902 Flex Orac Decor odporna jest również na różnego rodzaju uszkodzenia związane z działaniem wilgoci. To trwały, niezwykle estetyczny i świetnej jakości produkt, który doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu z łukami.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor