• Obniżka

ORAC DECOR C353 Listwa sufitowa

319,78 zł 297,39 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 297.39 zł

Opis produktu

Listwa oświetleniowa C353 Orac Decor to sufitowa listwa o prostym designie, lecz wyjątkowej formie. Listwa fenomenalnie pasuje do oryginalnych i nowoczesnych wnętrz, w których stanowi perfekcyjne wykończenie na styku sufitu i ścian. Listwa Orac Decor C353 jest również wytrzymała i odporna na wilgoć. Dodatkowo, dzięki gotowości do malowania jest produktem niezwykle uniwersalnym, potrafiącym wtopić się w kolorystykę każdego pomieszczenia.

Opis

 • Szerokość (cm)
  16.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  3
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C353 Orac Decor oświetleniowa listwa sufitowa

Oświetleniowa listwa sufitowa C353 Orac Decor to produkt najwyższej klasy, wykonany z atestowanych materiałów. Przekłada się to na jego znakomite parametry użytkowe. Przeznaczony jest do montażu w dowolnym wnętrzu, w którym pragnie się uzyskać niespotykany efekt na styku ścian i sufitu. Prezentowaną listwę sufitową C353 Orac Decor można ponadto łatwo i szybko dopasować do wybranej powierzchni. To jest jej niewątpliwa zaleta.

Dodatkowo oświetleniowa listwa sufitowa C353 Orac Decor nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, więc nie trzeba obawiać się pęknięć, ubytków czy innych odkształceń. Przez wiele lat będzie dokładnie tak samo prezentować się na styku sufitu i ścian, jak w dniu zakupu. Oświetleniowa listwa sufitowa C353 Orac Decor świetnie sprawdzi się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w miejscach użyteczności publicznej, więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Listwa sufitowa C353 Orac Decor i jej wysoka odporność

Oświetleniowa listwa sufitowa C353 Orac Decor jest odporna na wilgoć, dzięki czemu można ją umieścić również w kuchni, łazience czy przedpokoju. Trzeba powiedzieć, że jej czyszczenie jest również niezwykle proste i jednocześnie szybkie. Oświetleniowa sufitowa listwa C353 Orac Decor będzie zatem dobrze wyglądać przez cały okres użytkowania. Jeśli się zabrudzi, po prostu wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, co zajmie tylko kilka minut. Listwa sufitowa Orac Decor C353 nie wchłania wody, oparów, tłuszczu i innych zanieczyszczeń.

Oświetleniowa listwa sufitowa C353 i jej przystępna cena

Oświetleniowa listwa sufitowa C353 Orac Decor pomimo swojej niezwykłej jakości wykonania i efektowności dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, która zachęca do zakupu. Z pewnością zadowoli to każdego miłośnika nowoczesnych sztukateryjnych dekoracji, chcącego odświeżyć swoje mieszkanie niewielkim kosztem. Oświetleniowa listwa sufitowa C353 Orac Decor została wykończona z dbałością o najmniejsze szczegóły. Powierzchnia jest idealnie gładka, dzięki czemu nie wymaga dalszej obróbki. Należy dodać, że oświetleniowa listwa sufitowa C353 Orac Decor jest przygotowana do pomalowania, dzięki czemu jest to produkt, który pasuje do niemal każdego pomieszczenia.

Listwa oświetleniowa C353 Orac Decor będzie w pełni kompatybilna z dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Oznacza to, że ostateczny wygląd produktu zależy wyłącznie od indywidualnych oczekiwań wizualnych. Wybór kolorów jest na tyle szeroki, że listwa C353 Orac Decor doskonale dopasuje się do każdego pomieszczenia.

Prostota montażu listwy oświetleniowej Orac Decor C353

Listwa oświetleniowa C353 Orac Decor jest niezwykle łatwa w montażu. Do tego zadania nie potrzebujemy śrub, wkrętów ani specjalistycznych narzędzi. Wystarczy zakupić klej montażowy Orac Decor FDP500 i klej do łączenia listew FX400 Orac Decor. Należy dodać, że listwa sufitowa C353 Orac Decor jest lekka i poręczna, dzięki czemu mocowanie jej na styku ścian i sufitu nie będzie wyzwaniem, a dzięki zastosowaniu modelu z oświetleniem w postaci taśmy LED, stworzy wyjątkowy efekt w każdym pomieszczeniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor