• Obniżka

ORAC DECOR C380 Listwa sufitowa

161,53 zł 150,22 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 150.22 zł

Opis produktu

Modernistyczna forma nawiązująca do minimalistycznego designu, sprawia że listwa oświetleniowa Orac Decor C380 jest niezwykłym elementem zdobiącym wnętrze. Produkt doskonale podkreśli nowoczesne aranżacje w ciągu dnia, natomiast w nocy stworzy wyjątkowy klimat, dzięki grze światłem. Model bowiem doskonale współgra z oświetleniem w postaci taśmy LED. Listwa oświetleniowa Orac Decor C380 jest wytrzymała, lekka, odporna na wilgoć i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C380

Listwa sufitowa C380 Orac Decor to produkt najwyższej klasy, wykonany z atestowanych materiałów. Skutkuje to jego doskonałymi parametrami użytkowymi. Przeznaczony jest do montażu w każdym wnętrzu, gdzie pożądany jest niespotykany efekt na styku ścian i sufitu. Prezentowaną listwę sufitową C380 Orac Decor można również łatwo i szybko dopasować do wybranej powierzchni. To jest jego niewątpliwa zaleta.

Listwa sufitowa C380 Orac Decor i jej odporność

Listwa sufitowa Orac Decor C380 jest odporna na wilgoć, dzięki czemu można ją również umieścić w kuchni, łazience czy przedpokoju. Trzeba powiedzieć, że jego czyszczenie jest również niezwykle proste i jednocześnie szybkie. Listwa sufitowa Orac Decor C380 będzie więc dobrze wyglądać przez cały okres użytkowania. Jeśli się zabrudzi, zetrzyj go wilgotną szmatką, co zajmie tylko kilka minut. Listwa sufitowa Orac Decor C380 nie pochłania wody, oparów, tłuszczu i innych zanieczyszczeń.

Oświetleniowa listwa sufitowa C380 to atrakcyjny detal dekoracyjny

Listwa sufitowa C380 Orac Decor pomimo niezwykłej jakości i wydajności dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co zachęca do jej zakupu. Z pewnością zadowoli każdego miłośnika nowoczesnych dekoracji sztukatorskich, chcącego niewielkim kosztem odświeżyć swoje mieszkanie. Listwa sufitowa C380 Orac Decor została wykończona z dbałością o najmniejszy szczegół. Powierzchnia jest idealnie gładka, więc nie wymaga dalszej obróbki. Należy dodać, że sufit świetlny Orac Decor C380 jest gotowy do malowania, dzięki czemu jest produktem dopasowującym się do niemal każdego otoczenia.

Prostota montażu listwy oświetleniowej Orac Decor C380

Listwa oświetleniowa Orac Decor C380 jest niezwykle łatwa w instalacji. Do tego zadania nie potrzebujemy śrubek, śrubek ani specjalnych narzędzi. Wystarczy kupić klej montażowy Orac Decor FDP500 i klej do łączeń Orac Decor FX400. Należy dodać, że sufit podwieszany C380 Orac Decor jest lekki i łatwy w obsłudze, dzięki czemu jego montaż na styku ścian i sufitu nie będzie wyzwaniem, a dzięki zastosowaniu modelu z oświetleniem taśmą LED stworzy niepowtarzalny efekt w każdym pokoju.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor