• Obniżka

ORAC DECOR C356 Listwa sufitowa

170,66 zł 158,71 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 158.71 zł

Opis produktu

Orac Decor C356 jest modelem listwy oświetleniowej o niezwykle uniwersalnym kształcie, która każdej aranżacji pomieszczenia nada niesamowitego klimatu. Jest to wysokiej jakości produkt, wytrzymały, odporny na wilgoć. Dekoracyjna listwa oświetleniowa C356 Orac Decor została również zabezpieczona białym podkładem, co sprawia, że jest to produkt przygotowany do malowania, co daje ogromny możliwości aranżacyjne. Ponadto listwa jest lekka i prosta w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  10
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  2
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C356 oświetleniowa listwa sufitowa

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C356 to element dekoracyjny, który w łatwy i szybki sposób nada oryginalnego wykończenia każdej aranżacji. Doskonale uzupełniają zaprojektowane wnętrza, a przy okazji zakrywają nieestetyczne elementy na styku ścian z sufitem. Listwa sufitowa Orac Decor C356 to produkt ponadczasowy i bardzo uniwersalny, który doskonale uzupełni każde wnętrze, niezależnie od klimatu czy stylu, w jakim zostało urządzone, a dzięki możliwości montażu z oświetleniem LED stworzy niepowtarzalny efekt w dowolnej aranżacji również wieczorową porą.

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C356 pięknie udekoruje ściany, ukrywając elementy zaburzające estetykę pomieszczenia, a także optycznie może powiększyć wnętrze przy jej prawidłowym zastosowaniu. Listwa sufitowa C356 doskonale maskuje nierówności, pęknięcia czy końce tapety psujące pomieszczenie. Jest to więc dekoracja, która bez problemu odnajdzie się w każdym typie wnętrza.

Orac Decor C356 to wysoka odporność i możliwość personalizacji

Listwa sufitowa Orac Decor C356 wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego z zachowaniem najwyższej precyzji wykonania. Dzięki technologiom i materiałom zastosowanym przy produkcji listwa sufitowa jest odporna na różnorodne czynniki. Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C356 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dlatego spełni jednocześnie oczekiwania, wizualne i jakościowe. Dzięki zastosowanym technologiom oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu powłoką tego rodzaju sztukateria dekoracyjna jest odporna na wilgoć, co pozwala na jej montaż w pomieszczeniach takich jak łazienka, czy kuchnia, a także jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne, co zwiększa jej funkcjonalność i trwałość.

Jedną z wielu zalet zasługujących na uznanie jest niewątpliwie to, co czyni listwę Orac Decor C356 najbardziej oryginalnym, a jednocześnie uniwersalnym elementem dekoracyjnym, czyli gotowość do malowania. Listwa została wykonana w taki sposób, by można było ją pomalować na dowolny kolor farbą bezrozpuszczalnikową, taką jak farba akrylowa, lateksowa lub silikonowa. Pozwala to na bezproblemowe wkomponowanie oświetleniowej listwy sufitowej Orac Decor C356 do każdego wnętrza.

Łatwość montażu listwy oświetleniowej Orac Decor C356

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C356 to produkt przede wszystkim łatwy w montażu. Dzięki niewielkiej wadze listwy bez problemu można ją zamontować samodzielnie. Co więcej, dzięki mocnym klejom montażowym Orac Decor FDP500 oraz klejom do łączenia listew Orac Decor FX400 można szybko i bezproblemowo przymocować listwę oświetleniową do styku ściany z sufitem.

Pomożemy w wyborze listew oświetleniowych Orac Decor

Z wielką przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniej listwy sufitowej, oświetleniowej, czy dowolnego innego produktu dostępnego w naszej ofercie. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące modelu Orac Decor C356 związane z jego parametrami, szczegółową specyfikacją, czy też montażem, nasi specjaliści udzielą na nie odpowiedzi. Nasze doświadczenie ze sztukaterią zaowocowało ogromną wiedzą na temat wykończenia tymi detalami dekoracyjnymi różnego typu pomieszczeń, dlatego w profesjonalny sposób pomożemy w dobraniu odpowiedniego produktu, bądź dopasowania innych modeli do stworzenia wyjątkowych aranżacji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor