• Obniżka

ORAC DECOR DX170 Listwa ścienna

223,16 zł 207,54 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 207.54 zł

Opis produktu

Listwy ścienne ORAC DECOR DX170 to element dekoracyjny o efektownym kształcie, który kapitalnie nada Twojemu wnętrzu oryginalnego charakteru. Ożywiają wnętrze, doskonale przełamując monotonię płaszczyzn i optycznie powiększają pomieszczenie. Listwy wykonane są z trwałego materiału, który odporny jest na uszkodzenia oraz wilgoć. Listwę ścienną DX170 można pomalować na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  230
 • Wysokość (cm)
  11.9
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

DX170 Orac Decor listwa ścienna

Listwy ścienne są bardzo gustownymi detalami, które coraz chętniej są zastosowane we wnętrzach, przede wszystkim za sprawą niepowtarzalnej funkcjonalności. Listwa ścienna Orac Decor DX170, to produkt należący do tradycyjnej sztukaterii ozdobnej, który charakteryzuje się niebywałą jakością wykonania i delikatnością kształtu.

Dekoracyjna listwa ścienna Orac Decor DX170 jest niebywałym elementem, który pozwala na skomponowanie ekskluzywnych układów sztukateryjnych na ścianach dowolnego wnętrza. Listwa Orac Decor DX170 jest wyprodukowana z wysokiej klasy materiału odpornego na wilgoć, jak i również wszystkiego gatunku uszkodzenia mechaniczne. Ogromną zaletą ściennej listwy DX170 producenta Orac Decor jest również jej lekkość, jak i delikatność.

Wytworna ścienna listwa Orac Decor DX170

Przy pomocy listwy Orac Decor DX170, można w bardzo prosty oraz szybki sposób na podkreślenie aranżacji wnętrza, stwarzając również majestatyczne kompozycje sztukateryjne. Listwa jest dodatkowo praktyczna, bowiem można ją pomalować na wybraną kolorystykę, używając farb bez zawartości rozpuszczalników.

Najwyższa klasa listwy ściennej DX170 Orac Decor

Za pomocą rozwiniętej technologii, jak i właściwie dobranych, bardzo wysokiej jakości surowców, produkt cechuje się rzetelnym wykonaniem i właściwą wytrzymałością. ścienna listwa DX170 Orac Decor jest wytrzymała na uderzenia, przez co nie pojawią się na niej wgniecenia. Co więcej, jest również wysoce trwała na wilgoć, z tego powodu może być użyta też do dekoracji ścian w wilgotnych pomieszczeniach. Listwę ścienną Orac Decor DX170 można łatwo umyć nawilżoną gąbką, ciesząc się jej eleganckim wyglądem przez lata.

Bardzo istotną sprawą jest także fakt, że listwa ścienna DX170 Orac Decor jest przygotowana do malowania. To funkcjonalne rozwiązanie, aby we wnętrzu dodać trochę wytworności i wyjątkowego wykończenia. Listwa ścienna DX170 Orac Decor, z powodu faktu, że należy do najwyższej jakości sztukaterii ozdobnej, jest widowiskowa, jak i łatwa do wkomponowania do stylizacji praktycznie każdego wnętrza.

DX170 Orac Decor listwa ścienna – prosty montaż

Dekoracyjna ścienna listwa DX170 Orac Decor została wyprodukowana w bardzo staranny sposób, z zachowaniem najmniejszych elementów. Co więcej, do jej stworzenia zastosowano odpowiednie materiały, by produkt był solidny. To wszystko sprawia, iż ścienna listwa DX170 Orac Decor jest bardzo odporna na uszkodzenia, jednakże nie jest ciężka, ani skomplikowana w montażu.

Listwę ścienną Orac Decor DX170 umożliwia niezwykle łatwe oraz szybkie przymocowanie na ścianie dowolnego wnętrza. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor DX170 doskonale sprawdzi się klej FDP500 i FX400 Orac Decor do łączeń listew.

Pomoc w wyborze dekoracyjnej listwy ściennej

Zakup właściwej listwy, która fenomenalnie sprawdzi się w wybranym wnętrzu często, powoduje trudności. W takim wypadku należy skorzystać z porad naszej zawodowej załogi. Z miłą chęcią udzielimy Państwu przydatnych informacji dotyczących montażu ściennej listwy Orac Decor DX170, a także parametry pozostałych znajdujących się w naszej ofercie modeli.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor