• Obniżka

ORAC DECOR C305+C211 Listwa sufitowa

525,06 zł 488,31 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 488.31 zł

Opis produktu

Orac Decor C305+C211 to doskonały zestaw listew sufitowych z efektownymi ornamentami do stylizowanych wnętrz. Wysoka jakość wykonania każdego detalu sprawia, że zestaw fenomenalnie doskonale prezentuje się na styku sufitu i ścian, dając niezwykły efekt. Listwy sufitowe C305+C211 wykonane są z lekkiego poliuretanu, co ułatwia ich montaż, a także są to produkty przygotowane do malowania.

Opis

 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C305C+211 listwa sufitowa

Poszukując efektownego rozwiązania do wykończenia aranżacji wnętrza, warto rozważyć wykorzystanie przepięknych dekoracji sztukateryjnych, które nadadzą wyjątkowości więcej niż jednemu pomieszczeniu. Na przykład listwy sufitowe będą nie tylko ekskluzywną dekoracją, ale także pozwolą zamaskować widoczne mankamenty przy styku sufitu oraz ścian. Co więcej listwy sufitowe Orac Decor, takie jak model C305C+211, perfekcyjnie połączą stylizacje w różnych pomieszczeniach w spójną całość.

Elegancka listwa C305C+211 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C305C+211 to doskonała propozycja na wykończenie praktycznie każdego wnętrza, niezależnie od jego styl. Model wyróżnia się klasyczną linią , jak i również zdobnictwem na tle innych produktów Orac Decor.

Listwa sufitowa C305C+211 Orac – trwałość i niezawodność

Model, jakim jest listwa sufitowa Orac Decor C305C+211, to połączenie niezwykłego wykonania, niezwykle efektownego wzornictwa nawiązującego do klasycznych sztukaterii, a także ogromnych możliwości zastosowania, za sprawą wysokiej jakości materiałów podczas produkcji. Więc jest to sztukateria ozdobna, która nie tylko stworzy spójną całość, łącząc znajdujące się elementy stylizacji pomieszczenia, ale także sama w sobie spowoduje, że wnętrze będzie ekskluzywniejsze.

Obok niezwykle atrakcyjnego aspektu wizualnego, listwa sufitowa Orac Decor C305C+211 pozwoli za sprawą swoich proporcji doskonale wykończyć styk sufitu i ścian, ukrywając wszystkie zauważalne tam niedociągnięcia, takie jak nierówności w malowaniu oraz zakończenia tapet. Przydatność tego elementu ozdobnego, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C305C+211 przyczynia się do tego, że wydaje się być ona idealnym akcentem wykończeniowym do niejednego wnętrza, bez względu na użytych tworzyw, jak i również rozwiązań projektowych.

Orac Decor C305C+211 – gotowość do malowania

Skupiając się na walorach modelu, jakim jest zdobiona listwa sufitowa Orac Decor C305C+211 trzeba również napomknąć o możliwości idealnego wkomponowania detalu sztukateryjnego do niejednego koloru sufitu i ściany. Listwa sufitowa Orac C305C+211 to element sztukateryjny gotowy do pomalowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. W czasie malowania listwy sufitowej Orac Decor C305C+211 możesz użyć między innymi farby akrylowe, silikonowe i lateksowe.

Montaż listwy C305C+211 Orac

Biorąc pod uwagę montaż detalu dekoracyjnego w formie listew sufitowych Orac Decor C305C+211, warto nadmienić o jego prostocie i prędkości, tym bardziej w przypadku stosowania rekomendowanych narzędzi montażowych marki Orac. Aby odpowiednio zamocować detal sztukateryjny do sufitu, należy użyć klej montażowy FDP500, a także FX400 Orac Decor do łączeń listew. Za sprawą lekkości detalu sztukateryjnego, niezawodności klejów, a także odpowiedniemu wyszykowaniu powierzchni, na której zostaną przymocowane listwy sufitowe Orac Decor C305C+211, można mieć pewność mocnego połączenia. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące montażu listwy sufitowej Orac Decor C305C+211, to nakłaniamy do kontaktu.

Niezawodna pomoc w wyborze listew

Nasza bardzo wysokiej jakości obsługa gwarantuje Państwu każdą pomoc w odszukaniu spełniającego oczekiwania elementu sztukateryjnego. A więc zachęcamy do kontaktu poprzez email i telefon jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące modelu Orac Decor C305C+211 czy też wszelkich produktów znajdujących się w asortymencie naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu czy też obfitej współpracy ze znanymi architektami i projektantami wnętrz będziemy w stanie pokazać listwy sufitowe, jak i również inne wyjątkowe sztukaterie spełniające wszelkie potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.