• Obniżka

ORAC DECOR C332 Listwa sufitowa

365,06 zł 339,51 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 339.51 zł

Opis produktu

Świetnie prezentująca listwa sufitowa Orac Decor C332

Listwa sufitowa Orac Decor C332 szeroka to interesujący i wyjątkowy sposób, aby nadać Twoim wnętrzom charakterystyczny wygląd. Listwa idealnie pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Szeroka Orac Decor C332 wykończeniowa listwa sufitowa jest istnym odzwierciedleniem klasycznej formy sztukaterii. Elegancja i klasyczne wykonanie doskonale uzupełni stylizowane aranżacje. Listwa sufitowa Orac C332 stworzona została z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach sztukaterii. Jest odporny na wgniecenia oraz wilgoć, a przygotowanie do malowania pozwala na indywidualne dopasowanie do każdej kolorystyki wnętrza. Listwa jest lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  11.4
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  23
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C332 listwa sufitowa

Wykonana z użyciem nowoczesnej technologii i wysokiej jakości materiałów, szeroka listwa sufitowa Orac Decor C332 zachowuje swój wygląd przez długie lata, niezależnie od czynników zewnętrznych. Wykonana z poliuretanu, pokryta białą gruntującą farbą podkładową, listwa jest trwała, wytrzymała i łatwa w montażu.

Listwa sufitowa Orac Decor C332 to doskonały sposób na nadanie eleganckiego charakteru Twoim wnętrzom w prosty sposób. Pasuje ona do różnego rodzaju aranżacji, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Zastosowanie szerokiej listwy sufitowej Orac Decor C332 jest pewnym i sprawdzonym sposobem na zamaskowanie pęknięć, ubytków i nierówności na styku ściany i sufitu. Nasza wykończeniowa listwa Orac Decor C332 odmieni charakter Twojego pomieszczenia, dodając mu wyjątkowego uroku!

Piękne proporcje listwy C332 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C332 to dekoracyjny element, który w prosty i szybki sposób nadaje Twojemu wnętrzu oryginalny i wyjątkowy charakter. Szeroka Orac Decor C332 charakteryzuje się wysoką jakością i nowoczesnym stylem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz swojej funkcji dekoracyjnej, listwa sufitowa Orac Decor C332 zapewnia doskonałe wykończenie aranżacji, ukrywając nieestetyczne elementy na styku ściany i sufitu, takie jak nierówności czy ubytki.

Listwa sufitowa Orac Decor C332 to doskonała propozycja do efektownego wykończenia każdego wnętrza niezależnie od jego stylizacji. Model wyróżnia się swoimi proporcjami na tle pozostałych produktów marki Orac Decor, dzięki czemu stosując tego rodzaju element sztukateryjny, na pewno wyjątkowy sposób podkreślisz nie jeden styk ścian i sufitu.

Listwa sufitowa C332 Orac i jej wysoka jakość

Produkt, jakim jest szeroka listwa sufitowa Orac Decor C332 to połączenie niezwykłej jakości wykonania, nadzwyczajnego wzornictwa nawiązującego do klasyki sztukaterii, a także ogromne możliwości zastosowania, dzięki wykorzystaniu przy produkcji wytrzymałych materiałów. Jest to zatem listwa wykończeniowa, która nie tylko stworzy we wnętrzu spójną całość, łącząc poszczególne elementy aranżacji, ale również sama w sobie sprawi, że pomieszczenie zyska na atrakcyjności.

Oprócz niezwykle efektownego wzornictwa listwa sufitowa Orac Decor C332 umożliwi swoim proporcjami doskonałe wykończenie styku ścian i sufitu, zakrywając wszelkie, znajdujący się tam mankamenty jak na przykład nierówności malowania, czy też zakończenia tapet. Funkcjonalność tego rodzaju sztukaterii, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C332, zdaje się zatem idealnym elementem dekoracyjnym do każdego wnętrza, niezależnie od zastosowanych w nim materiałów i rozwiązań aranżacyjnych.

Orac Decor C332 to gotowość do malowania

Skupiając się na walorach produktu, jakim jest szeroka listwa sufitowa Orac Decor, C332 należy również wspomnieć o możliwości perfekcyjnego wpasowania modelu każdą kolorystykę ściany, czy sufitu. Orac Decor C332 jest sztukaterią przygotowaną do samodzielnego malowania farbami, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników, dzięki czemu jest to listwa sufitowa, którą w łatwy sposób wtopisz w każdą aranżację lub stworzysz z niej kontrastujący element ozdobny na styku ścian i sufitu. Do pomalowanie listwy sufitowej Orac Decor C332 mogą posłużyć między innymi farby akrylowe, lateksowe i silikonowe w dowolnej kolorystyce.

Montaż listwy sufitowej C332 Orac Decor

Jeśli chodzi o montaż sztukaterii w postaci szerokiej listwy sufitowej Orac Decor C332, to warto wspomnieć o jego prostocie i szybkości, szczególnie w przypadku korzystania dedykowanych akcesoriów montażowych marki Orac Decor. Do przymocowania modelu należy użyć kleju montażowego FDP500 oraz kleju do łączeń listew FX400 Orac Decor. Dzięki lekkości produktu, trwałości klejów, a także odpowiedniemu przygotowaniu podłoża, do którego będą klejone listwy sufitowe Orac Decor C332 można mieć pewność wysokiej jakości połączenia sztukaterii z powierzchnią. W razie pytań lub problemów związanych z montażem listwy sufitowej Orac Decor C332 zapraszamy do kontaktu.

Najwyższa jakość obsługi

Nasza najwyższa jakość obsługi deklaruje wszelką pomoc w odnalezieniu właściwego dla Państwa detalu sztukateryjnego. Dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego w przypadku pytań związanych zarówno z listwą sufitową Orac Decor C332, jak i innego dowolnego produktu znajdującego się w ofercie naszego sklepu internetowego. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wieloletniej współpracy z wieloma architektami i projektantami wnętrz zaproponujemy Państwu sztukaterię spełniającą stawiane oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Najwyższa jakość obsługi

Nasza najwyższa jakość obsługi deklaruje wszelką pomoc w odnalezieniu właściwego dla Państwa detalu sztukateryjnego. Dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego w przypadku pytań związanych zarówno z listwą sufitową Orac Decor C332, jak i innego dowolnego produktu znajdującego się w ofercie naszego sklepu internetowego. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wieloletniej współpracy z wieloma architektami i projektantami wnętrz zaproponujemy Państwu sztukaterię spełniającą stawiane oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.