• Obniżka

ORAC DECOR C305+C212 Listwa sufitowa

419,60 zł 390,23 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 390.23 zł

Opis produktu

Zestaw ozdobnych listew sufitowych Orac Decor C305+C212 z klasycznymi ornamentami fenomenalnie sprawdzi się w stylizowanych, eleganckich aranżacjach. Jakość wykonania detali powoduje, że zestaw listew perfekcyjnie wykańcza styk ścian i sufitu, dając niespotykany efekt wizualny. Listwy sufitowe C305+C212 stworzone są z poliuretanu pokrytego gruntem w kolorze białym, dając możliwość pomalowania na dowolny kolor. Ponadto są to produkty wytrzymałe, odporne na wilgoć, lekkie i łatwe w montażu.

Opis

 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C305C+212 listwa sufitowa

Szukając efektownego rozwiązania do wykończenia pomieszczenia, warto uwzględnić zastosowanie eleganckich akcentów sztukatorskich, które nadadzą charakteru więcej niż jednemu wnętrzu. Na przykład listwy sufitowe będą nie tylko nadzwyczajną dekoracją, ale także pomogą przysłonić widoczne wady na styku sufitu oraz ścian. Ponadto listwy sufitowe Orac Decor, na przykład model C305C+212, efektownie połączą stylizacje w różnych wnętrzach w całość.

Elegancka listwa C305C+212 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C305C+212 to idealna propozycja na wykończenie każdego pomieszczenia, niezależnie od jego aranżację. Model wyróżnia się proporcjami oraz jakością wykonania na tle dostępnych w naszym asortymencie produktów Orac Decor.

Listwa sufitowa C305C+212 Orac i jej zjawiskowe wykonanie

Produkt, jakim jest listwa sufitowa Orac Decor C305C+212, to połączenie wysokiej jakości wykonania, nowoczesnego wzornictwa nawiązującego do klasycznej sztukaterii, oraz ogromnych możliwości wykorzystania, dzięki wysokiej jakości tworzyw w czasie produkcji. Zatem jest to listwa wykończeniowa, która nie tylko stworzy spójną całość, łącząc poszczególne elementy stylizacji pomieszczenia, ale również sama w sobie spowoduje, że wnętrze będzie ekskluzywniejsze.

Obok zdumiewająco atrakcyjnego aspektu wizualnego, listwa sufitowa Orac Decor C305C+212 da możliwość za sprawą swoich proporcji rewelacyjnie wykończyć styk ścian i sufitu, ukrywając wszystkie zauważalne na nim braki, takie jak nierówności w malowaniu oraz zakończenia tapet. Wykorzystanie tego elementu dekoracyjnego, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C305C+212 powoduje, że wydaje się być ona efektownym akcentem wykończeniowym do praktycznie każdego wnętrza, bez brania pod uwagę użytych materiałów, a także rozwiązań aranżacyjnych.

Personalizacja listwy Orac Decor C305C+212

Koncentrując się na zaletach produktu, jakim jest wykończeniowa listwa sufitowa Orac Decor C305C+212 powinno się również napomnieć o możliwości fenomenalnego wpasowania detalu sztukateryjnego do wybranego koloru sufitu i ściany. Listwa sufitowa Orac C305C+212 to akcent ozdobny gotowy do malowania farbami, niezawierającymi w swoim składzie rozpuszczalników. Podczas malowania listwy sufitowej Orac Decor C305C+212 można zastosować na przykład farby akrylowe, silikonowe oraz lateksowe.

Sprawny montaż listwy sufitowej C305C+212 Orac Decor

Biorąc pod uwagę montaż detalu wykończeniowego w formie listew sufitowych Orac Decor C305C+212, powinno się napomknąć o jego łatwości i sprawności montażu, tym bardziej w przypadku użycia dedykowanych akcesoriów marki Orac Decor. Aby w prawidłowy sposób przykleić model do ściany, należy wykorzystać klej montażowy FDP500 oraz dodatkowo FX400 Orac Decor do łączeń listew. Na skutek lekkości detalu sztukateryjnego, wysokiej jakości klejów oraz prawidłowemu wyszykowaniu powierzchni, na której zostaną zamocowane listwy sufitowe Orac Decor C305C+212, można być pewnym mocnego połączenia. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy dotyczące zamontowania listwy sufitowej Orac Decor C305C+212, to nakłaniamy do kontaktu.

Czekamy na pytania!

Nasza bardzo wysokiej jakości obsługa zagwarantuje każdą pomoc w odszukaniu odpowiedniego detalu sztukateryjnego. Zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez telefon oraz email. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu sztukaterii Orac Decor C305C+212 czy też pozostałych produktów znajdujących się w asortymencie naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu i owocnej współpracy z docenianymi architektami i projektantami aranżacji wnętrz będziemy w stanie przedstawić Państwu listwy sufitowe czy też inne wyjątkowe elementy sztukatorskie spełniające wszystkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.