• Obniżka

ORAC DECOR C307 Listwa sufitowa

419,36 zł 390,00 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Ozdobna listwa Orac Decor C307 to efektowny, masywny gzyms w wersji XL, którego forma tworzy we wnętrzu niezwykłą dekorację. Model idealnie sprawdzi się w przestronnych wnętrzach z wysokim sufitem, ale nie tylko. Listwa sufitowa C307 może być zamontowana w każdym pomieszczeniu ze względu na jej trwałość, odporność na wilgoć oraz lekkość i łatwość montażu. Produkt został przygotowany do pomalowania farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  19.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  19.5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C307 listwa sufitowa

Szukając ciekawego rozwiązania do wykończenia wnętrz, warto rozważyć zastosowanie niezwykłych detali sztukateryjnych, które nadadzą charakter więcej niż jednemu pomieszczeniu. Przykładowo listwy sufitowe będą nie tylko piękną dekoracją, ale także pomogą ukryć widoczne wady na styku ścian ze sufitem. Ponadto listwy sufitowe Orac Decor, takie jak model C307, doskonale połączą aranżacje w różnych pomieszczeniach w spójną całość.

Piękna listwa C307 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C307 to doskonała propozycja do nadzwyczaj skutecznego wykończenia każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu. Model wyróżnia się swoimi proporcjami oraz zdobnictwem na tle innych produktów Orac Decor, dzięki czemu przy użyciu tego rodzaju elementu sztukatorskiego doskonale podkreślisz niejeden styk ścian i sufitu.

Listwa sufitowa C307 Orac i jej wykonanie

Produkt, którym jest listwa sufitowa Orac Decor C307, to połączenie niezwykłego wykonania, niezwykle efektownego wzornictwa nawiązującego do klasycznych sztukaterii, a także ogromnych możliwości zastosowania dzięki wykorzystaniu trwałych tworzyw podczas produkcji. Jest to zatem listwa wykończeniowa, która nie tylko stworzy spójną całość wewnątrz, łącząc poszczególne elementy aranżacji, ale także sama w sobie sprawi, że pomieszczenie będzie bardziej atrakcyjne.

Oprócz niezwykle atrakcyjnego wyglądu, listwa sufitowa Orac Decor C307 pozwoli za sprawą swoich proporcji idealnie wykończyć styk między ścianami a sufitem, pokrywając wszelkie widoczne tam braki, takie jak nierówności w malowaniu lub zakończenia tapet. Funkcjonalność tego rodzaju sztukaterii, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C307, sprawia że wydaje się być ona idealnym elementem dekoracyjnym do każdego wnętrza, niezależnie od użytych materiałów i rozwiązań aranżacyjnych.

Orac Decor C307 przygotowana do malowania

Skupiając się na walorach produktu, jakim jest efektowna listwa sufitowa Orac Decor C307 powinno się również wspomnieć o możliwości idealnego dopasowania modelu do dowolnego koloru ściany lub sufitu. Listwa sufitowa Orac C307 to element sztukateryjny przygotowany do samodzielnego malowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. Do pomalowania listwy przypodłogowej Orac Decor C307 możesz użyć między innymi farb akrylowych, lateksowych i silikonowych w dowolnym kolorze.

Montaż listwy sufitowej C307 Orac Decor

Jeśli chodzi o montaż sztukaterii w formie listew sufitowych Orac Decor C307, warto wspomnieć o jego prostocie i szybkości, szczególnie w przypadku stosowania dedykowanych akcesoriów montażowych Orac Decor. Aby prawidłowo przymocować model do powierzchni, należy użyć kleju montażowego FDP500 i FX200 Orac Decor do łączeń listew. Dzięki lekkości produktu, trwałości klejów i prawidłowemu przygotowaniu podłoża, na którym zostaną zamontowane listwy sufitowe Orac Decor C307, można mieć pewność połączenia wysokiej jakości połączenia. Jeśli mają Państwo pytania lub problemy dotyczące montażu listwy sufitowej Orac Decor C307, to zapraszamy do kontaktu.

Chętnie udzielimy pomocy!

Nasza wysokiej jakości obsługa gwarantuje Państwu wszelką pomoc w znalezieniu właściwego detalu sztukatorskiego. Dlatego też prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny, jeśli mają Państwo pytania dotyczące listwy sufitowej Orac Decor C307 i wszelkich innych produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma projektantami i architektami wnętrz będziemy w stanie zaproponować listwy sufitowe i pozostałe elementy sztukateryjne spełniające oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.