• Obniżka

ORAC DECOR C342 Heritage Listwa sufitowa

321,18 zł 298,70 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 298.70 zł

Opis produktu

Sufitowa listwa karniszowa Orac Decor C342 o subtelnym kształcie, pięknie wygląda, nadając styl aranżacji.

C342 listwa sufitowa pełniąca również funkcję listwy karniszowej nie tylko elegancko wygląda, ale ponadto spełnia wysokie wymagania stawiane przez wielbicieli przepięknych dekoracji wykończeniowych. Jej design sprawia, że C342 staje się przepięknym elementem w każdym wnętrzu. Orac Decor C342 została stworzona z wytrzymałego materiału, pokrytego podkładem gruntującym, co umożliwia nadanie jej ostatecznego koloru dowolną farbą do wnętrz. Dekoracyjna sufitowa listwa karniszowa Orac Decor C342 odporna na wilgoć i wgniecenia, a także niezwykle łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  19
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  14
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C342 Orac Decor listwa sufitowa, karniszowa.

Listwa sufitowa C342 Orac Decor jest pewnym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niezwykłego designu. Dekoracyjna listwa sufitowa C342 Orac Decor to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz atrakcyjnej prezencji. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej C342 to wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia.

Uniwersalna listwa sufitowa C342 Orac Decor umożliwia zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. To także element wykończeniowy, który spełni wiele zadań:

po pierwsze - doskonale maskuje wszelkie mankamenty połączeń ścian i sufitów,

po drugie - listwa C342 doskonale sprawdza się jako gustowny element wykańczający wnętrze,

po trzecie - listwa sufitowa C342 Orac Decor jest rozwiązaniem w pełni dopracowanym, może jednocześnie pełnić funkcję zamaskowania karnisza!

Ze względu na swe własności i zalety listwa sufitowa C342 Orac Decor jest rozwiązaniem doskonałym i dopracowanym, z pewnością spodoba się ona tym osobom, które lubią ciekawie wypełnione wnętrza. Listwa sufitowa C342 Orac Decor poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Dzięki zainstalowaniu oferowanej w naszym sklepie dekoracji w postaci listwy wykończeniowej zyskają Państwo łagodne przejście ściany w sufit, listwa C342 jest to konstrukcja wszechstronna.

Listwa sufitowa C342 i podstawowe parametry techniczne.

Listwa sufitowa C342 Orac Decor charakteryzuje się bardzo dużą trwałością i wytrzymałością. Dzięki temu listwa C342 może być montowana w różnych pomieszczeniach, niezależnie od panujących w nich warunków. Nasza listwa jest odporna na oddziaływania mechaniczne, działanie wilgoci i promieniowania ultrafioletowego. Ponadto listwa C342 doskonale znosi duże różnice temperatur i jest łatwa w czyszczeniu. Listwa sufitowa C342 Orac Decor utrzymuje tak wysokie parametry użytkowe głównie ze względu na materiał wykonania, czyli klasyczny poliuretan.

Dzięki swym zaletom C342 Orac Decor bez problemu mogą Państwo zamontować w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa lub karniszowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia. Listwa sufitowa C342 Orac Decor to produkt, którego rolą jest maskowanie wszelkich mankamentów i nierówności, znajdujących się między ścianą a sufitem, jest swoistym ukoronowaniem aranżacji, gdyż nadaje stylu i charakteru.

Listwa C342 Orac Decor - jak ją zamocować?

Listwa sufitowa C342 Orac Decor posiada wiele zalet, jedną z największych jest możliwość łatwego i szybkiego montażu. Listwa sufitowa C342 Orac Decor jest skonstruowana w ten sposób, że są Państwo w stanie zainstalować ją samodzielnie, jej montaż ogranicza się wyłącznie do nałożenia kleju.

Zaleca się, by listwa C342 była łączona z podłożem wyłącznie za pomocą dedykowanych klejów, takich jak Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX400. Jej lekka i elastyczna konstrukcja sprawia, że listwa C342 doskonale utrzymuje się na powierzchni ściany i to przez wiele lat! Listwa sufitowa C342 Orac Decor jest ponadto bardzo "tolerancyjna" w kontekście zmiennych warunków otoczenia. Zastosowany klej doskonale sprawdza się np. w warunkach silnej wilgotności.

Listwa C342 oryginalnie jest pokryta białą farbą gruntującą, którą można pomalować w dowolny sposób. Warunek jest jeden: listwa C342 nie może być malowana farbami zawierającymi rozpuszczalniki, gdyż mogą one uszkodzić jej strukturę.

Pytania i wątpliwości do rozwiązania.

Listwa Orac Decor C342 jest produktem uniwersalnym, charakteryzującym się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Listwa C342 jest trwała, odporna na oddziaływania mechaniczne i można ją malować praktycznie dowolnymi farbami. Jednym słowem - listwa C342 to element sztukateryjny, który koniecznie należy mieć w swoim domu.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że wiele naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów. Pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii, w tym także listew styropianowych. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną C342 Orac Decor oraz z innymi produktami dostępnymi na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor