• Obniżka

ORAC DECOR C342 Heritage Listwa sufitowa

320,57 zł 298,13 zł za szt (brutto)

Opis produktu

C342 listwa sufitowa pełniąca również funkcję listwy karniszowej. Jej design, sprawia że listwa staje się przepięknym elementem w każdym wnętrzu. Listwa C342 została stworzona z wytrzymałego materiału, pokrytego podkładem gruntującym, co umożliwia nadanie jej ostatecznego koloru dowolną farbą do wnętrz. Dekoracyjna sufitowa listwa karniszowa Orac Decor C342 odporna na wilgoć i wgniecenia, a także niezwykle łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  19
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  14
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C342 Orac Decor listwa sufitowa, karniszowa

Listwa sufitowa C342 Orac Decor to produkt niezwykły. Po pierwsze - doskonale maskuje wszelkie mankamenty połączeń ścian i sufitów. Po drugie - listwa C342 doskonale sprawdza się jako gustowny element wykańczający wnętrze. Po trzecie - listwa sufitowa C342 Orac Decor jest rozwiązaniem w pełni dopracowanym, który może jednocześnie pełnić funkcję maskownicy karnisza!

Listwa sufitowa C342 Orac Decor - dla kogo i po co?

Listwa sufitowa C342 Orac Decor to produkt, którego rolą jest maskowanie wszelkich mankamentów i nierówności, znajdujących się między ścianą a sufitem. Listwa C342 jest swoistym ukoronowaniem aranżacji, gdyż nadaje jej stylu i charakteru.

Ze względu na fakt, że listwa sufitowa C342 Orac Decor jest rozwiązaniem doskonałym i dopracowanym, z pewnością spodoba się ona tym osobom, które lubią ciekawie wypełnione wnętrza. Listwa sufitowa C342 Orac Decor jest co prawda przeznaczona głównie dla aranżacji klasycznych, ale z powodzeniem można ją zamontować również we wnętrzach nowoczesnych. Wszak listwa C342 jest konstrukcją uniwersalną.

Listwa C342 Orac Decor - jak ją zamocować?

Listwa sufitowa C342 Orac Decor posiada wiele zalet. Jedną z największych jest możliwość łatwego i szybkiego montażu. Listwa sufitowa C342 Orac Decor jest skonstruowana w ten sposób, by jej montaż ograniczył się wyłącznie do nałożenia kleju.

Zaleca się, by listwa C342 była łączona z podłożem wyłącznie za pomocą dedykowanych klejów, takich jak Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX200. Jej lekka i elastyczna konstrukcja sprawia, że listwa C342 doskonale utrzymuje się na powierzchni ściany i to przez wiele lat! Listwa sufitowa C342 Orac Decor jest ponadto bardzo "tolerancyjna" w kontekście zmiennych warunków otoczenia. Zastosowany klej doskonale sprawdza się np. w warunkach silnej wilgotności.

Listwa sufitowa C342 i podstawowe parametry techniczne

Listwa sufitowa C342 Orac Decor to produkt, który charakteryzuje się bardzo dużą trwałością i wytrzymałością. Dzięki temu listwa C342 może być montowana w różnych pomieszczeniach, niezależnie od panujących w nich warunków.

Listwa sufitowa C342 Orac Decor jest odporna na oddziaływania mechaniczne, działanie wilgoci i promieniowania ultrafioletowego. Ponadto listwa C342 doskonale znosi duże różnice temperatur i jest łatwa w czyszczeniu. Listwa sufitowa C342 Orac Decor utrzymuje tak wysokie parametry użytkowe głównie ze względu na materiał wykonania, czyli klasyczny poliuretan.

Listwa sufitowa C342 Orac Decor - malowanie

Listwa C342 oryginalnie jest pokryta białą farbą gruntującą, którą można pomalować w dowolny sposób. Warunek jest jeden: listwa C342 nie może być malowana farbami zawierającymi rozpuszczalniki, gdyż mogą one uszkodzić jej strukturę.

Listwa C342 - kilka słów podsumowania

Listwa C342 jest produktem uniwersalnym, charakteryzującym się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Listwa C342 jest trwała, odporna na oddziaływania mechaniczne i można ją malować praktycznie dowolnymi farbami. Jednym słowem - listwa C342 to element sztukateryjny, który koniecznie należy mieć w swoim domu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor