• Obniżka

Orac Decor C213 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

303,99 zł 282,71 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Klasyczna listwa sufitowa Orac Decor C213F będzie niezwykłym detalem w eleganckich wnętrzach. Dzięki wysokiej elastyczności poliuretanu, z którego został wykonany produkt, listwa może być zamontowana również w przypadku krzywizn ścian jak na przykład łuki. Gięta listwa Orac Decor C213 Flex została pokryta podkładem w kolorze białym, dlatego jest przygotowana do malowania. Model jest lekki oraz łatwy w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  8
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX

Szukając ciekawego rozwiązania na wykończenie wnętrza, warto pomyśleć o zastosowaniu unikatowych ozdób sztukatorskich, które nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu. Na przykład listwy sufitowe nie tylko staną się piękną dekoracją, ale także pomogą zatuszować widoczne wady, gdy ściany stykają się z sufitem. Dodatkowo giętkie listwy sufitowe Orac Decor, podobnie jak model Orac Decor C213 FLEX, są niezwykle łatwe w tworzeniu kompozycji w różnych pomieszczeniach na łukach, czy też innych zaokrągleniach ścian.

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX to doskonała opcja do wykończenia wielu pomieszczeń, niezależnie od ich stylu. Model wyróżnia klasyczna linia oraz ornament, który dodaje estetyki i upiększa element dekoracyjny w postaci sufitowej listwy Orac Decor C213 FLEX. Można dopasować ją do wystroju modernistycznego, staromodnego i prostego. Listwa idealnie wpisze się także w dowolne pomieszczenie na przykład w pokoju, przedpokoju, czy łazience, gdyż jest wysoce odporna na wilgoć!

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX - Wysokiej jakości wykonanie

Produkt, jakim jest gięta sufitowa listwa Orac Decor C213 FLEX, to połączenie fenomenalnego wykonania, nowoczesnego wzornictwa nawiązującego do klasycznej sztukaterii, a także szerokich możliwości zastosowania, dzięki wytrzymałym materiałom zastosowanym podczas produkcji. To także listwa wykończeniowa, która nie tylko stworzy spójną całość, łącząc elementy stylistyczne wykorzystane we wnętrzu, ale także sama w sobie uatrakcyjni dane pomieszczenie.

Oprócz bardzo atrakcyjnego wzornictwa gięta listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX dzięki swoim proporcjom pozwoli fenomenalnie wykończyć styk ścian z sufitem, maskując wszelkie widoczne tam niedociągnięcia, w tym nierówności w farbie czy uszczerbki oraz mankamenty. Zastosowanie tego elementu sztukaterii, jakim jest gięta listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX, sprawia, że jest on majestatycznym akcentem wykończeniowym wielu wnętrz.

Orac Decor C213 FLEX - Elastyczna listwa sufitowa gotowa do pomalowania

Skupiając się na mocnych stronach modelu listwy Orac Decor C213 FLEX, warto również wspomnieć o możliwości rewelacyjnego połączenia produktu z wieloma kolorami ściany i sufitu. Elastyczna listwa sufitowa Orac C213 FLEX to element sztukatorski przygotowany do malowania farbami bezrozpuszczalnikowymi. Do malowania listwy sufitowej Orac Decor C213 FLEX można użyć np. farb akrylowych, silikonowych i lateksowych. W ten sposób stworzymy element, który doskonale dopasuje się do stylu naszego wnętrza!

Montaż listwy sufitowej C213 FLEX Orac Decor

Mając na uwadze montaż elementów wykończeniowych w postaci elastycznych listew sufitowych Orac Decor C213 FLEX, warto wspomnieć o ich łatwym i szybkim montażu, szczególnie przy zastosowaniu odpowiednich klejów Orac Decor. Aby prawidłowo przykleić model listwy sufitowej C213 FLEX Orac Decor do ściany, użyj kleju montażowego Orac Decor FDP500 i FX200. Lekka forma listwy sufitowej C213 FLEX Orac Decor sprawia, że nie będzie ona problematyczna w przyczepieniu do powierzchni, a ponadto będzie trzymała się jej na długie lata, pozwalając nam zaoszczędzić pieniądze na nowych elementach wykończeniowych.

Pomoc w wyborze listew Orac Decor

Jeśli nie mają Państwo pewności, która z oferowanych w naszym sklepie internetowym listew będzie najlepsza do danego pomieszczenia, czy konkretnej aranżacji, zapraszamy do kontaktu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy nasza kadra chętnie doradzi, udzieli wszelkich niezbędnych informacji o oferowanych przez nas produktach i odpowie na intrygujące pytania dotyczące naszego asortymentu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor