• Obniżka

Orac Decor C213 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

338,42 zł 314,73 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 314.73 zł

Opis produktu

C213 FLEX Orac Decor to elastyczna listwa sufitowa o ciekawym wzornictwie. Klasyczna listwa sufitowa Orac Decor C213F to niezwykły detal w eleganckich wnętrzach, dzięki wysokiej elastyczności poliuretanu, z którego został wykonany produkt, listwa może być zamontowana również w przypadku krzywizn ścian jak na przykład łuków. Model jest lekki oraz łatwy w samodzielnym montażu, zachęcamy do użycia klejów Orac Decor.

Opis

 • Szerokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  8
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX

Szukając dobrego rozwiązania na wykończenie wnętrza, warto pomyśleć o zastosowaniu unikatowych ozdób sztukatorskich, które nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu, listwy sufitowe Orac Decor C213 FLEX staną się piękną dekoracją, ale także pomogą zatuszować widoczne wady, gdy ściany stykają się z sufitem. Dodatkowo giętkie listwy wykończeniowe Orac Decor C213 FLEX, to elastyczne listwy sufitowe, są niezwykle łatwe w tworzeniu kompozycji w różnych pomieszczeniach na łukach, czy też innych zaokrągleniach ścian. Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX to doskonała opcja do wykończenia wielu pomieszczeń, niezależnie od ich stylu, listwa wyróżnia klasyczna linia oraz ornament, który dodaje estetyki i upiększa element. Sufitową listwę Orac Decor C213 FLEX, można dopasować do wystroju modernistycznego, staromodnego i prostego, idealnie wpisze się w dowolne pomieszczenie na przykład w pokoju, przedpokoju, kuchni czy łazience, gdyż jest wysoce odporna na wilgoć!

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX - wysoka jakość i funkcjonalność.

Gięta listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX ma bardzo atrakcyjne wzornictwo, a dzięki swym proporcjom pozwoli fenomenalnie wykończyć styk ścian z sufitem, maskując wszelkie widoczne tam niedociągnięcia, w tym nierówności w farbie czy uszczerbki oraz mankamenty. Zastosowanie sztukaterii, jakim jest gięta listwa sufitowa Orac Decor C213 FLEX, sprawia, że wnętrze nabiera majestatycznego wyglądu, jest to akcentem bardzo miły dla oka.

Wykończeniowa, gięta listwa Orac Decor C213 FLEX, to połączenie: fenomenalnego wykonania dzięki zastosowanym materiałom, nowoczesnego wzornictwa nawiązującego do klasycznej sztukaterii, a także szerokich możliwości zastosowania. Klasyczna listwa sufitowa Orac Decor C213F to niezwykły detal w każdym pomieszczeniu, dzięki wysokiej elastyczności poliuretanu, z którego został wykonany produkt, listwa może być zamontowana również na ścianie w przypadku krzywizn jak łuków. Gięta listwa Orac Decor C213 Flex została pokryta podkładem w kolorze białym, dlatego jest przygotowana do malowania, farbami bez rozpuszczalników, można użyć np. farb akrylowych, silikonowych i lateksowych. W ten sposób stworzymy dekoracje, która doskonale dopasuje się do stylu naszej aranżacji i uatrakcyjni dane pomieszczenie. C213 FLEX  to listwa wykończeniowa, która nie tylko stworzy spójną całość, łącząc elementy stylistyczne wykorzystane we wnętrzu, ale także sama w sobie uatrakcyjni każdą kompozycję.

Montaż listwy sufitowej C213 FLEX Orac Decor

C213 FLEX Orac Decor to elastyczna listwa sufitowa, wysoka jakość w przyjaznej cenie, model jest lekki oraz prosty w samodzielnym montażu, zachęcamy do użycia klejów Orac Decor. Montaż elementów wykończeniowych w postaci elastycznych listew sufitowych Orac Decor C213 FLEX, jest łatwy i szybki w montażu, szczególnie przy zastosowaniu odpowiednich klejów Orac Decor. Aby prawidłowo przykleić listwę sufitową C213 FLEX Orac Decor do ściany, użyj kleju montażowego Orac Decor FDP500 a kleju FX400 do połączenia listw. Lekka forma listwy sufitowej C213 FLEX Orac Decor sprawia, że samodzielny remont, pozwala nam zaoszczędzić pieniądze na wynajmowanie robotników. Skupiając się na mocnych stronach listwy Orac Decor C213 FLEX, warto wspomnieć o możliwości pomalowania i połączenia produktu z różnymi kolorami ściany i sufitu.

Pomoc w wyborze listew Orac Decor

Jeśli mają Państwo pytania i wątpliwości, która z oferowanych w naszym sklepie internetowym listew będzie najlepsza do danego pomieszczenia, czy konkretnej aranżacji, zapraszamy do kontaktu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy nasza kadra chętnie doradzi, udzieli wszelkich niezbędnych informacji o oferowanych przez nas produktach i poprowadzi przez cały remont. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor