• Obniżka

Orac Decor C217 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

616,98 zł 573,79 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 573.79 zł

Opis produktu

C217 FLEX marki Orac Decor to listwa sufitowa elastyczna, zakryje wszelkie mankamenty wzdłuż zbiegu ściany i sufitu, sprawi wrażenie w każdej aranżacji wnętrza. Gięta listwa Orac Decor C217 Flex wykonana z poliuretanu, dzięki swojej dużej elastyczności, można ją zamontować nawet przy krzywiznach ścian jak kolumny czy łuki. Ozdobna listwa sufitowa Orac C217F jest trwała i odporna na wilgoć, produkt jest przygotowany do zagruntowania i malowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  10.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  15.6
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

C217 FLEX Orac Decor listwa sufitowa

Wyjątkowa, elastyczna listwa sufitowa C217 FLEX Orac Decor, to produkt, który zadowoli oczekiwania wielbicieli ozdób ze sztukaterii, zakryje wszelkie mankamenty wzdłuż zbiegu ściany i sufitu, sprawi wrażenie w każdej aranżacji wnętrza. Listwa sufitowa C217 FLEX  to uniwersalny produkt znanej firmy Orac Decor, który dzięki swoim właściwościom pozwoli bardzo łatwo uzyskać niezwykły efekt, to idealny pomysł na wykonanie wyjątkowej przestrzennej kompozycji. Dzięki zastosowanemu materiałowi, listwa charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą plastycznością, może być z wielkim powodzeniem stosowana nie tylko przy prostych ścianach, ale również przy wszelkiego rodzaju krzywiznach, a nawet łukach, umożliwia dopasowanie w każdą aranżację. Elastyczna listwa sufitowa C217 FLEX Orac Decor to produkt, dzięki któremu możesz wykonać dekorację na poziomie w pełni profesjonalnym, idealnie zaprezentuje się na styku ściany z sufitem.

C217 FLEX Orac Decor – elegancja i ponadczasowy wygląd.

Sztukateria pod postacią listwy sufitowej C217 FLEX jest zaprojektowana w taki sposób, by przy niewielkim zaangażowaniu, uzyskać wielkie efekty. Przeważnie wnętrza bardzo niewiele potrzebują, aby uzyskać eleganckiego wyrazu, zastosowanie zbyt dużej liczby dekoracji daje niekorzystny efekt przeładowania. Zwykle jest tak, że właśnie to „niewiele” jest zupełnie wystarczające, dlatego właśnie stosuje się w pomieszczeniach różnego rodzaju sztukaterie jak listwy, rozety i wiele innych. Nasz produkt stanowi genialne rozwiązanie, listwa wykańczająca C217 FLEX Orac Decor, dzięki jej przestrzeń zyska na elegancji, a wykonanie nie będzie stanowiło problemu. Doświadczenie osób, które wybrały listwę sufitową, C217 FLEX Orac Decor pokazuje, że jest to rozwiązanie, gwarantujące nieskazitelne dopełnienie praktycznie w każdym pomieszczeniu. Łączenie wzdłuż ściany i sufitu, będzie idealne, C217 FLEX zakryje: niedociągnięcia malowania, czy tapet, uzyskasz zaskakujące efekty.

Elastyczna listwa C217 FLEX i jej jakość.

Gięta C217 FLEX marki Orac Decor to listwa wykończeniowa sufitowa, elastyczna, wyróżnia się na tle podobnych produktów i możne być stosowana prawie wszędzie. Listwa została wykonana z bardzo elastycznego poliuretanu, dzięki czemu może być łatwo dostosowana do wszelkich krzywizn, jak kolumny, półkolumny, łuki i wiele innych, ma to znaczenie, zwłaszcza w nowoczesnej architekturze, w której często odchodzi się od tradycyjnych rozwiązań przestrzennych. Warto zaznaczyć, że listwa sufitowa C217 FLEX Orac Decor jest elastyczna, jednak we właściwym miejscu, zachowuje odpowiedni kształt, dzięki czemu w ten sposób stworzone dekoracje są trwałe. Ozdobna listwa sufitowa Orac C217F jest trwała i odporna na wilgoć, produkt jest przygotowany do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Samodzielnie dopasowanie C217 FLEX do pomieszczenia.

Materiały, z jakich wykonana jest listwa sufitowa C217 FLEX Orac Decor, oprócz elastyczności charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, również na zróżnicowane warunki, daje to bardzo szeroki wachlarz zastosowań. Listwa sufitowa C217 FLEX Orac Decor zachowuje swoje właściwości i kształt nawet w warunkach zmieniających się często temperatur, czy wysokiej wilgotności. Może być używana na całkowicie prostych odcinkach ściany, jak również w miejscach, w których występują krzywizny przy kolumnach i półkolumnach, a dzięki swojej elastyczności i trwałości, również w miejscach najtrudniejszych. Poliuretan, z jakiego wykonana jest listwa sufitowa C217 FLEX Orac Decor jest całkowicie odporny na wilgoć, dzięki temu produkt może być z powodzeniem stosowany w łazienkach  czy kuchniach. Odporność, jaką ta giętka listwa sufitowa C217 FLEX  wykazuje na wilgoć i uderzenia sprawia, że w razie potrzeby bardzo łatwo czyści się z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, dzięki czemu będą służyć jako dekoracja wnętrza przez długie lata.

Łatwość montażu giętej listwy C217 FLEX

Listwę sufitową C217 FLEX Orac Decor bardzo łatwo zamontować, zachęcamy do użycia się do tego kleju do listew Orac Decor FDP500, oraz kleju Decorfix Orac Decor FX400. Klej do listew Orac Decor FDP500 rozprowadza się na porowatych i odpowiednio oczyszczonych powierzchniach, dzięki temu mocowanie jest o wiele trwalsze, a końcówki listew łączy się przy pomocy specjalnego kleju Decorfix Orac Decor FX400. Listwa sufitowa C217 FLEX Orac Decor jest wstępnie pokryta podkładem w kolorze białym, po zakończeniu montażu i wyschnięciu kleju można pomalować gotowe dekoracje. Klej jest całkowicie bezbarwny i po zastygnięciu może być malowany, nadają się do tego dowolne farby do wnętrz niezawierające rozpuszczalników. Dzięki naszym produktom cały remont jest prosty i przyjemny, finalny wygląd gotowych dekoracji można dopasować samodzielnie do własnych, zindywidualizowanych potrzeb.

Odpowiadamy na wszystkie pytania elastyczna listwa C217 FLEX.

Gięta C217 FLEX marki Orac Decor to listwa wykończeniowa, sufitowa, elastyczna, wyróżnia się na tle podobnych produktów jeżeli jednak pojawią się pytania, jesteśmy dla Państwa. Zakup, montaż, malowanie - poprowadzimy przez cały proces zmiany wnętrza, nasze doświadczenie i wiedza obejmuje całą gamę artykułów w naszym sklepie. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor