• Obniżka

ORAC DECOR C333 FLEX Listwa sufitowa

375,49 zł 349,21 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa Orac Decor C333 Flex podkreśli aranżację każdego wnętrza. Jej piękne wzornictwo pozwala na dopasowanie listwy C333Flex również do eleganckich i nowoczesnych aranżacji Użycie elastycznej listwy sufitowej pozwoli na wykorzystanie takie detalu sztukateryjnego niezależnie od znajdujących się zaokrągleń ściennych jak łuki. Elastyczna listwa sufitowa Orac C333F jest ponadto lekka i łatwa w montażu z klejami Orac Decor.

Opis

 • Szerokość (cm)
  11.1
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12.2
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

C333 FLEX Orac Decor elastyczna listwa sufitowa

Elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy stawiają na jakość. Przedstawiona sztukateria została wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału, co zmniejsza ryzyko jej uszkodzenia, pozwalając listwie sufitowej C333 FLEX Orac Decor pozostać w nienagannym stanie przez wiele lat, więc jest to naprawdę opłacalny zakup. Prezentowany model można umieścić w prawie każdym pomieszczeniu. Elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor pomimo swojej giętkości charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na negatywne czynniki, co sprawia, że nie pęknie pod wpływem przypadkowego uderzenia. Elastyczne listwy sufitowe C333 FLEX Orac Decor przetrwają nawet małe błędy montażowe, co zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia ich podczas montażu na styku ścian i sufitu.

Gięta listwa sufitowa w klasycznym stylu

Elastyczne listwy sufitowe C333 FLEX Orac Decor idealnie dopasowuje się do wybranej powierzchni. Są one przeznaczone do montażu na łukach i innych zaokrąglonych powierzchniach. Ta gięta listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor nie wymaga dodatkowej obróbki. Jej powierzchnia jest jednorodna, a jednocześnie gładka, co wydaje się niezwykle atrakcyjne dla oka. Elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor wydaje się być zatem doskonałą propozycją dla osób ceniących klasyczny design. Faktem jest również to, że opisany model został wykonany z najwyższą precyzją przy zachowaniu efektownego, aczkolwiek ponadczasowego designu, dlatego integracja listwy sufitowej C333 FLEX Orac Decor z konkretnym wnętrzem nie powinna być żadnym wyzwaniem.

Malowanie listwy C333 FLEX Orac Decor

Gięte listwy sufitowe C333 FLEX Orac Decor są gotowe do pomalowania na dowolny kolor. Dużą zaletą jest to, że dzięki pokryciu ich białym podkładem nie trzeba nakładać na nie wielu warstw farby, aby uzyskać pełne pokrycie. Przedstawiony elastyczny profil C333 FLEX Orac Decor można pomalować farbą, która nie zawiera rozpuszczalników. Pamiętaj, że jest to warunek konieczny: substancja może rozpuścić powierzchnię listwy i spowodować jej trwałe uszkodzenie.

Gięta listwa sufitowa i jej właściwości

Elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor jest nie tylko solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale także jest odporna na wilgoć. Dlatego można ją również montować we wnętrzach narażonych na zmienne temperatury, parę wodną lub opary tłuszczu. Kolejną zaletą jest fakt, że giętka listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor nie pochłania brudu, dlatego jej czyszczenie jest niezwykle proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Zwykle wystarczy przetrzeć listwę wilgotną ściereczką.

Montaż giętej listwy Orac C333 FLEX

Elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor może być zamontowana z dokładną precyzją i szybkością. Zadowoli to tych, którzy nie chcą spędzać zbyt dużo czasu na wykańczaniu swojego wnętrza. Producent tej sztukaterii zaleca klej montażowy Orac Decor FDP500 i klej do łączeń FX200. Warto wspomnieć, że elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor jest dość łatwa w formowaniu, co stanowi absolutną podstawę w przypadku montażu na zakrzywionych powierzchniach.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor