• Obniżka

ORAC DECOR C333 FLEX Listwa sufitowa

376,07 zł 349,75 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 349.75 zł

Opis produktu

C333 FLEX gięta listwa sufitowa to gwarancja najwyższej jakości od marki Orac Decor, jej piękne klasyczne wzornictwo pozwala na dopasowanie do eleganckich, jak i do nowoczesnych aranżacji, w każdym pomieszczeniu nada niespotykanego charakteru.

Listwa Orac Decor C333 Flex podkreśli aranżację każdego wnętrza, użycie elastycznej listwy sufitowej na styku ściany i sufitu, pozwoli na wykorzystanie tego detalu sztukateryjnego niezależnie od znajdujących się zaokrągleń ściennych jak łuki. Elastyczna listwa sufitowa Orac C333F jest ponadto lekka wytrzymałą, odporna na wilgoć  i łatwa w montażu z klejami Orac Decor.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Szerokość (cm)
  11.1
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12.2
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

C333 FLEX Orac Decor elastyczna listwa sufitowa

Gięta listwa Orac Decor C333 Flex podkreśli każdą aranżację wnętrza, wykorzystanie elastycznej listwy sufitowej na zbiegu ściany i sufitu, pozwoli na wykorzystanie tego detalu niezależnie od znajdujących się zaokrągleń ściennych jak łuki. Elastyczna listwa sufitowa Orac C333F jest ponadto lekka, wytrzymałą, odporna na wilgoć  i łatwa w montażu z klejami Orac Decor, to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy stawiają na jakość i elegancję.

Sztukateria została wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału, co zmniejsza ryzyko jej uszkodzenia w trakcie montażu czy użytkowania, pozwalając listwie sufitowej C333 FLEX Orac Decor pozostać w nienagannym stanie przez wiele lat, więc jest to świetny zakup. Prezentowany model, zadbany z precyzją o najmniejsze detale, można umieścić w prawie każdym pomieszczeniu. Elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor pomimo swojej giętkości ma wysoką trwałością i odpornością na negatywne czynniki, co sprawia, że nie pęknie pod wpływem przypadkowego uderzenia. Elastyczne listwy sufitowe C333 FLEX Orac Decor przetrwają nawet małe błędy montażowe, co zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia ich podczas montażu na styku ścian i sufitu.

Gięta listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor w klasycznym stylu.

C333 FLEX gięta listwa sufitowa to gwarancja najwyższej jakości od marki Orac Decor, piękne klasyczne wzornictwo pozwala na dopasowanie do eleganckich, jak i do nowoczesnych aranżacji, jest to detal, który w każdym pomieszczeniu nada niespotykanego charakteru. Faktem jest, że opisany model został wykonany z najwyższą precyzją przy zachowaniu efektownego, aczkolwiek ponadczasowego designu, trafi w gusta wielbicieli rozmaitych aranżacji, idealnie dopasowuje się do wybranej powierzchni. Integracja listwy sufitowej C333 FLEX Orac Decor z konkretnym wnętrzem  w samodzielnym wykonaniu nie powinna być żadnym wyzwaniem. Jej powierzchnia jest jednorodna, a jednocześnie gładka, co wydaje się niezwykle atrakcyjne dla oka, elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor jest zatem doskonałą propozycją dla osób ceniących klasyczny design. Elastyczne listwy sufitowe C333 FLEX Orac Decor  są przeznaczone do montażu na łukach i innych zaokrąglonych powierzchniach, by w prosty sposób zamaskować widoczne wady powstałe wzdłuż łączenia ściany z sufitem.

Listwa wykończeniowa i jej właściwości C333 FLEX Orac Decor.

Gięte listwy sufitowe C333 FLEX Orac Decor to sprawdzony produkt o cenie zgodnej z jakością, jest lekka, plastyczna. Elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor za sprawą zastosowanej technologii oraz materiałów, jest nie tylko solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale także jest odporna na wilgoć. Właściwości listwy C333 FLEX utrzymują swój efekt przez wiele lat, ciesząc oko domowników, jak i gości. Sztukateria dekoracyjna C333 FLEX Orac Decor,  jest niezwykle odporna na uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Elastyczną wykończeniową listwę sufitową C333 FLEX Orac Decor można montować we wnętrzach narażonych na zmienne temperatury, parę wodną lub opary tłuszczu. Kolejną zaletą jest fakt, że sprężysta listwa sufitowa C333 FLEX Orac, nie pochłania brudu, dlatego jej czyszczenie jest niezwykle proste i zajmuje zaledwie kilka minut, wystarczy przetrzeć listwę wilgotną ściereczką, można więc ją wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu i kompozycji.

Samodzielny, prosty montaż wykańczającej listwy Orac C333 FLEX.

Ważną informacją dla wszystkich, którzy chcieliby cieszyć się nowym elementem ozdobnym w kompozycjach przestrzennych, jest to, że C333 FLEX Orac Decor jest łatwa w montażu, każdy z łatwością sobie z tym poradzi. Elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor może być zamontowana z dokładną precyzją i szybkością, zadowoli to tych, którzy nie chcą spędzać zbyt dużo czasu na remoncie swojego wnętrza. W przypadku montażu producent sztukaterii zaleca klej montażowy Orac Decor FDP500 i klej do łączeń FX400. Warto wspomnieć, że elastyczna listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor jest dość łatwa w malowaniu dowolną farbą bez rozpuszczalników, co stanowi absolutną podstawę w formowaniu stylu pomieszczenia.

Pytania i wątpliwości w trakcie wyboru Orac C333 FLEX.

Elastyczna gięta wykończeniowa listwa sufitowa C333 FLEX Orac Decor to wspaniały wybór, jeśli jednak wystąpią jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie związane z C333 FLEX Orac Decor  oraz z innymi produktami. Nasze zdobyte doświadczenie oraz wiedza jest dla Państwa. Poprowadzimy przez cały remont, zakup, montaż oraz malowanie, z naszą pomocą zmiany wnętrza to przyjemność. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor