• Obniżka

ORAC DECOR C338B Narożnik

373,08 zł 346,96 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 346.96 zł

Opis produktu

Narożnik C338B do listwy C338AC338 to piękny detal sztukateryjny, który w perfekcyjny sposób wykończy aranżację. Dzięki zastosowaniu narożnika C338B Orac Decor do listew sufitowych uzyskasz efekt pięknego przysufitowego zdobienia również na styku ścian. Detale, jakimi są narożniki sufitowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania nawet najmniejszych szczegółów, co jest niezwykle istotne w przypadku tak ornamentowego elementu. Narożnik C338B to produkt wytrzymały, gotowy do pomalowania i łatwy w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  18.4
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  18.4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C338B Orac Decor listwa sufitowa

Narożna listwa sufitowa C338B Orac Decor to coś więcej, niż zwykła, poliuretanowa listwa. To przepiękna dekoracja, która - podobnie jak każda inna listwa sufitowa tej marki - ma swój niepowtarzalny charakter. Listwa sufitowa C338B Orac Decor przeznaczona jest do wyjątkowych wnętrz, które dzięki niej wypełnią się szykiem i elegancją.

Listwa narożnikowa C338B Orac Decor - rozwiązanie dla wymagających

Listwa sufitowa C338B Orac Decor to nowoczesny element dekoracyjny, którego wyjątkowość polega przede wszystkim na ciekawym, ultranowoczesnym designie.

Mimo to, listwa C338B sprawdzi się głównie we wnętrzach klasycznych, stając się ciekawym uzupełnieniem dla przytulnych i dobrze zaplanowanych aranżacji. Listwa sufitowa C338B Orac Decor to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które zwracają uwagę na najmniejsze detale. Listwa C338B sprawi, że z łatwością ukryjemy wszelkie mankamenty na styku ścian i sufitu. Listwa sufitowa C338B Orac Decor sprawdzi się zarówno w doskonale dopracowanych wnętrzach, jak również wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z przerwami dylatacyjnymi i innymi nierównościami.

Narożnik C338B - kilka słów o montażu

Sufitowa listwa C338B Orac Decor jest bardzo prosta w montażu. Świadczy o tym jej ultralekka konstrukcja, która w całości została wykonana z poliuretanu.

Listwa sufitowa C338B Orac Decor jest montowana wyłącznie za pomocą kleju Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400. Dzięki temu listwa C338B stabilnie trzyma się powierzchni i nie wymaga stabilizacji np. za pomocą kołków. Oznacza to, że listwa sufitowa może być zamocowana zaledwie w kilka minut, i to bez konieczności posiadania złożonych kwalifikacji i kosztownego sprzętu. Na uwagę zasługuje również fakt, że listwa C338B jest bardzo elastyczna, dzięki czemu z łatwością można ją dopasować do kształtu i konstrukcji ściany.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Listwa sufitowa C338B Orac Decor - kilka słów o malowaniu

Listwa sufitowa C338B Orac Decor jest pokryta specjalną farbą gruntującą (w kolorze białym), dzięki czemu można ją malować dowolnym odcieniem barw.

Warto pamiętać, że listwa sufitowa nie jest odporna na działanie rozpuszczalników, co wiąże się z koniecznością unikania farb, które zawierają je w swoim składzie. Listwa sufitowa C338B Orac Decor może być malowana w dowolny sposób. Zaleca się, by jej kolor odpowiadał barwie wewnętrznej elewacji budynku. Dzięki temu listwa C338B doskonale połączy się z całością aranżacji domu lub mieszkania.

Narożnik C338B Orac Decor - trwałość na wyciągnięcie ręki

Listwa sufitowa C338B Orac Decor jest odporna na działanie wilgoci, sił mechanicznych i promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu listwa C338B może być montowana w dowolnym miejscu, niezależnie od stopnia zawilgocenia i intensywności padania światła słonecznego. Listwa C338B nie przyciąga brudu, dzięki czemu jej mycie jest bardzo proste.

Listwa C338B kilka słów podsumowania...

C338B Orac Decor to listwa, którą warto polecić każdemu. Listwa C338B sprawdzi się w każdym rodzaju aranżacji, stanowiąc jej idealne uzupełnienie. C338B Orac Decor to model sprawdzony, który będzie nam służył przez wiele długich lat. Nawiasem mówiąc, listwa C338B jest produktem, który od dawna cieszy się ogromną popularnością.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.