• Obniżka

ORAC DECOR C305+C213 Listwa sufitowa

412,14 zł 383,29 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 383.29 zł

Opis produktu

Zestaw ozdobnych listew Orac Decor, na który składają się modele C305 i C213, tworzą niezwykły duet, fenomenalnie podkreślający eleganckie aranżacje. Wysoka jakość wykonania detali sprawia, że jest to model doskonale prezentujący się na styku sufitu i ścian. Listwy sufitowe C305+C213 wykonane są z trwałego poliuretanu, zabezpieczonego powłoką zwiększającą odporność na wilgoć i przygotowującą listwę do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  (C305) 15.5 i (C213) 8
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  (C305) 4.7 i (C213) 8
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C305C+213 listwa sufitowa

W poszukiwaniu interesującego rozwiązania do wykończenia stylizacji wnętrza, warto uwzględnić zastosowanie niezwykłych akcentów sztukatorskich, które nadadzą charakteru więcej niż jednemu wnętrzu. Na przykład listwy sufitowe będą nie tylko ekskluzywną dekoracją, ale również pozwolą zasłonić widoczne wady przy styku sufitu i ścian. Ponadto listwy sufitowe Orac Decor, na przykład model C305C+213, doskonale połączą aranżacje w różnych wnętrzach w jedność.

Wysokiej jakości listwa C305C+213 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C305C+213 to nadzwyczajna propozycja na wykończenie praktycznie każdego wnętrza, bez względu na jego charakter. Produkt wyróżnia się proporcjami , jak i również wzornictwem na tle pozostałych produktów Orac Decor.

C305C+213 Orac i jej wytrzymałość

Produkt, którym jest listwa sufitowa Orac Decor C305C+213, to połączenie fenomenalnego wykonania, nowoczesnego zdobienia nawiązującego do tradycji sztukaterii, a także szerokich możliwości wykorzystania, dzięki odpornych tworzyw podczas produkcji. Zatem jest to sztukateria dekoracyjna, która nie tylko stworzy spójną całość, łącząc poszczególne elementy stylizacji pomieszczenia, jak i również sama w sobie sprawi, że wnętrze będzie atrakcyjniejsze.

Nie licząc bardzo atrakcyjnego wzornictwa, listwa sufitowa Orac Decor C305C+213 umożliwi za sprawą swoich proporcji rewelacyjnie wykończyć styk ścian oraz sufitu, ukrywając wszystkie widoczne dla oka tam braki, przykładowo nierówności w malowaniu jak i również zakończenia tapet. Przydatność tego detalu sztukateryjnego, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C305C+213 sprawia, że będzie ona efektownym akcentem wykończeniowym do niejednego wnętrza, nie biorąc pod uwagę zastosowanych tworzyw jak i również rozwiązań aranżacyjnych.

Listwa sufitowa Orac Decor C305C+213 przygotowana do malowania

Skupiając się na walorach produktu, którym jest ozdobna listwa sufitowa Orac Decor C305C+213 trzeba również napomknąć o możliwości rewelacyjnego wpasowania detalu sztukateryjnego do dowolnego koloru ściany lub sufitu. Listwa sufitowa Orac C305C+213 to detal wykończeniowy gotowy do samodzielnego pomalowania farbami, niezawierającymi rozpuszczalników. W czasie malowania listwy sufitowej Orac Decor C305C+213 można zastosować przykładowo farby akrylowe, silikonowe i lateksowe.

Montaż C305C+213 Orac Decor na styku ścian i sufitu

Biorąc pod uwagę montaż ozdoby w formie listew sufitowych Orac Decor C305C+213, trzeba przypomnieć o jego łatwości i szybkości, tym bardziej w przypadku użycia dedykowanych akcesoriów marki Orac. Aby w prawidłowy sposób przykleić produkt do ściany, należy wykorzystać klej montażowy FDP500, a także FX400 Orac Decor do łączeń listew. Na skutek lekkości modelu, wysokiej jakości klejów oraz należytemu przygotowaniu powierzchni, na której będą przyklejone listwy sufitowe Orac Decor C305C+213, można być pewnym mocnego połączenia. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy dotyczące zamontowania listwy sufitowej Orac Decor C305C+213, to nakłaniamy do kontaktu.

Potrzebna pomoc?

Najwyższej jakości obsługa zapewnia Państwu każdą pomoc w odszukaniu właściwego elementu sztukateryjnego. A więc zachęcamy do kontaktu poprzez telefon oraz email. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące sztukaterii Orac Decor C305C+213 jak i również wszelkich produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu, a także owocnej współpracy z wieloma architektami i projektantami aranżacji będziemy w stanie zaoferować listwy sufitowe jak i również inne elementy sztukatorskie spełniające stawiane przed nami potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.