• Obniżka

ORAC DECOR CX134 Listwa narożnikowa

28,68 zł 26,68 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa narożnikowa CX134 Orac Decor odznacza się niezwykle prostą formą, dzięki której każdy styk ścian zyska eleganckiego wykończenia. Listwa jest trwała, a dzięki zastosowanym tworzywom również odporna nawilgoć. Dużym atutem listwy narożnikowej CX134 Orac jest gotowość do pomalowania, dlatego jest to produkt doskonały do wkomponowania w każdą kolorystykę wnętrza. Model jest także lekki i prosty w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  3
 • Szerokość (cm)
  3
 • Długość (cm)
  200
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Materiał
  Duropolimer
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200

Informacje o produkcie

CX134 Orac Decor listwa narożnikowa

XXI wiek to czas, w którym chcąc uciec od otaczającego nas zgiełku i pośpiechu, coraz częściej szukamy inspiracji w dawnej elegancji oraz klasie. Szczególnie trend ten widoczny jest w aranżacji wnętrz. Tutaj projektanci coraz częściej odstępują od wszechobecnego i tak modnego do niedawna minimalizmu na rzecz bardziej wyrafinowanych dodatków, wprowadzających do wnętrza wyjątkową atmosferę pełną elegancji i harmonii.

Narożniki Orac Decor - klasyka dawnych lat we współczesnej formie!

Chcąc wprowadzić do wnętrza magię dawnych lat, ich nostalgię i czas, warto właśnie zainteresować się elementami dekoracyjnymi marki Orac Decor. Starodawny czar w aspekcie dekoracyjnym oraz współczesna praktyczność to unikalne połączenie, nad którym warto się zastanowić.

Listwa narożnikowa CX134 - smak i elegancja

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny tej wyjątkowej sztukaterii. Otóż dawniej takie narożniki były naprawdę często wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach reprezentacyjnych jak w salonach, lecz również w sypialniach czy pokojach dziennych. Układano z nich pewne wzory, wieńczono bardziej ozdobnymi motywami, jak kwiatami itp.

Dzisiaj narożniki CX134 wprowadzają do każdego wnętrza nutę niepowtarzalnej elegancji i klasy. Co więcej, pomieszczenie nie jest już minimalne, chłodne i nieprzyjazne, lecz wręcz przeciwnie nabiera pewnej przytulności, bez jednakże nuty bałaganu za to z pewną nostalgią i harmonią. Warto jeszcze podkreślić, że takie narożniki świetne nadają się również do aranżacji miejsc pracy, gdzie niejako uwydatnią prestiż, wysoką pozycję czy jakość usług na pewno listwa narożnikowa CX134 Orac Decor w gabinecie zostanie zauważony przez każdego klienta.

Narożniki CX134 w aspekcie praktycznym

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że narożniki CX134 Orac to nie tylko i wyłącznie znakomity listwa narożnikowa, lecz także mogą się one pochwalić znakomitą charakterystyką produktu w ich aspekcie czysto technicznym i praktycznym.

Przede wszystkim CX134 Orac Decor wykonany został z wysokiej klasy materiałów, co oczywiście odpowiada także za jego elegancję, niemniej jednak oprócz tego sprawia, że jest on w pełni wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki temu narożniki CX134 Orac Decor prezentują się doskonale przez naprawdę długie lata.

Trzeba także podkreślić wyraźnie jeszcze jedną zaletę tych elementów dekoracyjnych, a mianowicie to, że są one naprawdę banalnie proste w montażu i w aranżacji, tak więc każdy z naszych klientów spokojnie może podjąć się tego zadania samodzielnie. Listwa narożnikowa CX134 przyklejany jest za pomocą specjalnych klejów montażowych Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX200 do łączeń według naprawdę łatwej w zrozumieniu instrukcji. Kleje oczywiście można nabyć od razu w naszym sklepie.

Codzienna pielęgnacja i wygląd CX134 Orac Decor

Warto jeszcze zaznaczyć, że każdy z nas ma dość duży wpływ na to, jak listwa narożnikowa CX134 będzie ostatecznie wyglądał. Jest to bowiem produkt przygotowany specjalnie pod malowanie. Trzeba jednak powiedzieć, że muszą to być farby bez rozpuszczalnika, czyli np. akrylowe czy silikonowe. Barwa zaś leży w gestii klienta. Szczególnie polecane są jednak stonowane barwy jaśniejsze w przypadku ciemnych ścian i odwrotnie w przypadku jaśniejszych. Nadadzą one wnętrzu nastrój pełen elegancji i pewnej wytworności.

Listwa narożnikowa CX134 wyróżnia się także i tym, że jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Można ją umyć i delikatnie oczyścić, zachowując przez długi czas jego piękny wygląd.

Listwa narożnikowa CX134 Orac Decor - wyjątkowy produkt

Podsumowując, warto podkreślić, że zdecydowanie narożniki Orac Decor wyróżniają się na rynku. Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu oraz inwestycji w piękny i ponadczasowy wygląd mieszkania, za sprawą narożnika CX134 Orac Decor lub innego modelu dostępnego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.