• Obniżka

ORAC DECOR CX134 Listwa narożnikowa

31,66 zł 29,44 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29.44 zł

Opis produktu

Listwa narożnikowa CX134 Orac Decor odznacza się niezwykle prostą formą, dzięki której każdy styk ścian zyska eleganckiego wykończenia. Listwa jest trwała, a dzięki zastosowanym tworzywom również odporna nawilgoć. Dużym atutem listwy narożnikowej CX134 Orac jest gotowość do pomalowania, dlatego jest to produkt doskonały do wkomponowania w każdą kolorystykę wnętrza. Model jest także lekki i prosty w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  3
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

CX134 Orac Decor listwa narożnikowa

Sztukateria to jeden z obecnie najmodniejszych sposobów na zrobienie wnętrza. Nie ma znaczenia, czy sztukaterią przykleja się na ścianach w mieszkaniu w kamienicy, w domku jednorodzinnym czy apartamencie, czy wreszcie w bloku. Wszędzie nadaje ona wnętrzu wyjątkowy charakter, przywodzi na myśl wszystko to co kojarzy się z prawdziwą elegancją i stylem jak sprzed lat. Jeśli pragnie się stworzyć wyjątkowo harmonijne, eleganckie i przytulne wnętrze, w którym zwyczajnie miło spędza się czas, warto zastosować sztukaterię oraz listwę narożnikową CX134 Orac Decor. To właśnie ten dekor pozwala na stworzenie wysublimowanych i jedynych w swoim rodzaju zdobień, które będą prawdziwą kropką nad i każdej aranżacji.

Listwa CX134 Orac Decor i charakterystyka produktu

Co wyróżnia produkt, jakim jest listwa narożnikowa CX134 Orac Decor? Po pierwsze niezwykle wysoka jakość produktu, który został wykonany z bardzo odpornych i trwałych materiałów, dzięki czemu nawet po latach prezentuje się nienagannie. Dekor CX134 Orac Decor jest odporny między innymi na uszkodzenia mechaniczne, stąd też nie pojawiają się na nim rysy czy wgniecenia. Poza tym listwa narożnikowa CX134 Orac Decor jest również odporna na działanie wody. Dzięki temu jest to produkt uniwersalny, który można zastosować na ścianach nie tylko w salonie, sypialni czy korytarzu, ale również łazience czy kuchni. To dobra wiadomość dla wszystkich tych osób, które poszukują wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju dekoracje, dzięki którym ich przestrzeń będzie prezentować się bardzo gustownie i oryginalnie.

Listwa narożnikowa CX134 Orac Decor to prosty sposób na personalizację

Listwa narożnikowa CX134 Orac Decor pozwala również na personalizację, a zatem na nadanie jej indywidualnego stylu i charakteru, a to wszystko szybko, prosto i łatwo. Tak naprawdę wystarczy użyć farb, które nie zawierają w swoim składzie rozpuszczalników, aby pomalować dekor CX134 Orac Decor na wybrany przez siebie kolor. W praktyce mogą to być zatem farby lateksowe lub akrylowe. W zależności od własnego pomysłu na wnętrze, dekor CX134 Orac Decor oraz pozostałe elementy sztukaterii mogą być pomalowane na kolor kontrastujące ze ścianą lub też na ten sam, który zastosowano do pomalowania całej powierzchni ściany. Dzięki temu każdy uzyska końcowy efekt zgodny z własnym pomysłem i gustem.

CX134 Orac Decor - sposób montażu

Listwę narożnikową CX134 Orac Decor montuje się w bardzo prosty sposób, dlatego też każdy poradzi sobie z tym we własnym zakresie. Nie ma konieczności korzystania z ekipy remontowej. Do klejenia narożnika CX134 Orac Decor wystarczy zakupić odpowiednio stworzony do tego celu klej, a mianowicie produkt Orac Decor FDP500. Połączenia pomiędzy dekorem CX134 Orac Decor a pozostałymi elementami sztukaterii należy kleić za pomocą produktu Orac Decor FX400. Ten sposób montażu zapewnia trwałość, dzięki czemu listwy będą prezentować się nienagannie nawet po latach. Warto wspomnieć o tym, że listwa narożnikowa CX134 Orac Decor jest bardzo często wykorzystywana przez architektów wnętrz i dekoratorów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.