• Obniżka

ORAC DECOR D400 Panel ścienny

436,63 zł 406,07 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 406.07 zł

Opis produktu

Prosty, podłużny panel ścienny D400 nada wyjątkowej elegancji nie jednej aranżacji wnętrza. Jest to forma sztukaterii doskonale pasująca zarówno do stylizowanych, jak i klasycznych wnętrz. Warto również nadmienić, iż panel ścienny D400 Orac Decor odznacza się wysoką trwałością i odpornością na wilgoć. Ponadto produkt jest lekki, łatwy w montażu oraz przygotowany do malowania farbami do wnętrz niezawierającymi rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  5.9
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  127.5
 • Wysokość (cm)
  14.7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Panel ścienny D400 Orac Decor

Na pierwszy rzut oka panel ścienny D400 Orac Decor jest dość nowoczesny. Nie można mu odmówić oryginalnej faktury, czy też dość prostego wzornictwa. Niemniej to właśnie D400 Orac Decor prezentuje się jako typowo klasyczny element wykończeniowy, który na dodatek charakteryzuje się dość ciekawym, choć minimalistycznym wzornictwem. Dzięki temu - choć ma się tu do czynienia z typowo klasycznym rozwiązaniem - można wprowadzić je zarówno do aranżacji klasycznej, jak i nowoczesnej. Kluczem do sukcesu jest tu oryginalny design, który przypomina rozwiązania znane z typowo "starożytnego" sposobu dekoracji budowli. I właśnie dlatego D400 Orac Decor jest projektem wyjątkowym!

Kolorystyka bez ograniczeń, czyli panel ścienny D400 Orac Decor w różnych barwach

Choć panel ścienny D400 Orac Decor jest elementem sztukateryjnym utrzymanym w ostrożnej, białej stylistyce podkładu, to - w zależności od potrzeb - można jego powierzchnię pokryć praktycznie dowolną farbą. Dzięki temu dopasowanie panelu D400 Orac Decor do specyfiki wybranej aranżacji stanie się o wiele łatwiejsze. Warto jednak pamiętać, że nakładana farba nie może zawierać żadnych rozpuszczalników. Powód jest tu bardzo prosty - mogłaby ona doprowadzić do szybkiego uszkodzenia, a nawet zniszczenia panelu. Biorąc pod uwagę jego piękność i unikatowość, taki krok byłby poważnym niedociągnięciem.

Jak zamontować panel ścienny D400 Orac Decor?

Olbrzymią zaletą paneli ściennych D400 Orac Decor, jest ich niezwykle prosty montaż. Wystarczy zaledwie kilka kroków, by trwale zamocować je na ścianie. Co więcej - nie potrzeba tu żadnych, dodatkowych elementów łączących. Wręcz przeciwnie - wystarczy tu klej montażowy Orac Decor FDP500, lub klej do łączeń - FX400. Substancje te stworzą bardzo silne wiązania międzycząsteczkowe, dzięki którym model D400 Orac Decor utrzyma się przez wiele długich lat na powierzchni ściany. I to niezależnie od tego, jaka ona jest i w jakich warunkach umiejscowiona jest klejona powierzchnia.

Trwałość i wytrzymałość, czyli model D400 Orac Decor w pełni

Nie jest tajemnicą, że panel ścienny D400 Orac Decor charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Dzięki niej jest on odporny na działanie zarówno wilgoci, jak i bezpośrednich oddziaływań mechanicznych. Z tego też powodu, model D400 Orac Decor doskonale sprawdzi się jako wyposażenie pomieszczeń szczególnie narażonych na uderzenia, w tym oczywiście pokoików dziecięcych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.