• Obniżka

ORAC DECOR P8030C Dekor

46,71 zł 43,44 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 43.44 zł

Opis produktu

Ozdobny narożnik, jakim jest model P8030C Orac Decor będzie efektownym wykończeniem każdej ściennej kompozycji sztukateryjnej. Jego wzornictwo oraz forma powoduje, że jest to dekor świetnie prezentujący się w stylizowanych i klasycznych aranżacjach. Narożnik P8030C Orac jest przygotowany do malowania, a także odporny na wgniecenia i wilgoć, dzięki czemu jest to dekoracja zachowująca swój piękny wygląd przez długi czas.

Opis

 • Szerokość (cm)
  8.6
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  19
 • Wysokość (cm)
  1.7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P8030C Orac Decor narożnik do listew

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, aby ich wnętrze było wysublimowane, piękne i jedyne w swoim rodzaju. Podczas urządzania ludzie zwracają uwagę na drobne elementy wykończenia, które pozwalają uzyskać wyjątkowy efekt, nawiązujący do tego, co klasyczne i od zawsze w modzie. W ostatnim czasie bardzo popularne są między innymi sztukaterie, za pomocą których można ozdobić ścianę w praktycznie każdym pomieszczeniu. Narożnik do listew P8030C Orac Decor wyjątkowo piękny produkt, dzięki któremu można nadać swojej sztukaterii piękny kształt, tworząc wzory i ornamenty jak sprzed lat.

Narożnik do listew P8030C Orac Decor charakterystyka produktu

Dekor, jakim jest model P8030C Orac Decor to produkt wyjątkowy, z którego bardzo często korzystają architekci wnętrz, dekoratorzy oraz inne osoby zajmujące się aranżacją przestrzeni mieszkalnych oraz użytkowych. Dekor P8030C Orac Decor cudownie prezentuje się na ścianie i pozwala na stworzenie jedynych w swoim rodzaju dekoracji, które nawiązują do klasycznych wzorów jak sprzed lat. Takie inspiracje są teraz wyjątkowo modne, wspaniale dopełniają nawet współczesne wnętrze, urządzone w stylu glamour czy skandynawskim. Cechą, która wyróżnia decor P8030C Orac Decor to jego niezwykła trwałość i odporność na uszkodzenia. To produkt, który został wykonany z bardzo trwałych elementów, dlatego też świetnie prezentuje się przez wiele lat. Pozwala również na personalizację, a zatem nadanie modelowi P8030C Orac Decor indywidualnego stylu i charakteru.

Personalizacja produktu P8030C Orac Decor

W jaki sposób można personalizować narożnik do listew P8030C Orac Decor? Tak naprawdę to bardzo proste. Wystarczy pomalować P8030C Orac Decor na wybrany przez siebie kolor za pomocą farby, która nie zawiera w swoim składzie rozpuszczalników. To na przykład farba akrylowa lub lateksowa. Dzięki temu każdy może pomalować swoją sztukaterię w taki sposób, który będzie zgodny z jego wizją i pomysłem na wnętrze. Narożnik do listew P8030C Orac Decor można pomalować na kolor kontrastujący ze ścianą, jak też pokryć go farbą w odcieniu takim, jaki zastosowano do pomalowania całej powierzchni ściany. Wszystko w zależności od własnego pomysłu oraz na to, jak finalnie ma prezentować się wnętrze.

Montaż narożnika do listew P8030C Orac Decor

Montaż narożnika do listew P8030C Orac Decor jest bardzo prosty i tak naprawdę każdy może poradzić sobie z tym we własnym zakresie. Korzystanie z usług ekipy nie jest potrzebny. Należy zastosować do przyklejenia specjalnie stworzony do tego celu klej, jakim jest produkt Orac Decor FDP500. Na łączeniach należy zastosować klej Orac Decor FX400, który jest niezwykle elastyczny i pozwala na perfekcyjne wykończenie łączeń. Narożnik do listew P8030C Orac Decor wraz z listwami, który razem stworzymy wyjątkowo piękna sztukateria na ścianie, to jedna z lepszych inwestycji do każdego wnętrza. Jeśli szuka się sposobu na to, by niebanalnie wykończyć swój dom, będzie to strzał w dziesiątkę.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.