• Obniżka

ORAC DECOR P4020A Dekor

80,36 zł 74,73 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74.73 zł

Opis produktu

Narożnik P4020A Orac Decor to sztukateryjny detal o prostym wzornictwie i zaokrąglonej formie, który w znakomity sposób uzupełni kompozycję ścienną. Został on przygotowany do malowania, a dzięki stworzeniu z wysokiej jakości materiałów jest również odporny na wilgoć i wgniecenia. Półokrągły dekor Orac P4020A za sprawą swojego wzornictwa doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, jak i stylizowanych aranżacjach.

Opis

 • Szerokość (cm)
  9.1
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  16.4
 • Wysokość (cm)
  2.9
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P4020A Orac Decor narożnik

XXI wiek to czas, w którym chcąc uciec od otaczającego nas zgiełku i pośpiechu, coraz częściej szukamy inspiracji w dawnej elegancji oraz klasie. Szczególnie trend ten widoczny jest w aranżacji wnętrz. Tutaj projektanci coraz częściej odstępują od wszechobecnego i tak modnego do niedawna minimalizmu na rzecz bardziej wyrafinowanych dodatków, wprowadzających do wnętrza wyjątkową atmosferę pełną elegancji i harmonii.

Narożniki Orac Decor - klasyka dawnych lat we współczesnej formie!

Chcąc wprowadzić do wnętrza magię dawnych lat, ich nostalgię i czas, warto właśnie zainteresować się elementami dekoracyjnymi marki Orac Decor. Starodawny czar w aspekcie dekoracyjnym oraz współczesna praktyczność to unikalne połączenie, nad którym warto się zastanowić.

Narożnik P4020A - smak i elegancja

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny tej wyjątkowej sztukaterii. Otóż dawniej takie narożniki były naprawdę często wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach reprezentacyjnych jak w salonach, lecz również w sypialniach czy pokojach dziennych. Układano z nich pewne wzory, wieńczono bardziej ozdobnymi motywami, jak kwiatami itp.

Dzisiaj narożniki P4020A wprowadzają do każdego wnętrza nutę niepowtarzalnej elegancji i klasy. Co więcej, pomieszczenie nie jest już minimalne, chłodne i nieprzyjazne, lecz wręcz przeciwnie nabiera pewnej przytulności, bez jednakże nuty bałaganu za to z pewną nostalgią i harmonią. Warto jeszcze podkreślić, że takie narożniki świetne nadają się również do aranżacji miejsc pracy, gdzie niejako uwydatnią prestiż, wysoką pozycję czy jakość usług na pewno narożnik P4020A Orac Decor w gabinecie zostanie zauważony przez każdego klienta.

Narożniki P4020A w aspekcie praktycznym

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że narożniki P4020A Orac to nie tylko i wyłącznie znakomity narożnik, lecz także mogą się one pochwalić znakomitą charakterystyką produktu w ich aspekcie czysto technicznym i praktycznym.

Przede wszystkim P4020A Orac Decor wykonany został z wysokiej klasy materiałów, co oczywiście odpowiada także za jego elegancję, niemniej jednak oprócz tego sprawia, że jest on w pełni wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki temu narożniki P4020A Orac Decor prezentują się doskonale przez naprawdę długie lata.

Trzeba także podkreślić wyraźnie jeszcze jedną zaletę tych elementów dekoracyjnych, a mianowicie to, że są one naprawdę banalnie proste w montażu i w aranżacji, tak więc każdy z naszych klientów spokojnie może podjąć się tego zadania samodzielnie. Narożnik P4020A przyklejany jest za pomocą specjalnych klejów montażowych Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń według naprawdę łatwej w zrozumieniu instrukcji. Kleje oczywiście można nabyć od razu w naszym sklepie.

Codzienna pielęgnacja i wygląd P4020A Orac Decor

Warto jeszcze zaznaczyć, że każdy z nas ma dość duży wpływ na to, jak narożnik P4020A będzie ostatecznie wyglądał. Jest to bowiem produkt przygotowany specjalnie pod malowanie. Trzeba jednak powiedzieć, że muszą to być farby bez rozpuszczalnika, czyli np. akrylowe czy silikonowe. Barwa zaś leży w gestii klienta. Szczególnie polecane są jednak stonowane barwy jaśniejsze w przypadku ciemnych ścian i odwrotnie w przypadku jaśniejszych. Nadadzą one wnętrzu nastrój pełen elegancji i pewnej wytworności.

Narożnik P4020A wyróżnia się także i tym, że jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Można ją umyć i delikatnie oczyścić, zachowując przez długi czas jego piękny wygląd.

Narożnik P4020A Orac Decor - wyjątkowy produkt

Podsumowując, warto podkreślić, że zdecydowanie narożniki Orac Decor wyróżniają się na rynku. Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu oraz inwestycji w piękny i ponadczasowy wygląd mieszkania, za sprawą narożnika P4020A Orac Decor lub innego modelu dostępnego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.