• Obniżka

Panel ścienny D200

44,14 zł 41,05 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 41.05 zł

Opis produktu

Panel ścienny D200 Orac Decor to wyjątkowy rodzaj dekoracji o tradycyjnym wzornictwie, który podkreśli, a także nada niezwykłej elegancji każdej aranżacji wnętrza. Model jest trwały i odporny na wilgoć, zapewniając mu perfekcyjny wygląd przez długi czas. Ozdobny panel Orac D200 jest zatem detalem, który może zostać wykorzystany w różnych pomieszczeniach, a dodatkowo gotowość do pomalowania pozwala na jego wtopienie w każdą kolorystykę.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  9.6
 • Wysokość (cm)
  9.6
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Panel ścienny D200 Orac Decor

Aranżacja pomieszczeń przybiera bardzo często wyjątkowe formy. Taką "formą" jest też panel ścienny D200 Orac Decor, który - jak na prawdziwą sztukaterię przystało - oferuje zupełnie nowy standard w dekoracji wnętrz. Mowa tu bowiem o elemencie wykończeniowym, który charakteryzuje się olbrzymim funkcjonalizmem, dystyngowanym pięknem i delikatną formą. Co więcej, ten niezwykły panel ścienny może być dostosowany do bieżących potrzeb użytkownika. Czym zatem jest model D200 Orac Decor?

Zastosowanie i wykorzystanie, czyli model D200 Orac Decor w praktyce

Panel ścienny D200 Orac Decor charakteryzuje się delikatnym i oszczędnym w przekazie designem. Mimo to, wielu inwestorów wybiera go do wnętrz klasycznych, gdyż dekoracja ta opiera się na dobrze znanych już wcześniej wzorcach. Na tym jednak nie koniec, gdyż D200 Orac Decor może też sprawdzić się w typowym, nowoczesnym, ale i minimalistycznym wnętrzu. Wszystko zależy od tego, jak ten model zostanie złączony z całą aranżacją pomieszczenia. I właśnie dlatego panel ścienny D200 Orac Decor uważany jest za produkt uniwersalny, który w praktyce sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrz.

Jak pomalować panel ścienny D200 Orac Decor?

Wspomniano już wcześniej, że panel ścienny D200 Orac Decor charakteryzuje się dość dużym, aranżacyjnym uniwersalizmem. Kwestia ta dotyczy również zagadnień związanych z kolorystyką panelu, która to może być dostosowana do aktualnych potrzeb użytkownika. Sam model D200 Orac Decor wykonany został z tworzywa, które z łatwością utrzymuje na swej powierzchni warstwę farby. Z drugiej strony jest to model o białym kolorze podkładu, dzięki czemu jego pomalowanie jest jeszcze łatwiejsze. Istotne jest jednak to, by panel D200 Orac Decor malowany był za pomocą farb, które nie zawierają w swoim składzie rozpuszczalników. Dzięki temu powierzchnia panelu pozostanie piękna i nienaruszona.

Montaż paneli ściennych D200 Orac Decor

Montowanie paneli D200 Orac Decor na powierzchni ściany jest niezwykle proste. Owszem - w przypadku niektórych powierzchni ściennych może być konieczne odpowiednie przygotowanie ich struktury (gruntowanie), ale nie zawsze jest to konieczne. Warto pamiętać, że optymalne połączenie ściany z panelem D200 Orac Decor uzyska się jedynie w przypadku określonych rodzajów klejów. Najlepiej, jeśli jest to klej montażowy Orac Decor FDP500, a także klej do łączeń - FX400. Dzięki temu jakość uzyskanych wiązań jest najefektywniejsza i pozwala na zachowanie ich pierwotnej formy nawet przez wiele lat.

Właściwości techniczne modelu D200 Orac Decor

Jak na profesjonalną sztukaterię przystało, panel ścienny D200 Orac Decor charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi. Jest to element o dużej trwałości i odporności na oddziaływania fizyczne. Co więcej - jest lekki, nie wymaga zastosowania dodatkowych elementów mocujących i bardzo dobrze znosi bezpośrednie oddziaływanie wilgoci. Dzięki temu model D200 Orac Decor może być zamocowany w praktycznie każdym pomieszczeniu i to niezależnie od jego zastosowania. .

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.