• Obniżka

ORAC DECOR W101 Panel 3D

113,76 zł 105,80 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 105.80 zł

Opis produktu

Orac Decor W101 to panel ścienny 3D w formie trapezu, którego geometryczny design pozwala na stworzenie unikatowych, modernistycznych kompozycji ściennych. Jego kształt umożliwia dowolną konfigurację, dzięki czemu z ich pomocą mogą powstać efektowne, trójwymiarowe dekoracje, zakrywające całą ścianę lub jej wybrany fragment. Ozdobny panel 3D W101 Orac jest wytrzymały i odporny na wilgoć. Świetnie współgra z innym modelem, jakim jest romb W100.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.9
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  34.5
 • Wysokość (cm)
  15
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

W101 Orac Decor panel ścienny 3D

W ostatnich latach coraz bardziej popularny staje się styl minimalistyczny, jednak zauważalny jest także zwrot ku klasyce. Wyrazem tradycji może być sztukateria ścienna, która sprawdzi się nie tylko w klasycznych wnętrzach, lecz także w tych bardziej nowoczesnych. Ciekawym elementem dekoracyjnym może być między innymi panel ścienny Orac Decor W101.

Panel 3D W101 - charakterystyka

Trójwymiarowa dekoracja w kształcie trapezu Orac Decor W101 może stanowić ozdobę umieszczoną na ścianie, a nawet na suficie. Dzięki uniwersalnemu kształtowi z łatwością połączysz elementy, tworząc ciekawą kompozycję. Ponadto można je skomponować z rombem W100. Dzięki dekoracji reprezentacyjne pomieszczenia Twojego domu zyskają na szyku, a firmowe biuro będzie okazałe, jak nigdy dotąd. Potencjalni kontrahenci z pewnością to zauważą, a ponadto wpłynie to na ich pozytywne doświadczenie związane z firmą.

Montowanie Orac Decor W101 nigdy nie było prostsze

Często decydując się na zakup produktu, trzeba dodatkowo zainwestować w specjalistę, który udzieli pomocy w montażu. Oczywiście odpłatnie. Nikt jednak nie lubi ponoszenia nadprogramowych kosztów, zatem panel Orac Decor W101 będzie w tym przypadku idealnym wyborem. Z łatwością można go samodzielnie zamontować za pomocą kleju Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400. Aby ułatwić Ci zadanie, w naszej ofercie oprócz Orac Decor W101 znajdziesz także wspomniane produkty do montażu. Dzięki temu instalacja nie przysporzy Ci kłopotów, a przede wszystkim zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze.

Panel ścienny W101 - dowolność kolorystyczna

Urządzając dom, niekiedy wybór odpowiednich produktów pod względem kolorystycznym może być nie lada wyzwaniem. Jeśli chodzi o oferowany przez nas panel 3D Orac Decor W101, nie będzie trzeba głowić się nad tym problemem. Otóż sztukateria przeznaczona jest do samodzielnego pomalowania dowolnym kolorem. Najlepiej sprawdzi się farba bez rozpuszczalników akwarelowa lub silikonowa. Zatem pozostaje tylko puścić wodze fantazji, swobodnie skomponować dekorację Orac Decor W101 i nałożyć ulubioną barwę. Dzięki temu możesz być pewny, że wnętrze stanie się jedyne w swoim rodzaju.

Orac Decor W101 - piękno i trwałość zarazem

Zgadza się! Te dwa elementy mogą się łączyć, a nawet powinny. Bowiem poza kwestią dekoracyjną sztukaterii Orac Decor W101 szczególnie ważna jest funkcjonalność produktu. Przede wszystkim warto wspomnieć, że prezentowany panel 3D Orac Decor W101 jest odporny na wilgoć, wówczas z łatwością poradzi sobie w pomieszczeniach, gdzie pojawia się para wodna, nawet z dużą intensywnością. Ponadto Orac Decor W101 nie jest wrażliwy na uderzenia. Z kolei czyszczenie dekoracji także nie powinno stanowić problemu. Wystarczy delikatnie ją umyć poprzez oczyszczenie szmatką z wodą.

Panel ścienny - dlaczego warto?

Przede wszystkim model Orac Decor W101 będzie wyjątkowym elementem, który wzbogaci niejedno wnętrze. Może to być kuchnia, łazienka, salon, sypialna czy inne dowolne pomieszczenie, bowiem panel poradzi sobie także w trudnych warunkach, charakteryzujących się dużą wilgotnością. Ponadto szczególnie niezastąpiona jest samodzielność w montażu i dobieraniu kolorystyki. Orac Decor W101 jest wówczas sztukaterią zarówno tanią, jak i użytkową, a przede wszystkim podkreślającą charakter pomieszczenia.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.