• Obniżka

Panel ścienny D310

86,26 zł 80,22 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 80.22 zł

Opis produktu

Panel D310 Orac Decor rodzaj sztukaterii, dzięki któremu w wyjątkowy sposób każda stylizacja wnętrza zostanie elegancko ozdobiona. Prosty kształt prostokąta w połączeniu z niewielkimi rozmiarami, sprawia że jest to element dekoracyjny, uzupełniający niejedną kompozycję ścienną. Ponadto gotowość do samodzielnego pomalowania pozwala na wpasowanie go w każdą kolorystykę ściany. Panel ścienny D310 Orac Decor jest również trwały i odporny na wilgoć.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  9.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  24,9
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  3.1

Informacje o produkcie

Panel ścienny D310 Orac Decor

Każde wnętrze ma swój oryginalny i niepowtarzalny charakter. Na szczęście dzięki panelom ściennym D310 Orac Decor, można go ukształtować w dowolny sposób. Model ten wyróżnia się osobliwym, prostym, a zarazem niezwykle klasycznym designem. Co więcej, charakteryzuje go też niezwykła funkcjonalność, która dotyczy montażu i ewentualnej, kolorystycznej obróbki.

Panel D310 Orac Decor - gdzie, jak i kiedy?

Panel ścienny D310 Orac Decor klasyfikowany jest jako produkt sztukateryjny utrzymany w typowo klasycznej aranżacji. Jest w tym sporo prawdy, gdyż jego specyficzny, designerski styl, ma z klasyką bardzo dużo wspólnego. To jednak nie wszystko! Mimo swego klasycyzmu, panel D310 Orac Decor utrzymany jest w dość oszczędnej aranżacyjnie formie. I właśnie dlatego ma on też dużo wspólnego z... minimalizmem. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by D310 Orac Decor stał się dekoracyjnym wyposażeniem wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego intrygującego modelu?

Malowanie D310 Orac Decor to nie problem!

Panel ścienny D310 Orac Decor wykonany jest z funkcjonalnego, niezwykle trwałego tworzywa, które z łatwością wchłonie warstwę farby. Co więcej, model ten utrzymany jest w białej (kremowej) stylistyce podkładu, dzięki czemu niezależnie od wybranej przez siebie farby, stworzy ona jednostajne, wysokiej jakości zabarwienie. Zresztą pokrycie panelu D310 Orac Decor warstwą farby nie jest żadnym problemem. Wręcz przeciwnie - można tu stosować różne rodzaje substancji farbiących i to niezależnie od ich barwy. Niemniej warto pamiętać, by nie używać farb zawierających w swoim składzie rozpuszczalniki. W przeciwnym razie mogą one doprowadzić do uszkodzenia panelu D310 Orac Decor,

Montaż panelu D310 Orac Decor - podstawowe wskazówki

Dużą zaletą paneli ściennych D310 Orac Decor jest ich funkcjonalność. Dzięki temu można je nie tylko łatwo malować, ale też mocować na ścianie. Oczywiście w tym celu nie trzeba stosować żadnych wkrętów, ani innych, mechanicznych łączników. Dużo lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnych klejów, dzięki którym uzyskane połączenie będzie jeszcze stabilniejsze. Mowa tu zwłaszcza o kleju montażowym Orac Decor FDP500, a także o Orac Decor FX400, który jest klejem przeznaczonym do łączeń. Nałożone w ten sposób panele pozostaną w wybranym miejscu przez długi czas.

Właściwości mechaniczne panelu D310 Orac Decor

Dużą zaletą paneli ściennych D310 Orac Decor jest ich niezwykła trwałość. Model ten doskonale znosi nawet silne oddziaływania mechaniczne i to - co ciekawe - pomimo swej niewielkiej masy. Między innymi to właśnie dlatego nadaje się on jako wykończenie typowego, dziecięcego pokoju... Warto też podkreślić, że panel ścienny D310 Orac Decor wyróżnia się również odpornością na działanie wilgoci. Dzięki temu można je stosować również i w tych pomieszczeniach, w obrębie których powietrze jest silnie nasycone wilgotnością.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.