• Obniżka

ORAC DECOR D507 Panel ścienny

473,38 zł 440,24 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 440.24 zł

Opis produktu

Prostokątny panel Orac Decor D507 to subtelna sztukateria o tradycyjnym wzornictwie, z której pomocą każda ściana stanie się elegancką dekoracją wnętrza. Wysokiej jakości żłobienie połączone z prostotą formy panelu sprawia, że doskonale wykańcza stylizowane, jak i nowoczesne aranżacje. Panel ścienny D507 Orac Decor jest produktem gotowym do pomalowania, lekkim, łatwym w montażu, a także wysoce odpornym na wgniecenia oraz wilgoć.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  55
 • Wysokość (cm)
  90.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Panel ścienny D507 Orac Decor

Na pierwszy rzut oka panel ścienny D507 Orac Decor jest dość nowoczesny. Nie można mu odmówić oryginalnej faktury, czy też dość prostego wzornictwa. Niemniej to właśnie D507 Orac Decor prezentuje się jako typowo klasyczny element wykończeniowy, który na dodatek charakteryzuje się dość ciekawym, choć minimalistycznym wzornictwem. Dzięki temu - choć ma się tu do czynienia z typowo klasycznym rozwiązaniem - można wprowadzić je zarówno do aranżacji klasycznej, jak i nowoczesnej. Kluczem do sukcesu jest tu oryginalny design, który przypomina rozwiązania znane z typowo "starożytnego" sposobu dekoracji budowli. I właśnie dlatego D507 Orac Decor jest projektem wyjątkowym!

Kolorystyka bez ograniczeń, czyli panel ścienny D507 Orac Decor w różnych barwach

Choć panel ścienny D507 Orac Decor jest elementem sztukateryjnym utrzymanym w ostrożnej, białej stylistyce podkładu, to - w zależności od potrzeb - można jego powierzchnię pokryć praktycznie dowolną farbą. Dzięki temu dopasowanie panelu D507 Orac Decor do specyfiki wybranej aranżacji stanie się o wiele łatwiejsze. Warto jednak pamiętać, że nakładana farba nie może zawierać żadnych rozpuszczalników. Powód jest tu bardzo prosty - mogłaby ona doprowadzić do szybkiego uszkodzenia, a nawet zniszczenia panelu. Biorąc pod uwagę jego piękność i unikatowość, taki krok byłby poważnym niedociągnięciem.

Jak zamontować panel ścienny D507 Orac Decor?

Olbrzymią zaletą paneli ściennych D507 Orac Decor, jest ich niezwykle prosty montaż. Wystarczy zaledwie kilka kroków, by trwale zamocować je na ścianie. Co więcej - nie potrzeba tu żadnych, dodatkowych elementów łączących. Wręcz przeciwnie - wystarczy tu klej montażowy Orac Decor FDP500, lub klej do łączeń - FX400. Substancje te stworzą bardzo silne wiązania międzycząsteczkowe, dzięki którym model D507 Orac Decor utrzyma się przez wiele długich lat na powierzchni ściany. I to niezależnie od tego, jaka ona jest i w jakich warunkach umiejscowiona jest klejona powierzchnia.

Trwałość i wytrzymałość, czyli model D507 Orac Decor w pełni

Nie jest tajemnicą, że panel ścienny D507 Orac Decor charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Dzięki niej jest on odporny na działanie zarówno wilgoci, jak i bezpośrednich oddziaływań mechanicznych. Z tego też powodu, model D507 Orac Decor doskonale sprawdzi się jako wyposażenie pomieszczeń szczególnie narażonych na uderzenia, w tym oczywiście pokoików dziecięcych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.