• Obniżka

ORAC DECOR D503 Panel ścienny

302,95 zł 281,74 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Niezwykle elegancki panel ścienny D503 Orac Decor to sztukateria, która dzięki swojej lekkości jest wyjątkowo łatwa w montażu. Produkt oprócz wysokiej jakości wykonania i ponadczasowego wzornictwa został przygotowany do malowania, dając ogromne możliwości aranżacyjne. Panel Orac D503 jest ponadto trwały, odporny na wgniecenia, a także wilgoć. Jego stylizacja doskonale wkomponuje się w aranżacje klasyczne i nowoczesne.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  55
 • Wysokość (cm)
  55
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Panel ścienny Orac Decor D503

Koniec z minimalizmem! Od teraz ściany mają być aranżacyjnie rozbudowane, przyciągające wzrok, a nawet - w pewnym sensie - inspirujące. Efekt ten da się uzyskać z panelami D503 Orac Decor, które charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością wykonania, ale też dbałością o aranżacyjne detale. Tak, panel ścienny D503 Orac Decor to prawdziwe dzieło sztuki!

Czas na zmiany, czyli D503 Orac Decor w praktyce

Wiejące chłodem i minimalizmem wnętrza, zaczynają - całkiem słusznie - odchodzić w niepamięć. Dziś coraz częściej stawia się na dekoracyjne bogactwo, które ma swój wyraz również w dekoracjach ściennych. Panel ścienny D503 Orac Decor to bogate wzornictwo, nawiązanie do najlepszych, klasycznych standardów epoki, a także sposób wykończenia powierzchni ściennych, który - dosłownie - przyciąga wzrok. Do najważniejszych zalet produktu należą łatwość w montażu, wysoka trwałość, funkcjonalność i przepiękny wygląd. Tak, panel ścienny D503 Orac Decor koniecznie musi wejść w skład domowej aranżacji.

Montaż paneli D503 Orac Decor - prościej się nie da!

Jedną z najważniejszych zalet paneli ściennych D503 Orac Decor jest ich prostota montażu. Każdy z tych elementów może być mocowany bezpośrednio do ściany za pomocą klejów montażowych Orac Decor FDP500, a także Orac Decor FX200 (klej przeznaczony do łączeń). Dzięki lekkiej, a zarazem wytrzymałej strukturze, panele te z łatwością utrzymują się na powierzchni ściany. Co więcej - nie wymagają one stosowania różnych rozbudowanych systemów montażowych. Oznacza to, że czas montażu panelu D503 Orac Decor ogranicza się zaledwie do kilkudziesięciu sekund. Aha i jeszcze jedno - wymienione powyżej kleje mają doskonałe właściwości wiążące. W związku z tym, że są one kompatybilne z modelem D503 Orac Decor, zapewniają one możliwość tworzenia wiązań o wyjątkowo silnej strukturze.

Obróbka modelu D503 Orac Decor? To nie problem!

Z estetycznego punktu widzenia panel ścienny D503 Orac Decor może przybrać dowolną, kolorystyczną formę. Model ten można malować i to praktycznie farbami o dowolnej barwie. Ważne, by stosowane do tego celu substancje nie zawierały żadnych rozpuszczalników. Ich oddziaływanie mogłoby doprowadzić do uszkodzenia struktury panelu, a także - w konsekwencji - do jego zniszczenia i konieczności wymiany na nowy produkt. Oczywiście dzięki temu panel ścienny D503 Orac Decor może być dopasowany do praktycznie każdej formy aranżacji wnętrz.

Panel ścienny D503 Orac Decor - trwałość na lata

Myli się ten, kto uważa, że panel ścienny D503 Orac Decor to produkt o obniżonym poziomie trwałości. Wręcz przeciwnie - jest to produkt charakteryzujący się olbrzymią odpornością na działanie wilgoci, ale też na bezpośrednie oddziaływania mechaniczne. Tym samym można go montować w praktycznie każdym pomieszczeniu i to również w pokojach przeznaczonych dla dzieci. Dzięki temu panel ścienny D503 Orac Decor staje się niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem na każdą okazję.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.