• Obniżka

ORAC DECOR D503 Panel ścienny

339,23 zł 315,49 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 315.49 zł

Opis produktu

Niezwykle elegancki panel ścienny D503 Orac Decor to sztukateria, która dzięki swojej lekkości jest wyjątkowo łatwa w montażu. Produkt oprócz wysokiej jakości wykonania i ponadczasowego wzornictwa został przygotowany do malowania, dając ogromne możliwości aranżacyjne. Panel Orac D503 jest ponadto trwały, odporny na wgniecenia, a także wilgoć. Jego stylizacja doskonale wkomponuje się w aranżacje klasyczne i nowoczesne.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  55
 • Wysokość (cm)
  55
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Panel ścienny Orac Decor D503

Koniec z minimalizmem! Od teraz ściany mają być aranżacyjnie rozbudowane, przyciągające wzrok, a nawet - w pewnym sensie - inspirujące. Efekt ten da się uzyskać z panelami D503 Orac Decor, które charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością wykonania, ale też dbałością o aranżacyjne detale. Tak, panel ścienny D503 Orac Decor to prawdziwe dzieło sztuki!

Czas na zmiany, czyli D503 Orac Decor w praktyce

Wiejące chłodem i minimalizmem wnętrza, zaczynają - całkiem słusznie - odchodzić w niepamięć. Dziś coraz częściej stawia się na dekoracyjne bogactwo, które ma swój wyraz również w dekoracjach ściennych. Panel ścienny D503 Orac Decor to bogate wzornictwo, nawiązanie do najlepszych, klasycznych standardów epoki, a także sposób wykończenia powierzchni ściennych, który - dosłownie - przyciąga wzrok. Do najważniejszych zalet produktu należą łatwość w montażu, wysoka trwałość, funkcjonalność i przepiękny wygląd. Tak, panel ścienny D503 Orac Decor koniecznie musi wejść w skład domowej aranżacji.

Montaż paneli D503 Orac Decor - prościej się nie da!

Jedną z najważniejszych zalet paneli ściennych D503 Orac Decor jest ich prostota montażu. Każdy z tych elementów może być mocowany bezpośrednio do ściany za pomocą klejów montażowych Orac Decor FDP500, a także Orac Decor FX400 (klej przeznaczony do łączeń). Dzięki lekkiej, a zarazem wytrzymałej strukturze, panele te z łatwością utrzymują się na powierzchni ściany. Co więcej - nie wymagają one stosowania różnych rozbudowanych systemów montażowych. Oznacza to, że czas montażu panelu D503 Orac Decor ogranicza się zaledwie do kilkudziesięciu sekund. Aha i jeszcze jedno - wymienione powyżej kleje mają doskonałe właściwości wiążące. W związku z tym, że są one kompatybilne z modelem D503 Orac Decor, zapewniają one możliwość tworzenia wiązań o wyjątkowo silnej strukturze.

Obróbka modelu D503 Orac Decor? To nie problem!

Z estetycznego punktu widzenia panel ścienny D503 Orac Decor może przybrać dowolną, kolorystyczną formę. Model ten można malować i to praktycznie farbami o dowolnej barwie. Ważne, by stosowane do tego celu substancje nie zawierały żadnych rozpuszczalników. Ich oddziaływanie mogłoby doprowadzić do uszkodzenia struktury panelu, a także - w konsekwencji - do jego zniszczenia i konieczności wymiany na nowy produkt. Oczywiście dzięki temu panel ścienny D503 Orac Decor może być dopasowany do praktycznie każdej formy aranżacji wnętrz.

Panel ścienny D503 Orac Decor - trwałość na lata

Myli się ten, kto uważa, że panel ścienny D503 Orac Decor to produkt o obniżonym poziomie trwałości. Wręcz przeciwnie - jest to produkt charakteryzujący się olbrzymią odpornością na działanie wilgoci, ale też na bezpośrednie oddziaływania mechaniczne. Tym samym można go montować w praktycznie każdym pomieszczeniu i to również w pokojach przeznaczonych dla dzieci. Dzięki temu panel ścienny D503 Orac Decor staje się niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem na każdą okazję.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.