• Obniżka

Panel ścienny D210

46,60 zł 43,34 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 43.34 zł

Opis produktu

D210 Orac Decor to ozdobny panel ścienny o klasycznym designie, który w wyjątkowy sposób podkreśli charakter każdego stylizowanego wnętrza. Wysoka wytrzymałość i odporność na wilgoć, a także przygotowanie do malowania, umożliwiają dopasowanie tego rodzaju sztukaterii do każdej aranżacji niezależnie od jej kolorystyki. Panel ścienny D210 Orac Decor jako wyjątkowa ścienna ozdoba o wysokich parametrach ponadto lekka i łatwa w montażu.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  9.6
 • Wysokość (cm)
  9.6
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Panel ścienny D210 Orac Decor

Estetycznie zaprojektowany panel ścienny D210 Orac Decor to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć niepowtarzalną i wyjątkową aranżację w każdym pokoju i to niezależnie od jego przeznaczenia. Panele D210 Orac Decor wyróżniają się prostotą, klasycznym ujęciem, a także łatwością w montażu i dużą wytrzymałością.

Panel ścienny D210 Orac Decor - kiedy warto na niego postawić?

Cechą szczególną panelu D210 Orac Decor jest jego uniwersalność. Model ten charakteryzuje się prostym, choć jednocześnie dość klasycznym krojem. Dzięki temu można go wprowadzić do wnętrz o standardowej stylistyce, ale też do pomieszczeń, w których główną rolę odgrywa... nowoczesny minimalizm. Model D210 Orac Decor tworzy atmosferę wnętrza, nadając mu wyjątkowy, klasyczny i unikatowy wymiar. Co więcej - jest to detal niezwykle unikatowy, a zarazem funkcjonalny.

Panel D210 Orac Decor pomaluj go jak chcesz!

Utrzymany w białej barwie podkładu panel ścienny D210 Orac Decor, jest - sam w sobie - niezwykle piękny i stylistycznie wyjątkowy. Niemniej nie oznacza to, że zawsze musi być on taki sam! Wręcz przeciwnie - można go malować w dowolny sposób i to zarówno z wykorzystaniem delikatnych, pastelowych barw, jak i mocnych, trwałych kolorów. Warunek jest jeden - trzeba go pokryć farbą, która nie zawiera żadnych rozpuszczalników. W przeciwnym razie mogą one doprowadzić do uszkodzenia powierzchni panelu, a nawet do jego zniszczenia. Co ważne - wystarczy tylko jedno pociągnięcie pędzlem, by panel D210 Orac Decor idealnie wypełnił się wybranym kolorem.

Montaż panelu D210 Orac Decor, czyli prościej się nie da!

Jedną z największych zalet panelu ściennego D210 Orac Decor jest łatwość jego montażu. Proces ten ogranicza się jedynie do ewentualnego przygotowania powierzchni ściennej, a następnie pokrycia panelu klejem i jego umocowaniu w wybranym punkcie ściany. Co ważne - wytrzymałość uzyskanego w ten sposób połączenia jest zależna od zastosowanego do tego celu produktu. Optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie kleju montażowego Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX400, który jest przeznaczony przede wszystkim do klejenia łączeń. Co ważne - dzięki temu połączeniu, panele D210 Orac Decor utrzymają się na wybranym miejscu przez bardzo długi czas.

Podstawowe właściwości paneli D210 Orac Decor

Jak na profesjonalną sztukaterię przystało, panele ścienne D210 Orac Decor charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na oddziaływania mechaniczne. Oznacza to, że można je nakładać w miejscach narażonych na uszkodzenia wywołane np. otarciami, uderzeniami, czy też... intensywną zabawą. To jednak nie wszystko, gdyż panel ścienny D210 Orac Decor doskonale znosi też bliskie oddziaływanie wilgoci. I właśnie dzięki temu można go stosować również w kuchni, a więc w pomieszczeniu, w którym wilgoć unosi się dosłownie wszędzie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.