• Obniżka

Orac Decor K250 - element dekoracyjny Pilaster

1 177,26 zł 1 094,85 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1094.85 zł

Opis produktu

Pilaster K250 Orac Decor będzie stanowić wyjątkowy element ozdobny, który jakością wykonania detali, zachwyci niejednego miłośnika sztukaterii. Model doskonale odnajdzie się zarówno w stylizowanych, jak i klasycznych aranżacjach. Za sprawą wytrzymałości na wilgoć i wgniecenia pilaster K250 Orac Decor zachowuje swój efektowny wygląd przez długi czas. Jest to model przygotowany do malowania, prosty w montażu i może zostać uzupełniony o takie produkty jak K251 i K254.

Opis

 • Szerokość (cm)
  27
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  2.9

Informacje o produkcie

K250 Orac Decor pilaster

XXI wiek to czas, w którym chcąc uciec od otaczającego nas zgiełku i pośpiechu, coraz częściej szukamy inspiracji w dawnej elegancji oraz klasie. Szczególnie trend ten widoczny jest w aranżacji wnętrz. Tutaj projektanci coraz częściej odstępują od wszechobecnego i tak modnego do niedawna minimalizmu na rzecz bardziej wyrafinowanych dodatków, wprowadzających do wnętrza wyjątkową atmosferę pełną elegancji i harmonii.

Pilastry Orac Decor - klasyka dawnych lat we współczesnej formie!

Chcąc wprowadzić do wnętrza magię dawnych lat, ich nostalgię i czas, warto właśnie zainteresować się pilastrami marki Orac Decor. Starodawny czar w aspekcie dekoracyjnym oraz współczesna praktyczność to unikalne połączenie, nad którym warto się zastanowić.

Pilaster K250 - smak i elegancja

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny tej wyjątkowej sztukaterii. Otóż dawniej takie pilastry były naprawdę często wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach reprezentacyjnych jak w salonach, lecz również w sypialniach czy pokojach dziennych. Układano z nich pewne wzory, wieńczono bardziej ozdobnymi motywami, jak kwiatami itp.

Dzisiaj pilastry K250 wprowadzają do każdego wnętrza nutę niepowtarzalnej elegancji i klasy. Co więcej, pomieszczenie nie jest już minimalne, chłodne i nieprzyjazne, lecz wręcz przeciwnie nabiera pewnej przytulności, bez jednakże nuty bałaganu za to z pewną nostalgią i harmonią. Warto jeszcze podkreślić, że takie pilastry świetne nadają się również do aranżacji miejsc pracy, gdzie niejako uwydatnią prestiż, wysoką pozycję czy jakość usług na pewno pilaster K250 Orac Decor w gabinecie zostanie zauważony przez każdego klienta.

Pilastry K250 w aspekcie praktycznym

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że pilastry K250 Orac to nie tylko i wyłącznie znakomity element dekoracyjny, lecz także mogą się one pochwalić znakomitą charakterystyką produktu w ich aspekcie czysto technicznym i praktycznym.

Przede wszystkim K250 Orac Decor wykonany został z wysokiej klasy materiałów, co oczywiście odpowiada także za jego elegancję, niemniej jednak oprócz tego sprawia, że jest on w pełni wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki temu pilastry K250 Orac Decor prezentują się doskonale przez naprawdę długie lata.

Trzeba także podkreślić wyraźnie jeszcze jedną zaletę tych pilastrów, a mianowicie to, że są one naprawdę banalnie proste w montażu i w aranżacji, tak więc każdy z naszych klientów spokojnie może podjąć się tego zadania samodzielnie. Pilaster K250 przyklejany jest za pomocą specjalnych klejów montażowych Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń według naprawdę łatwej w zrozumieniu instrukcji. Kleje oczywiście można nabyć od razu w naszym sklepie.

Codzienna pielęgnacja i wygląd K250 Orac Decor

Warto jeszcze zaznaczyć, że każdy z nas ma dość duży wpływ na to, jak pilaster K250 będzie ostatecznie wyglądał. Jest to bowiem produkt przygotowany specjalnie pod malowanie. Trzeba jednak powiedzieć, że muszą to być farby bez rozpuszczalnika, czyli np. akrylowe czy silikonowe. Barwa zaś leży w gestii klienta. Szczególnie polecane są jednak stonowane barwy jaśniejsze w przypadku ciemnych ścian i odwrotnie w przypadku jaśniejszych. Nadadzą one wnętrzu nastrój pełen elegancji i pewnej wytworności.

Pilaster K250 wyróżnia się także i tym, że jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Można ją umyć i delikatnie oczyścić, zachowując przez długi czas jego piękny wygląd.

Pilaster K250 Orac Decor - wyjątkowy produkt

Podsumowując, warto podkreślić, że zdecydowanie pilastry Orac Decor wyróżniają się na rynku. Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu oraz inwestycji w piękny i ponadczasowy wygląd mieszkania, za sprawą pilastra K250 Orac Decor lub innego modelu dostępnego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.