• Obniżka

Orac Decor K251 - element dekoracyjny głowica pilastra

698,42 zł 649,53 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 649.53 zł

Opis produktu

Głowica pilastra K251 Orac Decor to element dekoracyjny o wysokiej jakości wzornictwie, nawiązującym do klasycznych zdobień. Wytrzymałość na wilgoć i wgniecenia sprawia, że jest to ozdoba, mogąca wprowadzać do każdego pomieszczenia antycznego charakteru. Głowica K251 Orac Decor to produkt nie tylko przygotowany do malowania, ale również lekki i prosty w montażu. Model może zostać połączony z modelami K254 i K250.

Opis

 • Szerokość (cm)
  42.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  35
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  10.5

Informacje o produkcie

K251 Orac Decor głowica pilastra

XXI wiek to czas, w którym chcąc uciec od otaczającego nas zgiełku i pośpiechu, coraz częściej szukamy inspiracji w dawnej elegancji oraz klasie. Szczególnie trend ten widoczny jest w aranżacji wnętrz. Tutaj projektanci coraz częściej odstępują od wszechobecnego i tak modnego do niedawna minimalizmu na rzecz bardziej wyrafinowanych dodatków, wprowadzających do wnętrza wyjątkową atmosferę pełną elegancji i harmonii.

Głowice pilastrów Orac Decor - klasyka dawnych lat we współczesnej formie!

Chcąc wprowadzić do wnętrza magię dawnych lat, ich nostalgię i czas, warto właśnie zainteresować się głowicami pilastrów marki Orac Decor. Starodawny czar w aspekcie dekoracyjnym oraz współczesna praktyczność to unikalne połączenie, nad którym warto się zastanowić.

Głowica pilastra K251 - smak i elegancja

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny tej wyjątkowej sztukaterii. Otóż dawniej takie głowice pilastrów były naprawdę często wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach reprezentacyjnych jak w salonach, lecz również w sypialniach czy pokojach dziennych. Układano z nich pewne wzory, wieńczono bardziej ozdobnymi motywami, jak kwiatami itp.

Dzisiaj głowica pilastra K251 wprowadza do każdego wnętrza nutę niepowtarzalnej elegancji i klasy. Co więcej, pomieszczenie nie jest już minimalne, chłodne i nieprzyjazne, lecz wręcz przeciwnie nabiera pewnej przytulności, bez jednakże nuty bałaganu za to z pewną nostalgią i harmonią. Warto jeszcze podkreślić, że takie głowice pilastrów świetne nadają się również do aranżacji miejsc pracy, gdzie niejako uwydatnią prestiż, wysoką pozycję czy jakość usług na pewno głowica pilastra K251 Orac Decor w gabinecie zostanie zauważona przez każdego klienta.

Głowice pilastrów K251 w aspekcie praktycznym

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że głowica pilastra K251 Orac to nie tylko i wyłącznie znakomity element dekoracyjny, lecz także może się ona pochwalić znakomitą charakterystyką produktu w jej aspekcie czysto technicznym i praktycznym.

Przede wszystkim głowica K251 Orac Decor wykonana została z wysokiej klasy materiałów, co oczywiście odpowiada także za jej elegancję, niemniej jednak oprócz tego sprawia, że jest ona w pełni wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki temu głowice pilastrów K251 Orac Decor prezentują się doskonale przez naprawdę długie lata.

Trzeba także podkreślić wyraźnie jeszcze jedną zaletę tych głowic pilastrów, a mianowicie to, że są one naprawdę banalnie proste w montażu i w aranżacji, tak więc każdy z naszych klientów spokojnie może podjąć się tego zadania samodzielnie. Głowica K251 przyklejana jest za pomocą specjalnych klejów montażowych Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń według naprawdę łatwej w zrozumieniu instrukcji. Kleje oczywiście można nabyć od razu w naszym sklepie.

Codzienna pielęgnacja i wygląd K251 Orac Decor

Warto jeszcze zaznaczyć, że każdy z nas ma dość duży wpływ na to, jak głowica pilastra K251 będzie ostatecznie wyglądał. Jest to bowiem produkt przygotowany specjalnie pod malowanie. Trzeba jednak powiedzieć, że muszą to być farby bez rozpuszczalnika, czyli np. akrylowe czy silikonowe. Barwa zaś leży w gestii klienta. Szczególnie polecane są jednak stonowane barwy jaśniejsze w przypadku ciemnych ścian i odwrotnie w przypadku jaśniejszych. Nadadzą one wnętrzu nastrój pełen elegancji i pewnej wytworności.

Głowica pilastra K251 wyróżnia się także i tym, że jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Można ją umyć i delikatnie oczyścić, zachowując przez długi czas jego piękny wygląd.

Głowica pilastra K251 Orac Decor - wyjątkowy produkt

Podsumowując, warto podkreślić, że zdecydowanie głowice pilastrów Orac Decor wyróżniają się na rynku. Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu oraz inwestycji w piękny i ponadczasowy wygląd mieszkania, za sprawą głowicy K251 Orac Decor lub innego modelu dostępnego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.