• Obniżka

Orac Decor K1001 - półkolumna element dekoracyjny

959,31 zł 892,16 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 892.16 zł

Opis produktu

Półkolumna Orac Decor K1001 to wysoce elegancki element zdobny, który wprowadzi do aranżacji antyczny klimat. Jest to produkt do łączenia z głowicami: K1111 i K1121, a także bazami: K1151 i K1131. Wykonana została z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu cechuje się wysoką wytrzymałością na uderzenia i odpornością na wilgoć. Ponadto półkolumna Orac K1001 jest przygotowana do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  22
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  199.5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  11

Informacje o produkcie

K1001 Orac Decor półkolumna

Stoisz przed wyzwaniem odświeżenia lub urządzenia domu na nowo? Zapewne zastanawiasz się, jak sprawić, aby wyglądał ciekawie i nietuzinkowo. Odpowiedzią może być półkolumna, która będzie stanowić efektowny akcent dekoracyjny. O to nasza propozycja!

Półkolumna K1001 Orac Decor, czyli powrót do antyku

Mówi się, że moda powraca co kilka lat. W tym jednak wypadku cofniemy się aż do przełomu V i IV w. p.n.e. do starożytnej Grecji. Właśnie wtedy w architekturze rozwinął się porządek koryncki, na którego podstawie powstała proponowana przez nas półkolumna K1001 Orac Decor. Charakterystyczne dla stylu korynckiego bogate zdobienie głowicy można dostrzec także w modelu K1001 Orac Decor. Z kolei trzon półkolumny jest zdecydowanie smuklejszy, aniżeli w przypadku kolumn doryckich czy jońskich, które są prostsze konstrukcyjnie, lecz bardziej masywne.

Półkolumna K1001 Orac Decor i jej zastosowanie

Estetyka antyku uważana jest za niekwestionowaną klasykę. Zatem umieszczenie w swoim domu półkolumny w tym stylu, jak K1001 Orac Decor urozmaici wnętrze i doda ponadczasowej elegancji. Niegdyś tego typu ozdoby chętnie były umieszczane w pomieszczeniach reprezentacyjnych, takich jak salon czy sypialnia. Aktualnie dowolność w projektowaniu przestrzeni jest zdecydowanie mniej ograniczona. Dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby półkolumnę K1001 Orac Decor umiejscowić w mniej standardowych lokalizacjach, takich jak salon, czy hol.

Charakterystyka techniczna K1001 Orac Decor

Wyjątkowa półkolumna z kolekcji Luxxus K1001 Orac Decor została wykonana z twardego materiału - poliuretanu, dzięki czemu jest odporna na uderzenia i zniszczenia. Ponadto świetnie poradzi sobie z wilgocią, więc model K1001 Orac Decor można umieścić nawet w łazience, w której niemal codziennie wytwarzana jest para wodna. Ponadto ogromną zaletą elementu dekoracyjnego K1001 Orac Decor jest łatwość w czyszczeniu. Z tego względu, że półkolumna K1001 Orac Decor cechuje się dużą wytrzymałością - bez problemu możesz ją czyścić. Wystarczy delikatnie przetrzeć model K1001 Orac Decor szmatką z wodą, a zabrudzenia lada chwila znikną.

Półkolumna K1001 Orac Decor i jej prosty montaż

Decydując się na powyższą półkolumnę K1001 Orac Decor, można być pewnym, że z łatwością samodzielnie poradzimy sobie z umieszczeniem sztukaterii w dowolnym miejscu. Jest niezwykle lekka, wówczas nie potrzeba dodatkowej pomocy w montażu. Dzięki specjalnym klejom montażowym FDP500 oraz FX400 bez problemu przytwierdzisz półkolumnę K1001 Orac Decor niemal jak profesjonalista. Produkty oczywiście można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie.

Niepowtarzalny design K1001 Orac Decor

Półkolumna K1001 Orac Decor zawdzięcza ciekawy wygląd nie tylko za sprawą antycznego designu. Otóż sztukateria jest odpowiednio przygotowana do samodzielnego pomalowania farbami. Aby efekt się utrzymał, użyj specjalnych farb bez rozpuszczalników. Wprawdzie dekoracja jest zwrotem ku starożytności, jednak bez skrępowania można dodać nuty nowoczesności poprzez odpowiednie nałożenie farby. Trzon półkolumny K1001 Orac Decor możesz zabarwić jednym kolorem, z kolei głowicę i fasadę innym. Nie bój się użyć intensywnych barw.

Wyjątkowa ozdoba, jaką jest półkolumna K1001 Orac Decor

Jeśli zastanawiasz się nad ciekawym elementem dekoracyjnym, to niewątpliwie prezentowana półkolumna K1001 Orac Decor spełni Twoje oczekiwania. Jest bowiem zarówno urodziwą, jak i funkcjonalną dekoracją.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.