• Obniżka

Orac Decor K1102 - kolumna element dekoracyjny

1 908,36 zł 1 774,77 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1774.77 zł

Opis produktu

Kolumna K1102 Orac Decor to prosta forma połączona z wysoką jakością wykonania. Jako element dekoracyjny wprowadza do aranżacji niezwykle antyczny klimat. Wytrzymałość na wilgoć i uderzenia, sprawia, że jest to ozdoba doskonała do zastosowania praktycznie w każdym stylizowanym i klasycznym wnętrzu. Kolumna K1102 Orac Decor to produkt przygotowany do malowania. Może zostać uzupełniony takimi modelami jak:

 • K1112 + K1152
 • K1112 + K1132
 • K1122 + K1152
 • K1122 + K1132

Opis

 • Szerokość (cm)
  22
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  202
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

K1102 Orac Decor kolumna

W obliczu popularnego modernizmu tradycjonalizm nadal jest obecny, natomiast często zastępowany jest przez nowoczesność. Z utęsknieniem patrzysz więc na klasyczne wnętrza, których widzi się coraz mniej? Aby jednak zachować nutę klasyki, wybierz kolumnę K1102 Orac Decor jako element dekoracyjny wnętrza. Poznaj jej zastosowanie!

Sztukateria stała się bardzo pożądana i zgromadziła rzeszę fanów na przestrzeni lat. Wprawdzie to oznacza wykonanie czegoś własnoręcznie od podstaw, jednak definicja ta może być elastyczna. Kolumna K1102 Orac Decor z kolekcji Luxxus to sztukateria, którą możesz samodzielnie zmodyfikować, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Możesz zatem spróbować samodzielnie spersonalizować model po zakupie eleganckiej dekoracji.

K1102 Orac Decor - zabawa z kolorami

Modyfikacja ozdoby, jaką jest K1102 Orac Decor nie powinna sprawić Ci większego trudu. Otóż kolumna jest przeznaczona do samodzielnego pomalowania farbami. Zaszalej więc z kolorami - emulsja nie musi być nałożony jednolicie, dzięki czemu dekoracja K1102 Orac Decor nadal będzie wyrazem tradycji, jednak z dodatkiem awangardy.

Pamiętaj, aby sztukaterię w postaci K1102 Orac Decor pomalować odpowiednią farbą. Sugerujemy użyć emulsji bez rozpuszczalników, a więc farb na bazie wody. Są one przyjazne dla środowiska i nie wytwarzają tak intensywnego zapachu. Ponadto ściany pomalowane tego typu farbą z łatwością można wyczyścić.

Kolumna K1102 Orac Decor - montaż

Ogromną zaletą dekoracji jest jej niska waga i rozmiar. Jeśli nie masz wystarczająco dużo dostępnej przestrzeni w pomieszczeniu, warto zdecydować się właśnie na kolumnę, zamiast na tradycyjną, pełną kolumnę. Lekki model K1102 Orac Decor z łatwością zamontujesz w dowolnym miejscu.

Co więcej, zrobisz to samodzielnie! Nie musisz być profesjonalistą, aby poradzić sobie z tym zadaniem. Do mocowania ozdoby sugerujemy użyć specjalistycznego kleju montażowego FDP500 oraz kleju do łączeń FX400. Można je zakupić bezpośrednio w naszym sklepie.

Praktyczna dekoracja - K1102 Orac Decor

Oczywiście sztukateria w postaci kolumny K1102 Orac Decor powinna przede wszystkim zdobić. Nie można jednak zapomnieć o kwestii funkcjonalności produktu. Proponowana przez nas ozdoba jest odporna na wilgoć i uderzenia. Dzięki temu możesz ją zamontować w dowolnym pomieszczeniu. Czyszczenie też nie przysporzy Ci nerwów i stresów. Z łatwością wyczyścisz trzon kolumny K1102 Orac Decor oraz pozostałe części ozdoby. Dekorację wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

Kolumna K1102 - powrót do antyku

Mówi się, że klasyka nigdy nie umiera. Czy to prawda? Wprawdzie coraz więcej jest nowoczesnych wnętrz, jednak tradycyjny design zawsze będzie niezwykle elegancki i szykowny. Dlatego też warto mieć w swoim mieszkaniu dekoracje klasyczne. Kolumna K1102 Orac Decor została wykonana z dbałością o szczegóły w stylu korynckim. Charakteryzuje się bardzo ozdobną nasadą. Z kolei trzon kolumny jest bardziej smukły niż w przypadku kolumn w stylu doryckim czy jońskim.

Podkreśl charakter wnętrza z kolumną K1102 Orac Decor

Jeśli zastanawiasz się jak urozmaicić pomieszczenia w swoim domu, gustownym dodatkiem będzie właśnie kolumna K1102 Orac Decor. Jest to wyjątkowa dekoracja, która będzie pasować do niejednego wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.