• Obniżka

Orac Decor K1121 - element dekoracyjny głowica półkolumny

682,50 zł 634,73 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 634.73 zł

Opis produktu

Głowica półkolumny K1121 Orac Decor wprowadza do stylizacji wyjątkowego, antycznego wykończenia, a to za sprawą wysokiej jakości wzornictwa. Produkt będzie stanowić fenomenalną ozdobę, która świetnie zaprezentuje się zarówno w stylizowanych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Głowica K1121 Orac Decor wytworzona została z materiałów nie tylko trwałych, ale również odpornych na uderzenia i wilgoć. Model jest przygotowany do malowania. Może zostać połączony z produktami:

 • K1001 + K1151
 • K1001 + K1131

Opis

 • Szerokość (cm)
  36
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  30
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  18

Informacje o produkcie

K1121 Orac Decor głowica półkolumny

Głowica półkolumny K1121 Orac Decor to rozwiązanie idealne dla każdego, kto chce w swoich wnętrzach zastosować element dekoracyjny rodem z dawnych czasów. Swoje zastosowanie znalazł w luksusowych domach mieszkalnych, bogatych posiadłościach oraz biurach, w których właściciel stawia na prestiż i wysmakowany gust. Stosuje się je nie tylko w salonach, salach konferencyjnych, bankietowych, ale i w holu, korytarzach głównych, a nawet w gabinetach i sypialniach. Wszędzie tam, gdzie chce się wprowadzić odrobinę luksusu. Głowica półkolumny K1121 Orac Decor jest szczególnie doceniana przez dekoratorów wnętrz. Powoli odchodzą oni od trendu na minimalistyczne dodatki, nie rzucających się w oczy, na rzecz nie powtarzalnych elementów dekoracyjnych, które cieszą oko i wprowadzają odrobinę luksusu we wnętrza.

Zalety głowicy półkolumny K1121 Orac Decor

Zalet elementu dekoracyjnego K1121 Orac Decor jest wiele, począwszy od fenomenalnego wyglądu, a skończywszy na jego funkcjonalności. Wygląd sztukaterii w postaci modelu K1121 Orac Decor robi wrażenie nie tylko na mieszkańcach posiadłości, którzy postawili na jej oryginalność, ale i na dekoratorach wnętrz oraz przybyłych do budynku gości. Wisząca pod sufitem sztukateria wprowadza przybyszy w klimat danych lat, pozwala im na obcowanie z namiastką dawnych czasu oraz wprowadza do wystroju niebanalny, niepowtarzalny i wyrafinowany charakter, smak architektoniczny.

Głowica półkolumny K1121 Orac Decor i jej prostota montażu oraz personalizacji

Głowica półkolumny K1121 Orac Decor została zaprojektowana z myślą o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu użytkownik ma gwarancję, że kupuje produkt wysokiej jakości, który przetrwa wiele lat, ciesząc oko. Sztukateria jaką jest głowica K1121 Orac Decor jest odporna na uderzenia mechaniczne, wilgoć oraz upływ czasu. Dodatkowo jest lekka, nie ma obaw, że obciąży delikatny sufit wnętrza. Utrzyma się nawet na podwieszanym suficie i nie uszkodzi go. Lekka jest nie tylko jego waga, lecz także lekki i łatwy jest montaż tego elementu dekoracyjnego. Do montażu K1121 Orac Decor potrzebny jest jedynie odpowiedni klej. Dedykowanym rozwiązaniem do montażu sztukaterii jest klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do elementów łączących Orac Decor FX400. Zarówno jeden jak i drugi produkt można zakupić w naszym sklepie internetowym. Obydwa produkty są wysokiej jakości, cechuje je trwałość oraz wysokie właściwości klejące, dzięki czemu nie ma obawy, że element dekoracyjny K1121 Orac Decor spadnie nam ze ściany na podłogę. Kolejną zaletą produktu K1121 Orac Decor jest fakt, iż jest to towar przygotowany do samodzielnego pomalowania farbami bez rozpuszczalników. Jest to szczególny atut dla osób, które lubią zmieniać raz na jakiś czas wygląd swojego wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.