• Obniżka

ORAC DECOR W123 Panel 3D

170,63 zł 158,68 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 158.68 zł

Opis produktu

Panel 3D W123 Orac Decor to sztukateria, która nadaje wrażenie każdemu wnętrzu. Wysoka jakość, precyzja wykonania najmniejszych detali i klasyczny design sprawia, że jest to ozdoba, nakreślająca niejedną aranżację. Dodatkowo panel ścienny 3D Orac Decor W123 jest przygotowany do malowania, prosty w montażu, odporny na wilgoć oraz wgniecenia.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  33.3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  33.3
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  3.5

Informacje o produkcie

W123 Orac Decor panel ścienny

Panel ścienny W123 Orac Decor to wyśmienita opcja dla tych, którzy planują odświeżyć mieszkanie, jednak nie posiadają zbyt dużej ilości środków finansowych. Prezentowana sztukateria wyśmienicie sprawdzi się w niemal każdym nowoczesnym wnętrzu. Jest ona nie tylko solidna, ale również estetycznie wykończona. Panel ścienny W123 Orac Decor został wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. To właśnie dzięki temu przez długie lata pozostanie w nienaruszonym stanie. Panele ścienne renomowanej marki Orac Decor stanowią połączenie wytrzymałości, modnego wzornictwa, a także uniwersalności. Faktem jest, że pasują one do niemal każdego wnętrza, a wszystko zależy od osobistych upodobań.

Trwały i odporny na uszkodzenia panel ścienny W123

Panel ścienny W123 Orac Decor to produkt, który zapewnia podwyższoną trwałość. Z pewnością zadowoli to tych, którzy pragną zainwestować w mocną i odporną na uszkodzenia sztukaterię. Panel ścienny W123 Orac Decor jest nie tylko dekoracyjny, ale również praktyczny. Wielkim plusem jest fakt, że można umieścić go w niemal dowolnym pomieszczeniu. Pasuje do salonu, jadalni, sypialni, czy też gabinetu. Odporność na wilgoć sprawia, że panel ścienny W123 Orac Decor może zostać umieszczony również w kuchni, łazience, czy też przedpokoju. Nie trzeba obawiać się jego przedwczesnego uszkodzenia, czy też deformacji. Warto zaznaczyć, że panele ścienne Orac Decor nie pochłaniają wody oraz brudu, a więc ich powierzchnia przez cały okres eksploatacji prezentuje się nienagannie. Stawiając na panel ścienny W123 Orac Decor można również zminimalizować ryzyko pojawienia się pleśni, czy też grzybów.

Łatwe w malowaniu panele ścienne

Panel ścienny W123 Orac Decor jest przygotowany do pomalowania, co z pewnością dla wielu osób jest ogromną zaletą. Powierzchnia nie wymaga dodatkowej obróbki, czyli np. szlifowania. Można ją pomalować bezpośrednio po zakupie. Plusem jest fakt, że panel ścienny W123 Orac Decor pierwotnie występuje w kolorze białym. Maksymalne krycie uzyskamy więc nawet w przypadku, gdy wybraliśmy jasny odcień. Zazwyczaj wystarczy tylko jedna warstwa, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna. Pamiętajmy, że panele ścienne mogą być pomalowane ponownie dopiero po całkowitym wyschnięciu. Prezentowany model można więc sprawnie i niekłopotliwie dostosować do osobistych potrzeb. Panel ścienny W123 Orac Decor może zostać pomalowany jedynie farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. W innym przypadku może dojść do trwałego uszkodzenia powierzchni. Panel ścienny W123 Orac Decor nie wymaga specjalnej pielęgnacji, a jego oczyszczenie trwa zaledwie kilka minut.

Panel ścienny W123 Orac Decor do szybkiego montażu

Panel ścienny W123 Orac Decor przypadnie do gustu tym, który chcą uniknąć kłopotliwego montażu. Proces mocowania nie jest skomplikowany, dzięki czemu można go wykonać samodzielnie. Przekłada się to na znaczną oszczędność gotówki. Nie ma konieczności korzystania z usług doświadczonej ekipy. Panel ścienny W123 Orac Decor jest dość lekki, a więc ustalenie jego właściwego położenie nie powinno stanowić problemu. Taka sztukateria wybacza nawet drobne błędy - bez większych problemu można je wyeliminować.

Kleje do montażu paneli ściennych Orac Decor

Panel ścienny W123 Orac Decor powinien zostać przymocowany na odpowiedni klej, gdyż tylko wtedy można uzyskać maksymalną przyczepność. Decyzji nie należy podejmować zbyt pochopnie. Warto skorzystać z rekomendacji producenta. Poleca on klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń FX400.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.