• Obniżka

Orac Decor W119 Panel 3D

295,77 zł 275,06 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 275.06 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W119

Prostokątny, przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119 to trójwymiarowa dekoracja.

Panel 3D Orac Decor W119 to subtelna sztukateria o prostym, a jednak ciekawym wzornictwie, z którego pomocą każda ściana lub sufit stanie się elegancką dekoracją wnętrza. Podłużne żłobienia dają efekt głębi, to sprawia, że panel 3D Orac Decor W119 doskonale wykańcza stylizowane, jak i nowoczesne aranżacje. Wykończeniowy, prostokątny i przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119 doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości na powierzchniach. Panel 3D Orac Decor W119 jest produktem lekkim, łatwym w montażu, a także wysoce odpornym na wgniecenia oraz wilgoć. Warto wspomnieć, że model 3D Orac Decor W119 jest gotowy do pomalowania.

Zapytaj o dostępność

Opis

 • Szerokość (cm)
  25
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Prostokątny panel ścienny 3D W119 Orac Decor

Na pierwszy rzut oka widać, że prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119 jest nowoczesnym sposobem aranżacji pomieszczeń. 3D Orac Decor W119 prezentuje się, jako typowo klasyczny element wykończeniowy, charakteryzując się dość ciekawym, choć minimalistycznym wzornictwem. Kluczem do sukcesu są tu oryginalne podłużne żłobienia, które dają efekt głębi i właśnie dlatego 3D Orac Decor W119 jest projektem wyjątkowym!

Prostokątny panel ścienny 3D Orac Decor W119 jest produktem lekkim, łatwym w montażu, a także wysoce odpornym na wgniecenia oraz wilgoć. Ponadto jest on gotowy do pomalowania, doskonale wykańcza stylizowane, jak i nowoczesne aranżacje.

Panele ścienne 3D W119 - doskonałe wykończenie wnętrza

Prostokątny panel 3D Orac Decor W119 to subtelna sztukateria o prostym, a jednak ciekawym wzornictwie. Wyraźne żłobienia dają efekt głębi, z którego pomocą każda ściana lub sufit zyska niepowtarzalny charakter. Panel ścienny 3D W119 Orac Decor jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, więc świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym mieszkaniu czy też biurze. Sztukaterie 3D W119 można wykorzystać do salonu, sypialni, jadalni, kuchni, czy gabinetu. Dzięki swym właściwością panel ścienny 3D W119 Orac Decor wybierany jest również do łazienek, dekoracji korytarzy, a także pomieszczeń użyteczności publicznej i komercyjnych np. restauracji i sklepów. Wykończeniowy przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119 doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości na powierzchniach takie, jak pozostałości po wierceniu, wgniecenia czy też trwałe zabrudzenia.

Trwałość i wytrzymałość, czyli model 3D W119 Orac Decor

Prostokątny panel 3D Orac Decor W119 Orac Decor charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Dzięki niej jest on odporny na działanie zarówno wilgoci, jak i bezpośrednich oddziaływań mechanicznych. Z tego też powodu, model 3D W119 doskonale sprawdzi się jako wyposażenie pomieszczeń szczególnie narażonych na uderzenia, na przykład w pokojach dziecięcych. Właściwości panelu 3D W119, czyli odporność na wilgoć ułatwia utrzymanie go w czystości. Bez problemu można przetrzeć go wilgotną szmatką, zbierając cały zalegający brud.

Montaż paneli ścienny 3D W119 Orac Decor

Olbrzymią zaletą paneli ściennych 3D W119 Orac Decor, jest ich niezwykle prosty montaż. Wystarczy zaledwie kilka kroków, by trwale zamocować je na ścianie, bez dodatkowych elementów łączących. Wręcz przeciwnie - wystarczy klej montażowy Orac Decor FDP700 lub klej do łączeń - FX400. Substancje te stworzą bardzo silne wiązania międzycząsteczkowe, dzięki którym model 3D W119 utrzyma się przez wiele długich lat na powierzchni ściany.

Kolorystyka bez ograniczeń - panel 3D W119 Orac Decor w różnych barwach

Gotowy panel ścienny 3D Orac Decor W119 jest elementem sztukateryjnym utrzymanym w tradycyjnej, białej stylistyce podkładu. Podłużne żłobienia dają efekt głębi, w zależności od potrzeb stylizacji pomieszczenia, można całą lub część jego powierzchni pokryć dowolną kolorystycznie farbą. Dzięki temu dopasowanie panelu 3D Orac Decor W119 do specyfiki wybranej aranżacji jest proste. Warto jednak pamiętać, że nakładana farba nie może zawierać żadnych rozpuszczalników. Powód jest tu bardzo prosty, mogłaby ona doprowadzić do szybkiego uszkodzenia, a nawet całkowitego zniszczenia panelu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor