• Obniżka

Orac Decor W119F Panel 3D

739,38 zł 687,62 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 687.62 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W119F

3D W119 FLEX marki Orac Decor to elastyczny panel do wykończenia wnętrz nawet przy zaokrągleniach i łukach. Prostokątny panel ścienny 3D Orac Decor W119F to przestrzenna dekoracja, która dzięki swojej dużej elastyczności może być zamontowana nawet przy krzywiznach ścian, kolumnach i łukach. Ozdobny panel 3D Orac Decor W119F jest trwały i odporny na wilgoć. Produkt jest przygotowany do malowania farbami bez rozpuszczalników. Panel ścienny 3D Orac Decor W119F wykonany z poliuretanu. Podłużne żłobienia dają efekt głębi, doskonale wykańcza każdą aranżację. Elastyczny panel ścienny 3D Orac Decor W119F zakryje wszelkie mankamenty, ponadto jest gotowy do pomalowania.

Zapytaj o dostępność

Opis

 • Szerokość (cm)
  25
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Prostokątny panel ścienny 3D W119F Orac Decor

Wyjątkowy, elastyczny panel ścienny 3D Orac Decor W119 FLEX zadowoli oczekiwania wielbicieli sztukaterii. Zakryje on wszelkie mankamenty na powierzchniach: pozostałości po wierceniu, wgniecenia czy też trwałe zabrudzenia. Jest to uniwersalny sposób zamknięcia aranżacji. 3D W119F to uniwersalny produkt marki Orac Decor, który dzięki swoim właściwościom pozwoli bardzo łatwo uzyskać niezwykły efekt przestrzennej kompozycji. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których wykonano element sztukaterii, panel charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą plastycznością i może być z powodzeniem stosowany nie tylko przy prostych ścianach, ale również przy wszelkiego rodzaju krzywiznach, a nawet łukach.

Elastyczny wykończeniowy panel ścienny 3D Orac Decor W119 to produkt, dzięki któremu możesz wykonać dekorację na poziomie w pełni profesjonalnym. Warto dodać, że panel ścienny 3D W119F Orac Decor jest często wybierany również do łazienek, dekoracji korytarzy, a także pomieszczeń użyteczności publicznej i lokali komercyjnych np. restauracji i sklepów. Ozdobny panel 3D Orac Decor W119F jest trwały i odporny na wilgoć. Produkt jest przygotowany do malowania farbami bez rozpuszczalników.

3D W119 FLEX Orac Decor – elegancja i ponadczasowy wygląd

Sztukateria pod postacią panelu ściennego 3D Orac Decor W119F jest zaprojektowana w taki sposób, by przy niewielkim zaangażowaniu, uzyskać doskonałe efekty. Podłużne żłobienia dają efekt głębi, to sprawia, że 3D Orac Decor W119F doskonale wykańcza stylizowane, jak i nowoczesne aranżacje. Nasz produkt stanowi genialne rozwiązanie, gdyż elastyczny panel ścienny 3D Orac Decor W119F sprawi, że przestrzeń zyska na elegancji, a wykonanie nie będzie stanowiło problemu. Panel ścienny 3D W119 Orac Decor FLEX jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, więc świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym mieszkaniu. Tego rodzaju sztukateria pasuje do salonu, sypialni, jadalni, kuchni, czy gabinetu. Panel ścienny 3D Orac Decor W119F wykonany z poliuretanu posiada podłużne żłobienia, które dają efekt głębi. Doskonale wykańcza każdą aranżację.

Elastyczny panel 3D W119 FLEX i jego jakość

Gięty panel 3D Orac Decor W119F wyróżnia się na tle podobnych produktów i możne być stosowany prawie wszędzie. 3D W119F został wykonany z bardzo elastycznego poliuretanu, dzięki czemu może być łatwo dostosowany do wszelkich krzywizn, jak kolumny, półkolumny, łuki. Warto zaznaczyć, że prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119 to trójwymiarowa dekoracja, która jest elastyczna, jednak we właściwym miejscu, zachowuje odpowiedni kształt, dzięki czemu w ten sposób stworzone aranżacje są trwałe. Materiały, z jakich wykonany jest elastyczny panel ścienny 3D Orac Decor W119F, oprócz elastyczności charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Daje to wachlarz zastosowań, gdyż panel zachowuje swoje właściwości i kształt nawet w warunkach zmieniających się temperatur, czy wysokiej wilgotności. Poliuretan, z jakiego wykonano 3D W119F, jest odporny na wilgoć, dzięki temu może być stosowany w łazienkach czy kuchniach, a w razie potrzeby bardzo łatwo czyści się go z wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Łatwość montażu panelu 3D W119 FLEX

Prostokątny panel ścienny 3D Orac Decor W119F to przestrzenna dekoracja, którą dzięki dużej elastyczności, można  zamontować nawet przy krzywiznach ścian jak kolumny czy łuki. Przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119F, bardzo łatwo można zainstalować z użyciem kleju Orac Decor FDP700, oraz kleju Decorfix Orac Decor FX400. Gotowy panel ścienny 3D Orac Decor W119F jest wstępnie pokryty podkładem w kolorze białym. Po zakończeniu montażu i wyschnięciu kleju można pomalować dekorację na dowolny kolor.  Dzięki naszym produktom cały remont jest prosty i przyjemny, a finalny wygląd gotowych dekoracji można dopasować samodzielnie do własnych, zindywidualizowanych potrzeb.

Elastyczny 3D W119 FLEX

Elastyczny panel ścienny 3D Orac Decor W119F zakryje wszelkie mankamenty powierzchni. Gięty panel jest lekki, prosty w montażu oraz gotowy do pomalowania. Wykończeniowy prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119F wyróżnia się na tle podobnych produktów. Jeżeli pojawią się pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Poprowadzimy przez cały proces zmiany wnętrza, gdyż nasze doświadczenie i wiedza obejmuje całą gamę artykułów w naszym sklepie. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor