• Obniżka

Orac Decor W212 Panel 3D

363,99 zł 338,51 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 338.51 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W212

Prostokątny, przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W212 o bardzo wyrazistym zdobieniu to trójwymiarowa dekoracja.

Panel 3D W212 Orac Decor to sztukateria, która zrobi ogromne wrażenie w każdym wnętrzu, wysoka jakość wzornictwa, podłużne mocne żłobienia dają efekt głębi, precyzja wykonania najmniejszych szczegółów i niespotykany wzór sprawia, że jest to dekoracja, podkreślająca niejedną stylizację. Ponadto panel ścienny 3D Orac Decor W212 jest łatwy w montażu, odporny na wilgoć i wgniecenia oraz przygotowany do malowania. Wykończeniowy prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W212 doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości na powierzchniach, to uniwersalny sposób zamknięcia aranżacji.

Zapytaj o dostępność

Opis

 • Szerokość (cm)
  25
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  1.2

Informacje o produkcie

Prostokątny panel ścienny 3D W212 Orac Decor

Prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W212 to połączenie trwałości, ponadczasowego wzornictwa oraz korzystnej ceny zakupu.  Wykończający panel 3D W212 Orac Decor to sztukateria, która robi ogromne wrażenie na każdej osobie, wysoka jakość wzornictwa, podłużne mocne żłobienia dają efekt głębi, precyzja wykonania najmniejszych szczegółów i niespotykany wzór sprawia, że jest to mocna dekoracja. 3D W212 to model polecany przede wszystkim osobom, które niskim kosztem chcą odmienić charakter wnętrza, solidne panele ścienne pasują do niemal każdego pomieszczenia. Prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W212 o bardzo wyrazistym zdobieniu o efekcie trójwymiarowym, to dekoracja, która zdobi oraz zaskakuje na lata.

Prezentowany ozdobny panel ścienny 3D W212 jest nowoczesnym sposobem aranżacji pomieszczeń, to trójwymiarowa dekoracja, jest lekki, jednak nie oznacza to niskiej trwałość. Podwyższona wytrzymałość to wynik zastosowania innowacyjnych tworzyw o doskonałych parametrach użytkowych, można mieć sto procent pewności, że panel ścienny 3D W212 Orac Decor to zakup na długie lata. Plusem jest fakt, że nie wymaga specjalnej konserwacji, a więc utrzymanie powierzchni w nienagannym stanie nie jest problematyczne, wszelkie zabrudzenia można usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki. Nasz panel ścienny 3D W212 Orac Decor jest często wybierany do dekoracji salonów, korytarzy, a także pomieszczeń użyteczności publicznej. Wykończeniowy prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W212 doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości na powierzchniach, to uniwersalny sposób zamknięcia aranżacji.

Panel ścienny 3D W212 Orac Decor w klasycznym stylu

Panel ścienny 3D W212 Orac Decor wyróżnia się prostokątnym kształtem, co w tym przypadku stanowi ogromną zaletę, został wykończony z troską o najmniejsze detale, jakość wykonania usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Panel ścienny 3D W212 Orac Decor utrzymany jest w stylu nawiązującym do dawnej sztukaterii, a więc genialnie będzie pasował w klasycznych wnętrzach, odnajdzie się także w nowoczesnych. Jego wpasowanie w otoczenie nie będzie żadnym wyzwaniem, nawet dla osoby bez doświadczenia, każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Panel ścienny 3D W212 Orac Decor będzie przepięknie prezentować się np. nad łóżkiem, stołem, czy też kanapą.

Wykończeniowy przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W212 doskonale zasłoni wszelkie wady konstrukcyjne na powierzchniach takie, jak pozostałości po wierceniu, wgniecenia czy też trwałe zabrudzenia. To uniwersalny sposób na zamknięcie aranżacji. Panel 3D W212 Orac Decor to sztukateria, która zrobi ogromne wrażenie w każdym wnętrzu, wysoka jakość wzornictwa, podłużne mocne żłobienia dają efekt głębi, precyzja wykonania najmniejszych szczegółów i niespotykany wzór sprawia, że jest to dekoracja, podkreślająca niejedną stylizację. Ponadto panel ścienny 3D Orac Decor W212 jest łatwy w montażu, odporny na wilgoć i wgniecenia oraz przygotowany do samodzielnego malowania.

Panele ścienne 3D W212 z solidnego tworzywa.

Panel ścienny 3D W212 Orac Decor został wykonany z trwałego tworzywa, które nie jest podatne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych, bez obaw można umieścić go we wnętrzach intensywnie użytkowanych. Warto zaznaczyć, że panel ścienny 3D W212 Orac Decor nie będzie nosił wyraźnych śladów użytkowania nawet po wielu latach, można go przetrzeć wilgotną szmatką i gotowe, użytkownicy to sobie cenią. Panel ścienny 3D W212 Orac Decor może znajdować się nawet we wnętrzach narażonych na wilgoć, czy też wysokie temperatury. Właściwości panelu 3D W212 znacząco zwiększają możliwości aranżacyjnych, nasze panele ścienne sprawią, że każdy wystrój będzie jedyny w swoim rodzaju. Model 3D W212 ze swą niską podatność na zarysowania, czy też ubytki powierzchni, doskonale sprawdzi się jako wyposażenie pomieszczeń szczególnie narażonych na uderzenia, na przykład w pokojach dziecięcych.

Montaż paneli ściennych 3D W212 Orac Decor

Panel ścienny 3D W212 Orac Decor został stworzony z myślą o samodzielnym montażu, jest to więc prawdziwa gratka dla tych, którzy nie chcą zamawiać ekipy montażowej. Dzięki temu można zaoszczędzić kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych oraz czas. Panel ścienny 3D W212 Orac Decor waży niewiele, co ułatwia ustalenie jego prawidłowego położenie, nie musimy obawiać się błędów montażowych, które mogłyby zepsuć efekt końcowy, ważne jest, aby wszelkie nieprawidłowości zostały poprawione przed zaschnięciem kleju.

Panel ścienny 3D W212 Orac Decor mocowany jest na klej, oznacza to, że nie musimy posiadać specjalistycznych narzędzi. Wystarczy zakupić klej montażowy Orac Decor FDP700 oraz klej montażowy Orac Decor FX400

Prezentowany panel ścienny 3D W212 Orac Decor występuje pierwotnie w białym kolorze. Do jego pomalowania możemy wykorzystać jedynie farby, który nie posiadają rozpuszczalników, dzięki temu unikniemy ewentualnych uszkodzeń powierzchni.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor