• Obniżka

Orac Decor WX204 Panel 3D

222,96 zł 207,35 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 207.35 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor WX204, panel dwustronny.

Strona A - zagruntowana.

Strona B - niegruntowana.

Panel ścienny 3D Orac Decor WX204, panel dwustronny wykonany z duropolimeru, to Państwo wybierają którą stroną ozdobią ścianę czy sufit.

Panel 3D Orac Decor WX204 dzięki swemu wzorowi na obu stronach tworzy grę światła i cienia do zastosowania zarówno na ścianie, jak i na suficie, stworzy wyjątkowy efekt trójwymiarowości. Panele 3D Orac Decor WX204 to dekoracja, która nada elegancji każdemu pomieszczeniu, jej design pozwala na uzupełnienie nie tylko klasycznych, ale również modernistycznych wnętrz. Wykończeniowy panel 3D Orac Decor WX204 można wykorzystać w mieszkaniach oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej, wszędzie sprawią zaskakujący efekt na lata.

Zapytaj o dostępność

Opis

 • Szerokość (cm)
  25
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  1.6

Informacje o produkcie

Panele ścienne WX204 do nowoczesnych wnętrz.

Wyjątkowa dekoracja 3D Orac Decor WX204 jest bardzo efektownym i eleganckim dopełnieniem wystroju mieszkania, a także swoistym powrotem do klasyki w aranżacji wnętrz. WX204 dwustronny idealnie wpasuje się w wystroje o różnych stylach - od tradycyjnych, aż po modernistyczne, to dekoracja jest szczególnie uniwersalna. Ponadto montaż, nałożenie koloru i późniejsza pielęgnacja 3D Orac Decor WX204 są niezwykle prosta. Zakup proponowanej dekoracji nie tylko urozmaici więc wnętrze, lecz także zaoszczędzi czas i pieniądze - nie ma konieczności zamawiania ekip remontowych, które zadbają o instalację i malowanie panelu 3D Orac Decor WX204.

Dwustronny panel ścienny WX204 do nowoczesnych wnętrz.

Strona A - zagruntowana - pokryta podkładem w kolorze białym, po zakończeniu montażu i wyschnięciu kleju można pomalować gotową kompozycję.

Strona B - niegruntowana - jeżeli wybierzemy tę stronę, najpierw nakładamy warstwę podkładową, następnie farbę końcową lub nakładamy dwie warstwy wybranej farby.

Stwórz samodzielnie wymarzoną ozdobę, umieszczając wybraną stroną panelu na ścianie lub suficie, dzięki 3D Orac Decor WX204 masz pełną swobodę kompozycji, biorąc pod uwagę formę panelu. Wyjątkowy dwustronny panel ścienny 3D Orac Decor WX204 zadowoli oczekiwania wielbicieli sztukaterii, zakryje wszelkie mankamenty na powierzchniach: pozostałości po wierceniu, wgniecenia czy też trwałe zabrudzenia, to uniwersalny sposób zamknięcia aranżacji. Sztukateria pod postacią panelu ściennego 3D Orac Decor WX204 jest zaprojektowana w taki sposób, by przy niewielkim zaangażowaniu, uzyskać doskonałe efekty, podłużne żłobienia dają efekt głębi, to sprawia, że doskonale wykańcza stylizowane, jak i nowoczesne aranżacje. Panele 3D Orac Decor WX204 to dekoracja, która nada elegancji każdemu pomieszczeniu, jej design pozwala na uzupełnienie nie tylko klasycznych, ale również modernistycznych wnętrz.

Dwustronny panel 3D Orac Decor WX204 i jego jakość.

3D Orac Decor WX204 wyróżnia się na tle podobnych produktów i możne być stosowany prawie wszędzie, został wykonany z duropolimeru.

Duropolimer - niezwykle odporna odmiana poliuretanu, podstawowe właściwości to odporność na uderzenia i wilgoć.

Materiały, z jakich wykonany jest 3D Orac Decor WX204, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, również na zróżnicowane warunki, daje to bardzo szeroki zakres zastosowań, zachowuje swoje właściwości i kształt nawet w warunkach zmieniających się często temperatur, czy wysokiej wilgotności. 3D WX204, jest odporny na wilgoć, dzięki temu może być stosowany w łazienkach czy kuchniach, a w razie potrzeby bardzo łatwo czyści się z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, dzięki czemu będą służyć jako dekoracja przez długie lata.

Montaż paneli ściennych WX204 3D Orac Decor.

Montowanie prostokątnych paneli ściennych 3D Orac Decor WX204 na powierzchni ściany czy sufitu jest niezwykle proste. Warto pamiętać, że optymalne połączenie ściany z panelem WX204 uzyska się jedynie w przypadku określonych rodzajów klejów, najlepiej, jeśli jest to klej montażowy Orac Decor FDP700, a także klej do łączeń - FX400. Dzięki temu jakość uzyskanych wiązań jest najefektywniejsza i pozwala na zachowanie ich pierwotnej formy nawet przez wiele lat.

Wykończeniowy dwustronny panel ścienny WX204 3D Orac Decor można wykorzystać w mieszkaniach oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej, wszędzie sprawią zaskakujący efekt głębi. Panel 3D Orac Decor WX204 dzięki swemu wzorowi na obu stronach tworzy grę światła i cienia do zastosowania zarówno na ścianie, jak i na suficie, stworzy wyjątkowy efekt trójwymiarowości.

Odpowiadamy na wszystkie pytania - WX204 3D Orac Decor.

Dwustronny panel ścienny 3D Orac Decor WX204 zakryje wszelkie mankamenty, prosty w montażu oraz gotowy do pomalowania. Wykończeniowy prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor WX204 wyróżnia się na tle podobnych produktów, jeżeli jednak pojawią się pytania, jesteśmy dla Państwa. Zakup, montaż, malowanie - poprowadzimy przez cały proces zmiany wnętrza, nasze doświadczenie i wiedza obejmuje całą gamę artykułów w naszym sklepie. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor