• Obniżka

Orac Decor WX205 Panel 3D

222,96 zł 207,35 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 207.35 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor WX205, panel dwustronny.

Strona A - zagruntowana. Mocno karbowana.

Strona B - niegruntowana.

Panel ścienny 3D Orac Decor WX205, panel dwustronny wykonany z duropolimeru, to Państwo wybierają którą stroną ozdobią ścianę czy sufit.

Panel 3D Orac Decor WX205 dzięki wzorowi na obu stronach daje wiele możliwości do zastosowania zarówno na ścianie, jak i na suficie, stworzy wyjątkową dekorację. Panele 3D Orac Decor WX205 to ozdoba, która nada elegancji każdemu pomieszczeniu, jej wzór pozwala na użycie w klasycznych, ale również  w modernistycznych wnętrz. Wykończeniowy panel 3D Orac Decor WX205 ma wiele zastosowań w mieszkaniach oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej, wszędzie okaże się gustowny i da efekt na lata.

Zapytaj o dostępność

Opis

 • Szerokość (cm)
  25
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  1.3

Informacje o produkcie

Panele ścienne WX205 do nowoczesnych wnętrz.

Wyjątkowy panel dekoracyjny 3D WX205 marki Orac Decor to świetne rozwiązanie do zmiany wnętrza, jest bardzo efektownym i eleganckim dopełnieniem wystroju mieszkania, a także swoistym powrotem do klasyki w aranżacji wnętrz. WX205 dwustronny dzięki swej czesze wpasuje się w wystroje o różnych stylach - od tradycyjnych, aż po modernistyczne, to dekoracja jest naprawdę wszechstronna. Montaż oraz nałożenie koloru i późniejsza pielęgnacja 3D Orac Decor WX205 jest niezwykle łatwa. Nasz dekoracyjny panel 3D WX205 nie tylko urozmaici wnętrze, lecz także da oszczędności na czasie i pieniądzach - samodzielny remont bez wynajmowania fachowców.

Dwustronny panel ścienny WX205 elegancja w najlepszym wydaniu.

Strona A - zagruntowana - w tym modelu mocno karbowana, pokryta podkładem w kolorze białym, po zakończeniu montażu i wyschnięciu kleju można pomalować gotową kompozycję.

Strona B - niegruntowana - jeżeli wybierzemy tę stronę, najpierw nakładamy warstwę podkładową, następnie farbę końcową lub nakładamy dwie warstwy wybranej farby.

Z 3D Orac Decor WX205 masz pełną swobodę kompozycji, stwórz samodzielnie wymarzoną własną ozdobę, umieszczając wybraną stroną panelu na ścianie lub suficie. Zjawiskowy dwustronny panel ścienny 3D Orac Decor WX205 spełni oczekiwania wielbicieli sztukaterii, praktycznie zakryje wszelkie mankamenty powstałe w remoncie czy użytkowaniu: pozostałości po wierceniu, wgniecenia czy też trwałe zabrudzenia, to uniwersalny sposób na świeżość w pomieszczeniu. Sztukateria, jaką jest panel ścienny 3D Orac Decor WX205, daje możliwość by przy niewielkim zaangażowaniu, uzyskać wielkie efekty, doskonale wykańcza stylizowane, jak i nowoczesne aranżacje. Wykończający panel 3D Orac Decor WX205 to element dekoracji, który nada szyku każdemu pomieszczeniu, jego wzór z obu stron pozwala na uzupełnienie nie tylko klasycznych, ale również nowoczesnych wnętrz.

Dwustronny panel 3D Orac Decor WX205 - trwała dekoracja.

3D Orac Decor WX205 został wykonany z duropolimeru, dzięki temu wyróżnia się z wielu podobnych produktów i możne być stosowany prawie wszędzie.

Duropolimer - niezwykle odporna odmiana poliuretanu, podstawowe właściwości to odporność na uderzenia i wilgoć.

3D Orac Decor WX205 zrobiony przy pomocy nowoczesnej technologii, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, również na zróżnicowane warunki, daje to dużą rozpiętość zastosowań, zachowuje swoje właściwości i kształt nawet w warunkach zmieniających się często temperatur, czy wysokiej wilgotności. Wykończający panel 3D Orac Decor WX205 może być stosowany w łazienkach czy kuchniach, a w razie potrzeby bardzo łatwo go czyści się z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, dzięki czemu będzie śliczną ozdobą na długi okres.

Instalacja paneli ściennych WX205 3D Orac Decor.

Instalacja prostokątnego panelu ściennego 3D Orac Decor WX205 na powierzchni ściany czy sufitu jest niezwykle proste. Warto pamiętać, że optymalne połączenie ściany z panelem WX205 uzyska się jedynie w przypadku określonych rodzajów klejów, najlepiej, jeśli jest to klej montażowy Orac Decor FDP700, a także klej do łączeń - FX400. Dzięki temu jakość uzyskanych wiązań jest najefektywniejsza i pozwala na zachowanie ich pierwotnej formy nawet przez wiele lat.

Ozdobny dwustronny panel ścienny WX205 3D Orac Decor można wykorzystać w mieszkaniach oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej, wszędzie przyciągnie wzrok. Panel 3D Orac Decor WX205 dzięki swemu wzorowi na obu stronach daje wiele możliwości zastosowania, jak i na ścianie czy suficie, stworzy wyjątkową kompozycję przestrzenną. Dwustronny wykończeniowy panel 3D Orac Decor WX205 można wykorzystać w domach, biurach, mieszkaniach oraz w pomieszczeniach prywatnych, jak i w biurach.

Pomoc przy wyborze paneli - WX205 3D Orac Decor.

Dwustronny panel ścienny 3D Orac Decor WX205 ma zalety wizualne, jak i praktyczne, wykończeniowy prostokątny przestrzenny wyróżnia się na tle podobnych produktów. Jeżeli jednak pojawią się pytania, jesteśmy dla Państwa: zakup, montaż, malowanie - poprowadzimy przez cały remont, nasze doświadczenie i wiedza obejmuje całą gamę artykułów w naszym sklepie. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor