• Obniżka

Orac Decor W213 Panel 3D

363,99 zł 338,51 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 338.51 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W213

Prostokątny panel ścienny 3D Orac Decor W213 o charakterystycznym zdobieniu to przestrzenna trójwymiarowa dekoracja.

Oryginalny wzór, przypominający fale sprawia, że panel 3D W213 Orac Decor zrobi ogromne wrażenie w każdym wnętrzu. Efektowne, subtelnie zaokrąglone żłobienia przechodzące wzdłuż panelu dają efekt głębi, niespotykany wzór podkreśli niejedną stylizację. Panel ścienny 3D Orac Decor W213 wykonany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają mu trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne czy działanie wilgoci. Wykończeniowy prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W213 jest łatwy w montażu oraz przygotowany do malowania. 

Zapytaj o dostępność

Opis

 • Szerokość (cm)
  25
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  1.6

Informacje o produkcie

Prostokątny panel ścienny 3D W213 Orac Decor

Prostokątny żłobiony panel ścienny 3D Orac Decor W213 łączący w sobie wiele zalet, a jego główną jest fenomenalna dekoracja wnętrza niezależnie od jego przeznaczenia, wielkości, czy też kolorystyki. Prostokątny panel 3D Orac Decor W213 o charakterystycznym zdobieniu, doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości na powierzchniach, z łatwością wkomponuje się w dowolną aranżację wnętrza. Gotowości do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników pozwoli na zamknięcia każdej stworzonej aranżacji.

Prostokątny panel ścienny 3D Orac Decor W213 to wnętrze z charakterem, o tym marzy zdecydowana większość naszych klientów, a jeśli połączyć go jeszcze z perfekcyjnym wykończeniem i atrakcyjną ceną to mamy przepis na wiele lat.

Panel ścienny 3D Orac Decor W213 doskonały wybór!

Panel ścienny 3D W213 to rewelacyjna jakość wykonania i dbałość o najmniejsze detale. Oryginalny wzór 3D W213, przypominający fale sprawia, że wpada w oko, doskonale sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i modernistycznych aranżacjach. Charakterystyczne dla tego modelu są efektowne, subtelnie zaokrąglone żłobienia przechodzące wzdłuż panelu sprawdzą się zarówno w tradycyjnych, jak i modernistycznych aranżacjach.

Prostokątny panel ścienny 3D Orac Decor W213 to sztukateria do szerokiego zastosowania jest wytrzymała, a także, co istotne odporna na wgniecenia i wilgoć. Trwałość paneli ściennych 3D Orac Decor W213 pozwala na jego montaż w różnych pomieszczeniach, w tym również w łazienkach, czy kuchniach.

Panel ścienny 3D Orac Decor W213 daje wiele możliwości!

Wykończeniowy przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W213 doskonale zasłoni wszelkie wady i mankamenty na powierzchniach takie jak pozostałości po wierceniu, wgniecenia czy też trwałe zabrudzenia. 3D Orac Decor W213 to uniwersalny, sprawdzony sposób na zamknięcie aranżacji i remontu pomieszczenia. Ozdobny panel 3D W213 Orac Decor zrobi ogromne wrażenie w każdym wnętrzu, wysoka jakość wzornictwa, podłużne mocne żłobienia dają efekt głębi. Precyzja wykonania najmniejszych szczegółów i niespotykany wzór sprawia, że jest to dekoracja, ciesząca oko przez długi czas. Wykończeniowy panel ścienny 3D Orac Decor W213 jest łatwy w montażu, odporny na wilgoć i wgniecenia oraz przygotowany do samodzielnego malowania, to gwarancja satysfakcji i efektu każdej aranżacji. Prostokątny zdobiony panel ścienny 3D Orac Decor W213 to wiele możliwości wykończenia nie tylko ścian, ale również sufitów czy nawet drzwi a jego trwałość pozwala na montaż w różnych pomieszczeniach, w tym również w łazienkach, czy kuchniach.

Panel ścienny 3D W213 Orac Decor łatwy montaż i malowanie

3D Orac Decor W213  to produkt wyróżniający się niebywałą lekkością, co umożliwia bezproblemowe zamocowanie na różnych powierzchniach bez obaw o ich obciążenie. Wybierając 3D Orac Decor W213 na ścianę czy sufit, można zapewnić oryginalne wykończenie każdego pomieszczenia, w celu zapewnienia najwyższej jakości wiązania kleju zaleca się prawidłowe przygotowanie powierzchni klejenia. Dedykowane kleje montażowe to: klej montażowy Orac Decor FDP700 oraz klej montażowy Orac Decor FX400.

Panel ścienny 3D Orac Decor W213 jego podłużne mocne żłobienia dają efekt głębi, a dzięki przygotowaniu do malowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników doskonale wtopi się w kolorystykę każdej powierzchni. Do pomalowania 3D W213 można wykorzystać dowolną farbę np. silikonową, akrylową, bądź lateksową, z której pomocą można zgrać produkt z daną powierzchnią, na której jest zamontowany, albo zrobić barwny kontrast. Panel ścienny 3D Orac Decor W213 to dekoracja, która w łatwy sposób nada efektownej trójwymiarowości, przepięknie wyróżniając aranżację.

Pomoc przy wyborze odpowiedniej sztukaterii Orac Decor

Prostokątny panel ścienny 3D Orac Decor W213 to subtelnie zaokrąglone żłobienia przechodzące wzdłuż panelu, które dają efekt głębi, trójwymiarowości. Jeżeli nadal zastanawiają się Państwo nad wyborem odpowiedniego dla siebie produktu czy sposobie montażu to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania, dzięki naszej pomocy mogą być Państwo pewni sprawnego remontu. Wybrany model sztukaterii jak na przykład  W212 Orac Decor spełni zarówno oczekiwania wizualne, jakościowe, jak i cenowe. Poprowadzimy przez cały proces zmiany wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor