• Obniżka

Orac Decor W214Flex Panel 3D

1 164,80 zł 1 083,26 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1083.26 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W214Flex gięty

Elastyczny Orac Decor W214Flex o kształcie prostokąta z charakterystycznymi poprzecznymi żłobieniami ożywi dowolną powierzchnię. Prostokątny Orac Decor W214Flex pozwala na uwolnienie wszelkiej kreatywności, dzięki swojej lekkości, elastyczności, łatwości cięcia oraz gotowości do pomalowania. Gięty panel ścienny W214F Orac Decor jest prosty w montażu a za sprawą swojej elastyczności, świetnie dopasuje się do zaokrągleń ścian i łuków.

Zapytaj o dostępność

Opis

 • Szerokość (cm)
  25
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  1.5

Informacje o produkcie

Prostokątny panel ścienny 3D W214Flex Orac Decor

Prostokątny poprzecznie zdobiony elastyczny panel ścienny 3D Orac Decor W214Flex daje wiele możliwości ozdoby nie tylko ścian, ale również sufitów czy nawet drzwi. Elastyczność, trwałość i wytrzymałość 3D Orac Decor W214F pozwala na montaż w pomieszczeniach o trudnych warunkach, w tym również w łazienkach, czy kuchniach. Dla każdego wykończenie pomieszczeń jest niezwykle ważnym elementem każdej budowy, czy remontu mieszkania, dzięki W214F każde wnętrze nabierze innego i niepowtarzalnego stylu. Wykończenie i dekoracja 3D Orac Decor W214F będzie doskonałym uzupełnieniem dekorowanego pomieszczenia i nada mu elegancji oraz ekskluzywności.

Wszystkie elementy naszej sztukaterii, w tym panele ścienne Orac Decor W214 Flex, są wykonane z precyzją, której żaden rzemieślnik by się nie powstydził. Dbamy o to, aby oferowane naszym klientom produkty były najwyższej jakości i spełniały wszelkie oczekiwania. Dlatego naszym priorytetem jest nowoczesna technologia i odpowiednio dobrane materiały o właściwościach przedłużających żywotność paneli ściennych W214 Flex.

Gięty panel ścienny 3D Orac Decor W214 flex

Elastyczny panel ścienny 3D Orac Decor W214 Flex to trójwymiarowa dekoracja, która sprawia, że wnętrze nabierze innego i niepowtarzalnego stylu. Orac Decor W214 Flex to idealna ozdoba do wykorzystania i wykończenia każdej aranżacji wnętrz niezależnie od występujących w pomieszczeniu zaokrągleń ścian, w tym łuków.

Gięty prostokątny panel ścienny W214Flex Orac Decor jest prosty w montażu a za sprawą swojej elastyczności, świetnie dopasuje się do zaokrągleń ścian i łuków. Oprócz niewątpliwie ważnej roli paneli ściennych Orac Decor W214 Flex jako ozdoby, nie można zapomnieć o użytkowej funkcji, maskują wszelkie niedoskonałości pojawiające się na ścianach. Funkcjonalny elastyczny W214 Flex Orac Decor zakrywa wszelkie łączenia i wady konstrukcyjne ścian oraz tapet. Tym samym oferowany przez nas panel o charakterystycznym poprzecznym zdobieniu Orac Decor W214 F dopełni układu wszystkich pomieszczeń, wzbudzając zachwyt wśród członków rodziny i zaproszonych przez nich gości.

Orac Decor W214 Flex – gięty panel ścienny montaż i malowanie

Elastyczny panel ścienny 3D Orac Decor W214 Flex to doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności, a także wyraz nowoczesności i innowacyjności. Jego wykonanie z solidnego materiału, a także lekka forma sprawiają, że jest to trwałe i łatwe w montażu i utrzymaniu w doskonałym stanie rozwiązanie do aranżacji wnętrza. Montowanie 3D Orac Decor W214Flex jest niezwykle proste, co pozwala na szybką i efektowną transformację wnętrza. Do zamontowania paneli ściennych W217F zaleca się użycia kleju FDP700, który zapewni trwałe i pewne mocowanie, do łączenia paneli ze sobą zaleca się stosowanie kleju FX400, co umożliwia stworzenie spójnej i estetycznej powierzchni.

Pokrycie sztukaterii Orac Decor W214 Flex powłoką chroniącą przed kontaktem z wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi daje gwarancję trwałości i wyglądu produktu na długie lata. Ponadto podkład, którym jest zewnętrzna warstwa Orac Decor W214 Flex, poprawia przyczepność farby, dzięki temu łatwiej ją dopasować się do istniejącego stylu lub planu aranżacyjnego. Do pomalowania 3D Orac Decor W214 Flex można wykorzystać dowolną farbę nieposiadającą rozpuszczalników.

Skontaktuj się w przypadku pytań o panele ścienne 3D Orac Decor

Znajomość wszystkich produktów Orac Decor w naszym sklepie, w tym giętych paneli ściennych 3D Orac Decor W214 Flex, to coś, czym nasi pracownicy chcą się z Państwem podzielić. Podczas remontu i wykończenia wnętrz powstaje wiele wątpliwości i pytań, z którymi z miłą chęcią pomożemy. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć rozwiązania swojego problemu lub potrzebują informacji o konkretnym produkcie, na przykład panelu ściennym 3D Orac Decor W214F, jego montażu lub malowaniu, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor