• Obniżka

ORAC DECOR D402 Dekor

97,99 zł 91,13 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 91.13 zł

Opis produktu

Dekoracja ścienna w postaci niewielkich rozmiarów dekora D402 Orac Decor nada niezwykłego stylu każdej aranżacji wnętrza. Zwornik będzie stanowił niebywały element zarówno w stylizowanych, jak i klasycznych pomieszczeniach, gdzie uzupełni kompozycję ścienną. Sztukateria, jaką jest D402 Orac wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także odpornością na wgniecenia oraz wilgoć. Produkt jest lekki, łatwy w montażu i gotowy do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  5.8
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  15
 • Wysokość (cm)
  12.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

D402 Orac Decor dekor

Oryginalne wnętrze, w którym wykorzystano pomysły i inspiracje zaczerpnięte z najpiękniejszych miejsc świata, to niewątpliwie idealna propozycja na wykończenie aranżacji. Polacy zakochali się w dekoracji swoich mieszkań i domów i coraz częściej wprowadzają gustowne, klasyczne dodatki aranżacyjne, zaprojektowane z głową. Często stosowanymi elementami dekoracyjnymi są sztukaterie. Są to ozdobne dekoracje, które potrafią wprowadzić do wnętrza francuską elegancję i styl. D402 Orac Decor to produkt, który można łączyć z innymi elementami sztukatorskimi, tworząc w ten sposób niezwykle interesujące motywy i ozdoby. To produkt, który można zastosować w każdym domu, a także w przestrzeni użytkowej, co niewątpliwie przyniesie niespotykany efekt w dowolnym wnętrzu.

Orac Decor D402 i opis dekoru

Jakie są cechy dekoru D402 Orac Decor? Przede wszystkim jest to produkt wysokiej jakości wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia. To dzięki temu nawet po wielu latach nie pojawiają się wgniecenia, rysy i inne ślady użytkowania. Dlatego też D402 Orac Decor może być używany nie tylko w przestrzeni mieszkalnej, ale także w przestrzeni usługowej. Po drugie, jest to również produkt odporny na wilgoć. To świetna wiadomość dla osób, które chcą wykorzystać tego rodzaju sztukaterię, w tym D402 Orac Decor jako element dekoracyjny, na przykład w łazience lub kuchni. Nie da się ukryć, że w każdym wnętrzu wygląda fenomenalnie.

Dekor D402 Orac Decor do personalizacji

Decor D402 Orac Decor umożliwia również personalizację co sprawia, że można nadać jej indywidualny charakter. W jaki sposób można to zrobić? W rzeczywistości wystarczy pomalować D402 Orac Decor farbą niezawierającą rozpuszczalników. W praktyce oznacza to możliwość zastosowania farb akrylowych lub lateksowych. W zależności od wybranego pomysłu na aranżację D402 Orac Decor może być pomalowany w taki sposób, aby kontrastował ze ścianą lub wręcz przeciwnie. To dzięki temu można dowolnie personalizować dekor, zgodnie z pomysłem jaki ma na wnętrze. Z tego powodu dekory D402 Orac Decor są bardzo często wykorzystywane przez architektów wnętrz i dekoratorów, którzy wykorzystują je w swoich projektach.

Sposób montażu dekoru D402 Orac Decor

Jak zainstalować niezwykle dekoracyjny dekor D402 Orac Decor? Jest to całkowicie proste i trywialne, przez co każdy może zamontować go samodzielnie. Przede wszystkim warto zakupić w naszym sklepie dedykowany do tego celu klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej na łączenia Orac Decor FX400. To właśnie te produkty sprawdzają się doskonale, gwarantując prawidłowe mocowanie dekoru D402 Orac Decor nawet przez wiele długich lat. Efekt końcowy jest więc niezwykle zachwycający.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.