• Obniżka

ORAC DECOR D170 Panel ścienny

480,67 zł 447,02 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 447.02 zł

Opis produktu

Panel ścienny D170 Orac Decor to wyjątkowy rodzaj dekoracji o finezyjnym kształcie, który uzupełni różnorodne stylizacje wnętrza. Mimo swojej delikatności wzornictwa, produkt cechuje się wysoką wytrzymałością na wgniecenia oraz wilgoć. Panel ścienny Orac D170 został także przygotowany do malowania, co pozwala na samodzielne dopasowanie go w kolorystykę każdej ściany. Ponadto jest łatwy w montażu i niezwykle lekki.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  105
 • Wysokość (cm)
  24.5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

D170 Orac Decor panel ścienny

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na elementy aranżacji wnętrz z poprzednich epok kulturowych. Niektórzy projektanci, poszukując elegancji, sięgają nawet po rozwiązania sprzed kilku tysięcy lat. Jednak tym, co najczęściej powraca po dziesiątkach lat nieobecności w świecie kultury są panele ścienne!

Panel ścienny Orac Decor D170 - elegancki klasyk w XXI wieku

Główną cechą panelu ściennego D170 jest ponadczasowa elegancja. Wypełni on każde pomieszczenie porządkiem i ładem, dając przebywającym w nim osobom poczucie komfortu i przytulności. Co więcej, panel ścienny Orac Decor nada się nie tylko do prywatnego mieszkania, lecz także do aranżacji miejsca pracy! Elegancja panelu D170 na pewno zostanie zauważona przez klientów i ich zaintryguje!

Panele ścienne Orac Decor - łatwo zamontować, a trudno uszkodzić

Jedną z największych zalet panelu ściennego Orac Decor D170 jest jego banalnie prosty montaż. Aby go założyć, wystarczy użyć kleju Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400, które możesz nabyć w naszym sklepie za przystępną cenę! Instrukcja montażu załączona do panelu ściennego jest łatwa do zrozumienia nawet przez największych amatorów, aby żaden klient nie będzie miał problemów z zamontowaniem panelu Orac Decor D170.

Co więcej, oferowany przez nas panel ścienny jest naprawdę wytrzymały! Najwyższej klasy materiały, jakie zostały użyte do jego produkcji, skutkują nie tylko urzekającą szatą graficzną, ale też odpornością na wilgoć i wszelki uderzenia! Niezależnie od tego co będzie mieć za sobą, panel ścienny Orac Decor D170 będzie nam służył całymi latami!

Dbanie o wygląd panelu ściennego D170

Mimo tego ilu klientów decyduje się na zakup panelu Orac Decor D170, zawsze będzie on jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym elementem aranżacji wnętrz. Dlaczego? Panel Orac Decor D170 został przygotowany do samodzielnego malowania, a dzięki jego wykonaniu, będzie w stanie zrobić to każdy klient! Wystarczy użyć farb niezawierających żadnych rozpuszczalników i nadać naszemu panelowi wyjątkowy kolor, wybrany na podstawie gustu klienta. Poleca się dobór barwy panelu ściennego Orac Decor D170 na podstawie zasady stonowanego kontrastu, tak aby wyróżniał się on w pokoju, jednak wszystko zależy od Twojego poczucia estetyki!

Warto też wspomnieć, że oferowany przez nas panel ścienny jest łatwy w pielęgnacji. Mycie produktu, jak i jego delikatne oczyszczanie, nie narazi go na utratę swojego wdzięku. Skutkuje to oczywiście tym, że panele ścienne Orac Decor D170 przez długie lata nadają uroku każdemu pomieszczeniu.

Panel ścienny Orac Decor D170 to produkt doskonały!

Tak jak widzisz, panel ścienny Orac Decor D170 to najwyższej klasy dekoracja, która nie tylko zachwyci każdego kto na nią spojrzy, ale też będzie służyła latami każdemu klientowi, nie tracąc przy tym swojego wdzięku. Co więcej, niezależnie od doświadczenia przy montażu dekoracji ściennych, będziesz mógł bezproblemowo założyć panel Orac Decor D170 w każdym pomieszczeniu. To samo tyczy się upiększenia go wybraną przez Ciebie farbą. Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, zapraszamy do zakupu tego, lub innego modelu panelu ściennego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.