• Obniżka

ORAC DECOR D170 Panel ścienny

744,20 zł 692,11 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 692.11 zł

Opis produktu

Dekoracyjny panel ścienny D170 Orac Decor

Panel ścienny D170 Orac Decor to wyjątkowy rodzaj dekoracji o finezyjnym kształcie, który uzupełni różnorodne stylizacje wnętrza. Mimo swojej delikatności wzornictwa, produkt cechuje się wysoką wytrzymałością na wgniecenia oraz wilgoć. Panel ścienny Orac D170 został także przygotowany do malowania, co pozwala na samodzielne dopasowanie go do kolorystyki każdej powierzchni. Ponadto jest łatwy w montażu i niezwykle lekki.

Panel dekoracyjny ma wykończenie imitujące drewno.

Uwaga! Produkt niedostępny.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  105
 • Wysokość (cm)
  24.5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

D170 Orac Decor panel ścienny

Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na elementy aranżacji wnętrz z poprzednich epok kulturowych. Sztukateria powraca po latach nieobecności, niektórzy projektanci, poszukując elegancji, sięgają po dawne rozwiązania. Dekoracyjny panel ścienny D170 Orac Decor dekoracja o finezyjnym kształcie, która uzupełni różnorodne stylizacje wnętrza to idealna propozycja do wykończenia wnętrz.

Panel ścienny Orac Decor D170 - elegancki klasyk w XXI wieku

Główną cechą panelu ściennego D170 jest ponadczasowa elegancja. D170 nada każdemu pomieszczenie porządku i ładu, dając przebywającym w nim osobom poczucie komfortu i przytulności. Uniwersalny ozdobny panel ścienny Orac Decor nadaje się nie tylko do prywatnego mieszkania, salonów, lecz także do aranżacji pomieszczeń publicznych! Elegancja panelu D170 na pewno zostanie zauważona przez klientów i ich zaintryguje!

Panele ścienne Orac Decor - łatwo zamontować, a trudno uszkodzić

Jedną z największych zalet panelu ściennego Orac Decor D170 jest jego banalnie prosty montaż. Aby go założyć, wystarczy użyć kleju Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400, które możesz nabyć w naszym sklepie za przystępną cenę! Instrukcja montażu załączona do panelu ściennego jest łatwa do zrozumienia nawet przez największych amatorów, żaden klient nie będzie miał problemów z zamontowaniem panelu Orac Decor D170.

Co więcej, oferowany przez nas panel ścienny jest naprawdę wytrzymały! Najwyższej klasy materiały, jakie zostały użyte do jego produkcji, skutkują nie tylko urzekającym wyglądem, ale też odpornością na wilgoć i wszelki uderzenia! Ozdobny panel ścienny Orac Decor D170 będzie nam służył całymi latami!

Dbanie o wygląd panelu ściennego D170

Panel Orac Decor D170 został przygotowany do samodzielnego malowania, będzie w stanie zrobić to każdy! Wystarczy użyć farb niezawierających żadnych rozpuszczalników i nadać naszemu panelowi wyjątkowy kolor, wybrany na podstawie potrzeb klienta. Poleca się dobór barwy panelu ściennego Orac Decor D170 na podstawie zasady stonowanego kontrastu, tak aby wyróżniał się on w pokoju, jednak wszystko zależy od Twojego poczucia estetyki!

Warto też wspomnieć, że oferowany przez nas panel ścienny jest łatwy w pielęgnacji. Mycie produktu, jak i jego delikatne oczyszczanie, nie narazi go na utratę swojego wdzięku. Skutkuje to oczywiście tym, że panele ścienne Orac Decor D170 przez długie lata nadają uroku każdemu pomieszczeniu.

Panel ścienny Orac Decor D170 to produkt doskonały!

Panel ścienny Orac Decor D170 to najwyższej klasy dekoracja, zachwyci każdego kto na nią spojrzy. D170 będzie służył latami każdemu klientowi, nie tracąc przy tym swojego wdzięku. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu oraz specyfikacją paneli ozdobnych, chętnie poprowadzimy przez całą zmianę stylizacji mieszkania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.