• Obniżka

ORAC DECOR P20 Dekor

25,32 zł 23,55 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 23.55 zł

Opis produktu

Wyjątkowy kształt rozety P20 Orac Decor w połączeniu z niewielkimi rozmiarami, sprawia że będzie stanowić ona niespotykane tło dla lampy lub żyrandola również w małych pomieszczeniach. Jest to produkt cechujący się trwałością, niepalnością i wysoką odpornością na wilgoć, a wraz z gotowością do pomalowania rozeta sufitowa Orac Decor P20 stanowi idealny element dekoracyjny do każdego wnętrza, niezależnie od jego kolorystyki.

Opis

 • Szerokość (cm)
  6.1
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  0.8
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P20 Orac Decor rozeta

Coraz więcej osób interesuje się aranżacją wnętrz. Ludzie pragną, by ich przestrzeń mieszkalna prezentowała się wspaniale, była niesztampowa i jedyna w swoim rodzaju. Ogromną popularnością cieszą się zatem różnego rodzaju dekoracje, które nawiązują do pewnego stylu. Mowa tutaj o modzie na to, co francuskie, ze szczególnym uwzględnieniem sztukaterii. Te francuskie dekoracje charakteryzują się niezwykłą szlachetnością i wyrafinowaniem. Właśnie taka jest rozeta ścienna P20 Orac Decor. To jedna z propozycji, która sprawdzi się zarówno w projektach domów i mieszkań, jak też przestrzeni użytkowych, takich jak sklepy, salony mody, butiki. W takich wnętrzach tworzy wyjątkowy klimat, który zwraca uwagę każdego miłośnika piękna.

Dekor na ścianę rozeta ścienna P20 Orac Decor

Czym są rozety ścienne? To gotowe dekoracje, które można zamontować na wybranej przez siebie ścianie, po to, aby nadać wnętrzu wyjątkowy styl i charakter. To dekory nawiązujące do klasycznego, eleganckiego stylu rodem z francuskich, niemieckich czy duńskich kamienic. W Polsce przyjęły się bardzo dobrze, sięga po nie coraz więcej osób, uwielbiają je dekoratorzy wnętrz i architekci. Dlaczego? Ponieważ rozeta ścienna P20 Orac Decor to wyjątkowy wzór, którą można personalizować, malując na wybrany przez siebie kolor. To właśnie dzięki temu rozeta po przyklejeniu na ścianę może wizualnie się z nią stopić lub też kontrastować. Wszystko w zależności od pomysłu na wnętrze i wizji projektanta lub inwestora. A jeśli brakuje inspiracji na to, jak ozdobić wnętrze za pomocą rozety P20 Orac Decor, zawsze można poszukać gotowych pomysłów w internecie.

Rozeta ścienna P20 Orac Decor - personalizacja

Na czym polega personalizacja rozety P20 Orac Decor? To zupełnie proste zadanie, z którym poradzi sobie każdy. Gotowy produkt można bowiem pomalować farbą, która nie zawiera rozpuszczalnika. To dosyć istotne, ze względu na to, z jakiego materiału wykonana jest rozeta P20 Orac Decor. Sama w sobie jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci. Po pomalowaniu na wybrany kolor będzie wspaniale zdobić wnętrze. Co więcej, można po jakimś czasie przemalować ją, stosując zupełnie nowy odcień. Możliwość ponownego wykorzystania dekoru P20 Orac Decor z pewnością będzie ważna dla każdego, kto dba o środowisko naturalne, starając się inwestować w rzeczy wielokrotnego użytku i na lata.

Rozeta ścienna P20 Orac Decor - jak ją stosować?

W jaki sposób dekorować wnętrze za pomocą tej rozety P20 Orac Decor? Najlepiej przykleić je gdzieś na ścianie, tak, by stanowiła jedyną w swoim rodzaju ozdobę. Świetnie sprawdzi się na przykład w salonie, sypialni, przedpokoju. Można też przykleić ją obok obrazów i plakatów, aranżując ją w domowej galerii ściennej. Wszystko to stworzy wyjątkowo udaną całość. Sam sposób montażu dekoru P20 Orac Decor jest niezwykle prosty. Można zrobić to własnoręcznie, nie trzeba angażować w to żadnych dodatkowych osób. Wystarczy zastosować klej Orac Decor FDP500, który jest produktem stworzonym właśnie do mocowania rozet i listew. Pozwala na przyklejenie ich na stałe, dzięki czemu dekoracje nie odpadają.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.